Opinie

  1. Vira Lykholit ★★★★★

    Bardzo polecam to miejsce! Jadłam tu burgera oraz kukurydzę z grilla – wszystko było świeże, świetnie doprawione i naprawdę pyszne. Na deser spróbowałam musu z białej czekolady i to był strzał w dziesiątkę – lekki, delikatny i idealnie słodki. Obsługa miła, a atmosfera bardzo przyjemna. Zdecydowanie wrócę tu jeszcze raz!

  2. Dominika Rytych ★★★★★

    Byliśmy dziś w restauracji i chciałabym szczególnie wyróżnić kelnera Mateusza. Przemiły, serdeczny i niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Zaskoczył nas swoim ciepłym podejściem, wziął moją małą córeczkę na ręce i z uśmiechem zabrał ją do rybek, co kompletnie ją zachwyciło. Widać, że lubi ludzi i ma do dzieci ogromną cierpliwość oraz naturalny urok. Dzięki niemu cała wizyta była nie tylko smaczna, ale przede wszystkim bardzo przyjemna i pełna pozytywnych emocji. Takich pracowników chciałoby się spotykać częściej! Zdecydowanie polecam odwiedzić to miejsce, bo obsługa na najwyższym poziomie.

  3. Remigiusz Górtowski ★★★★★

    Jak narazie najlepsze miejsce na Wyspie Spichrzów. Świetnie urządzone, klimatyczne, z dobrą obsługą a przede wszystkim z wyśmienitym jedzeniem. Zamówiłem tatara i żeberka. Świetnie doprawione, solidne porcje. Żeberka na świetnym sosie bbq i delikatne w środku. Genialnie kompozycja tatara. Świetny wygląd dań. Dobre dla oka i smaku. Profesjonalna obsługa. Stoliki na zewnątrz mają świetny widok na Żurawia i kamienicę na podrzezu Motławy.

  1. RobiS ★★★★☆

    Ogólnie wystrój restauracji, klimat i muzyka oraz miejsce przy samej motławie to juz naprawdę duży plus. Jeśli chodzi o jedzenie to żeberka bardzo dobre ale musiałbym zjeść conajmniej dwie porcje by sie najeść, a cena nie jest mała. Obsługa ok ale denerwujące jest co chwile chodzenie i dopytywanie czy juz można talerz zabrać mimo iż jeszcze jest na nim jakąś część jedzenia wiec troszeczkę jakby chcieli juz zabrać ci rzeczy i jeśli chcesz siedzieć to zamów coś ponownie albo idź już... ogólnie za widząc cennik spodziewałem sie czegoś lepszego a przede wszystkim większych porcji równych cenie...

  2. Bombi 87 ★★★★★

    Lokal bardzo duży, ładnie urządzony, lokalizacja idealna, nad sama woda, gdzie wieczorem jest ładny widok. Plusem jest zamknięty taras i ogrzewanie w chłodniejsze dni. Menu jak to w każdym Whiskey a więc konkretne, bez cudowania dań które nie pasują pod tą markę czy identyfikację z tego typu lokalem. -Koktajle smaczne i mocne, a podwójne robią robotę. -Burger Country dobry, podstawowe składniki, bez kombinacji. -Beef Master Burger mega pyszny, kawał kotleta soczystej wołowiny a do tego mega pyszne kawałki polędwicy wołowej z sosem jogurtowo - majonezowym zamknięte w czarnej bułce, do tego ekstra ser do polania tego wszystkiego. Petarda -Łosoś upieczony w punkt, kawał soczystego mięsa a nie przesuszone wiórki. I należy wspomnieć również o kelnerce Marysi, bardzo sympatyczna i uśmiechnięta osoba, widać że przykłada się do każdego klienta i zamówień. Pomocna, gdy się jest niezdecydowanym chętnie pomoże, wytłumaczy co z czego się składa, co warto wybrać. Również co do drinków, wystarczy powiedzieć jakich smaków się oczekuje i już propozycje są mówione. Oby każdy tak podchodził do swojej pracy.

  3. Grze siek ★★☆☆☆

    Miejsce skusiło nas klimatem i opiniami. Czekaliśmy na zamówienie godzinę osoby, które składały zamówienie po nas otrzymywały przed nami swoje jedzienie. Zupa bardzo dobra menu dziecięce okej natomiast żeberka za tą cenę porażka same kości niestety praktycznie zero miesa, burger jak burger dobry do zjedzenia . Cena absolutnie nieadekwatna do jakości. Jedynie to co było najlepsze to drinki :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Whiskey in the Jar?

Whiskey in the Jar znajduje się przy Chmielna 2, 80-748 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Whiskey in the Jar?

Można skontaktować się z Whiskey in the Jar pod numerem +48 883 558 325

Jak można dotrzeć do Whiskey in the Jar?

Do Whiskey in the Jar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements