Opinie

  1. Kamila Olszyczka ★★★★★

    Pyszne buły wypełnione po brzegi mięskiem i dodatkami. Polecam. Zawsze smacznie i miło.

  2. Oktawian Kuzia ★☆☆☆☆

    Obsługa po godz. 12 robie kanapkę 1h, tragedia - średnia jakość, nie polecam. Obsługa naćpana

  3. Jakub Polowiec ★☆☆☆☆

    Philly bez smaku tak samo Classic. Nie polecam nikomu. Zero przypraw, sos bez smaku żółta woda. Jeżeli chcesz się cały pobrudzić polecam :)

  1. D 16 ★★★★★

    Spróbowałam kanapkę w 100czni i posmakowała mi tak bardzo, że na jednej wizycie się nie skończyło. Rozmiar na pierwszy rzut oka może wydać się niepozorny, ale to tylko zmyła, bo naprawdę idzie się najeść. Mięcho w punkt, wysmażone, a jednocześnie soczyste, dobrze doprawione, w połączeniu z sosem serowym PETARDA! Na plus również czas obsługi, nigdy nie musiałam długo czekać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pan Baleron?

Pan Baleron znajduje się przy Popiełuszki, Młyniska, 80-863 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pan Baleron?

Można skontaktować się z Pan Baleron pod numerem +48 609 508 503

Jak można dotrzeć do Pan Baleron?

Do Pan Baleron można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements