Opinie

  1. Viktoria Przybylska ★★★★★

    Polecam ten warsztat. Serwisuje swój samochód tam od dawna, zawsze wiem co w aucie jest wymienione. Super kontakt za dobre pieniążki.

  2. Arek Awsiukiewicz ★★★★★

    Korzystam z usług warsztatu już od 13 lat, odkąd wprowadziłem się na Dąbrowę, serwisowałem tam różne auta, mam też porównanie do innych warsztatów z trójmiasta i jeśli chodzi o cena/jakość to ciężko znaleźć lepsze miejsce. Ceny są przyzwoite, czasem ciężko się umówić na kolejny dzień bo jest kolejka, jednak po umówieniu auto pozostawione rano jest do odbioru tego samego dnia. Dużą zaletą jest doświadczenie Pana Grzegorza, który ma wiedzę na temat serwisu i naprawy aut bardzo obszerną, popartą wieloletnim doświadczeniem, więc nie muszę szukać w intrenecie co mam do wymiany przy określonym przebiegu, wszystko jest pod kontrolą Pana Grzegorza. Zawsze go proszę aby się przejechał, posłuchał silnika i podłączył komputer w celu sprawdzenia błędów i wszystkie auta odpukać nie generowały mi niepotrzebnych kosztów.

  3. Grzegorz Wilk ★★★★☆

    Jako mieszkaniec Dąbrowy często, od wielu lat korzystam z usług warsztatu. Wykonywane były zarówno proste czynności serwisowe, jak i poważne naprawy (naprawa głowicy i zaworów w Clio po zerwaniu paska rozrządu). Naprawy wykonywane profesjonalnie i bez poprawek. Trochę ciężko znaleźć szybkie terminy napraw, ale takie czasy, a Pan Grzegorz zawsze stara się pomóc i doradzić klientowi. Ceny przyzwoite. Zimą, kiedy auto nie odpaliło pod domem, serwis pojawił się i przeprowadził diagnostykę na miejscu, a ponieważ uszkodzony był rozrusznik auto zostało przetransportowane lawetą bez dodatkowych kosztów. Jestem zadowolony i polecam usługi.

  1. Lucas Laga ★★★★☆

    Volvo Tak, można tu śmiało podjechać swoim Volvo. Jeśli coś puka , stuka w zawieszeniu, trzeba przejrzeć układ paliwowy, dolot , czy zasilanie - nie ma problemu. Załoga daje radę. Minus to bardzo mały parking wewnętrzny na który lepiej się nie pakować, zaparkuje przy " rondzie ". Kolejny minus choć to nie minus duży to spory czas oczekiwania. Trzeba nastawić się że nie zrobią Ci tu i teraz i nie dyskutuje się z mechanikami. Za to + to dobra robota i tania , serio nie ma tragedii. Kontakt , 3/10 lepiej umawiaj się osobiście. Polecam , zapraszam

  2. Grzegorz ★★★★★

    Korzystam regularnie od wielu lat. Serwisowane były zarówno samochody moje, jak i służbowe. Zawsze jestem zadowolony. Bardzo uczciwe wykonanie zleconych usług. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń.

  3. yosoyarek ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z usług warsztatu, korzystam już około 10 lat i nigdy nie było żadnych problemów z 3 autami jakie tam serwisowałem (dwie skody i CC). Zazwyczaj sprzedawałem auto by kupić nowsze i jeździłem nimi do ostatniego dnia. Wszystko było zawsze jak w zegarku, rzetelne informacje serwisowe co należy wymienić aby auto jeździło jak najdłużej. Ceny bardzo przystępne, dobre szacowanie zużycia podzespołów typu tarcze/klocki/sprzęgła. Jeździłem i jeżdżę miedzy kolejnymi serwisami w pełni spokojny nie martwiąc się o nic. Podstawiając auto nie trzeba nawet martwić się częściami, Szef warsztatu zamawia je z hurtowni codziennie i ma dobre ceny.

  1. Patryk K ★★★★★

    W innym zakładzie miałem naprawiany zawór regulacji ciśnienia turbiny. Usługa była totalnie źle wykonana. Auto straciło na mocy i zapaliła się kontrolka Check Engine. Mechanik twierdził, że to wina Zaworu turbiny (którą notabene zakupiłem nową i oryginalną) i chciał mnie naciągnąć na dodatkowe koszta. Nie wierząc w jego opinię, podjechałem do Warsztatu pana Grzegorza, który z niemożliwego zrobił możliwe. (Odpowiednio wyregulował zawór turbiny po czym w aucie wróciła Moc i poznikały kontrolki ostrzegawcze). Dodatkowo po przejechaniu się zwrócił uwagę na uszkodzone łożysko, które poprzednik nie słyszał (zrzucał winę na głośną pracę opon). Pan Grzegorz doprowadził mój samochód do stanu używalności. Jest bardzo dobrym fachowcem, uczciwym i rzetelnym. Po za tym świetny kontakt i terminowa naprawa. Dziękuje za dobrą robotę, zawsze będę z Pana usług korzystał !!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AUTO-NAPRAWA?

AUTO-NAPRAWA znajduje się przy Wiczlińska 39, Dąbrowa, 81-587 Gdynia Dąbrowa, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AUTO-NAPRAWA?

Można skontaktować się z AUTO-NAPRAWA pod numerem +48 504 003 727

Jak można dotrzeć do AUTO-NAPRAWA?

Do AUTO-NAPRAWA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements