Krótko, zwięźle i na temat. Najpierw zapytanie, potem kosztorys i już pojazd umówiony. Zakres prac ustalony, potem wymiana rozrządu (Volvo V70 III, 2.5T). Następnie kompleksowa informacja o wykonanych czynnościach i samochód gotowy do odbioru. Tak powinno być za każdym razem. Młodzi mechanicy bardzo ogarnięci i dobrze wyszkoleni. Kontakt z szefem Panem Bartoszem bezproblemowy. Polecam Warsztatowców każdemu, komu bliska jest sprawność pojazdu i kto wie czego oczekuje od mechaników.
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej ★★★★★
-
Maciej Szlachecki ★★★★★
Zdecydowanie polecam. Kilkukrotnie korzystałem z ich usług i za każdym razem byłem zadowolony zarówno z ceny jak i wykonanej usługi. Inni mechanicy nie mogli poradzić sobie z usterką w moim fordzie a Warsztatowcy tak. Polecam ten warsztat !
-
Tomasz Mrzygłocki ★★☆☆☆
Byłem tam i korzystałem w 2023r. Obsługa OK. Natomiast naprawa, pozostawiła wiele do życzenia. Naprawiałem między innymi hamulec ręczny stwierdzając, że nie działa. Naprawa -> Odbiór i nadal nie działa. Zgłosiłem, kolejna odpłatna naprawa i coś może zaczęło chwytać (tak mi się wydawało). Przegląd techniczny i jednak nie działa. Później nawet w praktyce pojazd z delikatnej górki zjechał. Więc podziękuję, za dwie próby naprawy niby skutecznej.
-
Maciej Kuciaba ★★★★★
Polecam, byłem z paroma autami, wszystko było dobrze, sprawnie i szybko wykonane. Dobra i miła obsługa. Łatwo można się dogadać, na przyjechanie, a także po odbiór, telefon zawsze zadzwoni, kiedy samochód do odbioru. Pan Bartek jest fajnym i uczciwym gościem, warsztat godny zaufania. W miarę dobre ceny, z tego względu też polecam
-
Łukasz Stąpór ★★★★★
Super obsluga. Expresowo i profesjonalne.
-
Artur Milewski ★★★★★
szybko, sprawnie, niedrogo, bede wracać, polecam
-
Wlado R ★★★★★
Warsztat, który rozwiązał problem z moim samochodem, którego inne warsztaty nie chciały się nawet podjąć. Naprawdę warty polecenia.
-
Rudy Jr ★★☆☆☆
niestety musze zrewidować swoją opinię. Na początku działalności warsztatowców było ok, podejście iście indywidualne- terminy znośne, ceny też standardowe...diagnoza celna.... tak ostatnio po każdym oddaniu auta za chwilę pojawiała się nowa usterka...może to zbieg okoliczności ale trzy razy?? Ostatnim razem zostawiłem auto bo coś w tylnym zawieszeniu stukało...wymienili jedną część z tekstem: "jak będzie dalej stukało to pewnie jeszcze inne tuleje ale to już kupa roboty".... odebrałem auto i stuki dalej były...zniechęcony zajechałem po dwóch tygodniach do innego polecanego warsztatu: auto do góry i sprawdzam razem z mechanikiem (10-15 minut)-wszystkie łączniki i tuleje były do wymiany a warsztatowcy wymienili tylko najprostszy element (łącznik stabilizatora-robocizna 150zł+ części). Mało tego przy demontażu łączników okazało się ze są rzeczywiście nowe ale gumy były w nich już zużyte i to nie od jazdy ale prawdopodobnie posmarowali wszystko jakimś smarem i guma zareagowała rozpuszczając się- także i łączniki do wymiany... Stwierdzam: mają dużo klientów-nie mają czasu sprawdzić dokładnie co nie gra, wymieniają najprościej jak się da i biorą następne auto. Szkoda bo poznałem ich z dużo lepszej strony a teraz taki spadek jakości usług-rozumiem brak czasu-ale czas na wymianę ramek rejestracji zawsze znajdują...Fajnie, że jest Pani w biurze-tylko co z tego jak jest nie miła i traktuje klienta jak intruza...
-
Ani Man ★★★★★
Po ponad 2 tygodniach demolowania auta przez "serwis" w Gdyni, który przekonany o swojej nieomylności szukał usterki w aucie, a nie w swoich wcześniejszych błędach, zadzwoniłam do Warsztatowców, opowiedziałam epopeję o "naprawie" i zgodzili się zająć autem, ale za półtora tygodnia. Zawiozłam auto od razu na lawecie, bo strach było nim jechać po demolce poprzedniego "serwisu", ze świecącymi kontrolkami i niesprawnym układem kierowniczym. Bardzo zależało mi na czasie. Po 2 dniach dostałam diagnozę, poźniej ktoś po godzinach zajął się moim autem, a po niecałym tygodniu samochód był gotowy do odbioru. Sprawny :) Focus MK3. Szkoda, że można dać tylko 5 gwiazdek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsztatowcy?
Warsztatowcy znajduje się przy Wąska 3, 80-209 Chwaszczyno, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warsztatowcy?
Można skontaktować się z Warsztatowcy pod numerem +48 570 145 165
Jak można dotrzeć do Warsztatowcy?
Do Warsztatowcy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku