Opinie

  1. Filip Kozak ★☆☆☆☆

    Zamówiłem souvlaki pite jednak otrzymałem coś co nawet nie przypominało souvlaki pita, kurczak miał dziwnie zielony kolor i był wysuszony przez co bylem zmuszony go wyrzucić w obawie przed jakimś zatruciem! Nie polecam, chyba że ktoś lubi ryzyko!

  2. Aleksandra Daniluk ★★★★★

    Pita z Halloumi sztos! Zjadłam w swoim życiu wieeele greckiego jedzenia, ale ta pita wymiata. Świeżo, autentycznie, pysznie! Polecam! Obsługa na 5+!

  3. Gabriela C. ★★★★★

    Bardzo pozytywne zaskoczenie. Szybka obsługa, może trochę mniej miła, ale było już późno, więc rozumiem. Pita z gyrosem bardzo dobrze doprawiona, z halloumi również dobra. Duża ilość farszu jak na tak mały placek, przez co trochę go wypadło.

  1. Michal P ★☆☆☆☆

    Dawno nie zostałem tak naciągnięty na jedzeniu. Za 28zl pita z 3 kawałeczkami haloumi (około 60g) 2 plasterki pomidora, 2 przezroczyste plasterki ogórka, kilka frytek i sos. Zero przypraw, zero smaku i podane na zimno. Najgorsza szamka na 100czni.

  2. Dawid S. ★★☆☆☆

    Szefu albo osoba która komponuje dania i przyprawy których nie ma, powinna pojechać do Grecji na gastro wakacje, żeby zobaczyć jak to powinno smakować.

  3. Bernard Hudzik ★★★★★

    Zamówiliśmy: Souvlaki, Halloumi Pita, sałatka grecka, pita z tzatziki. Dostaliśmy informacje ze 15’ oczekiwania, tak żeby wszystsko wyszło razem. Ustawiliśmy timer, przyszliśmy po kwadransie idealnie w momencie gdy Pani wolałała nasz numer. Wbrew poniższym opiniom Souvlaki były dobre! Czuć, ze są marynowane i dość dobrze przygotowane. Pita, frytki i tzatziki były super. W sałatce greckiej i Halloumi było czuć, ze to polskie wariacje na temat tych serów, ale tej kategorii były zupełnie wystarczające. Co do ilości to idealnie się najedliśmy (we 3 osoby) żeby można było wypić dwa, trzy piwka bez poważniejszych konsekwencji. Totalnie nie potrzebowaliśmy więcej jedzenia. Zupełnie nie znajduje punktów wspólnych z poniższymi opiniami i polecam z czystym sumieniem.

  1. Maciej Pleban ★★★★☆

    Dałbym 5 gdyby Gyros Pitą dało się najeść. Była naprawdę świetna - składniki świetnie ze sobą współgrały, ale ta mikro porcja powoduje, że na standardowy głód trzeba dobrać coś jeszcze. Mylące jest menu - wskazane jest, że gyros pita to placek, sos, warzywa, mięso i fryty. Czego oczekujemy zatem? Placka i porcji ziemniaków obok, a tymczasem otrzymujemy dosłownie kilka frytek wrzuconych do środka do placka. Może warto wprowadzić zestawy np. Gyros Pita + Frytki?

  2. D 16 ★★★★☆

    Zamówiliśmy Gyros Pitę, która w smaku była bardzo dobra. Gyros z wieprzowiny, tzatziki, pomidor, cebula i frytki (wewnątrz pity), tworzyły miłe połączenie ale... rozmiar porcji to dramat. Placek jest malutki, ilość dodatków też nie powala (frytki były ze cztery). Podsumowiując smaczne, ale nie da się tym najeść.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pan Grecki?

Pan Grecki znajduje się przy Popiełuszki 5, Młyniska, 80-864 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pan Grecki?

Można skontaktować się z Pan Grecki pod numerem +48 609 508 503

Jak można dotrzeć do Pan Grecki?

Do Pan Grecki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements