Opinie

  1. Józek Soszyński ★★★★★

    Lepszego warsztatu jeszcze nie spotkałem. Trochę czasem lekko pyskaci ale na robocie się znajdą i nie lecą w kulki z wycenami ani kosztami części. Szybko robią

  2. Grzegorz ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Poza innymi rzeczami prosiłem o wymianę żarówki bo swieci słabiej, co wyszło w przeglądzie i zreszta widać gołym okiem. Pan mechanik nic nie wymienił a na pytanie dlaczego powiedział - Panie, swieci dobrze idź Pan zrobić przegląd gdzie indziej. Ręce opadają. Całość naprawy wraz z innymi rzeczami wyszła bardzo drogo jak na ceny rynkowe.

  3. Martyna Klaudia ★☆☆☆☆

    Polecam omijac szerooookim lukiem. Po zakupie nowego samochodu przyjechalismy do auto serwis Ratajczak aby zrobic przeglad i ewentualnie cos ponaprawiac. Powiedziano nam zeby zostawic samochod i po kilku godzinach dostaniemy odpowiedz co jest do roboty. Tak tez zrobilismy. Po kilku godzinach, dostalismy odpowiedz z lista rzeczy do wymiany/naprawy. Przyjechalismy spowrotem do serwisu zeby to z kims omowic. Wyszedl do nas Pan Mirek - nie byl on zbyt gadatliwy, musielismy z niego 'wyciagac' informacje o stanie samochodu. Gdy wymienil nam co jest do naprawy/wymiany, powiedzial ile sie nalezy za przeglad i oddal kluczyk do samochodu. Zaplacilismy i odjechalismy (nawet nie umowil z nami kolejnej wizyty). Gdy wracalismy do domu wydawalo nam sie ze samochod jakos sie 'meczy' ale z racji tego ze z partnerem sie zbytnio nie znamy na samochodach to to zignorowalismy (w koncu wracamy z przegladu, chyba by nam powiedzieli jezeli samochodem nie mozna byloby jezdzic). Po kilku godzinach musielismy gdzies podjechac, odpalamy samochod a tutaj zamiast samochodu traktor... samochod warczal, drgal i straszliwie kopcil (samochod przed przegladem jezdzil jak po masle, nie bylo sie do czego przyczepic). Zostawilismy go w spokoju. Nastepnego dnia zawiezlismy samochod spowrotem do auto serwis Ratajczak. Okazalo sie ze dzien wczesniej, samochod wcale nie mial byc zabrany. Pan Mirek zapytany dlaczego nam tego nie powiedzial, odpowiedzial ze 'on takich rzeczy nie mowi klientom' (????). Po tej krotkiej rozmowie dolaczyl do nas szef, ktory laskawie spojrzal pod maske samochodu, cos podotykal i stwierdzil ze on nam oddaje pieniadze za przeglad i mamy sobie jechac... Paranoja nad paranojami... Dlaczego nas tak potraktowano? Niestety nie wiem, ale wiem ze jezeli moge, to przestrzege innych przed takim niekulturalnym i niefachowym zachowaniem ze strony tych 'dzentelmenow' :)

  1. Robert Kopiński ★★★★☆

    Pozytywnie usterka usunięta , może troszkę za długo auto trzymane ale ujdzie. Dla panów z zakładu jedna prośba , nie zostawiajcie części na tylnej kanapę auta . Niestety skóra w smarach i dość duże zagniecenie fotela.

  2. Magdalena Marczynska ★★★★★

    Rewelacyjne podejście szefa i całej ekipy do klienta i naprawy mojego samochodu... Warsztat godny polecenia w 100%

  3. Mateusz Saseniuk ★★★★★

    Szybko i sprawnie

  1. Tomasz Szybiak ★★★★★

    Ok.

  2. Jacek M ★★★★★

    Warsztat godny polecenia, terminy na naprawy sa prawie ze od ręki

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres auto serwis Ratajczak?

auto serwis Ratajczak znajduje się przy Rdestowa 51B, Dąbrowa, 81-571 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do auto serwis Ratajczak?

Można skontaktować się z auto serwis Ratajczak pod numerem +48 692 275 416

Jak można dotrzeć do auto serwis Ratajczak?

Do auto serwis Ratajczak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements