Opinie

  1. Michał Maliszewski ★★★★★

    Super sklep, miła atmosfera i piękne akwaria wystawowe. Miło można porozmawiać z Panem Oliwierem o akwarystyce. Dzięki, że jesteście i pozdrawiam.

  2. Magda Magda ★☆☆☆☆

    Serdecznie nie polecam. Sprzedawca Tomasz pozjadał wszystkie rozumy i jest tak nie sympatyczny do klientów że jedyne do czego się nadaje to do ukladania karmy zwierząt samemu na zapleczu a nie do kontaktu z klientem. Bezczelne odzywki do kobiet i to niejednokrotnie. Sprawa zgłoszona do centrali głównej. Dosyć chamstwa i buractwa w tym sklepie. Kilkakrotnie spotkałam się z taką sytuacją ze strony tego „sprzedawcy” z Koziej wolki, ale dość. Omijać szerokim łukiem! Jedźcie na Morenę do tego sklepu, tam jest profeska a nie jak tu dno i wodorosty jak na tych martwych zdechłych rybkach na końcu sklepu.

  3. Dagmara Adamowicz ★☆☆☆☆

    Moje doświadczenie z obsługą w sklepie akwarystycznym było niestety bardzo negatywne. Dyskusje były nierzeczowe, a zachowanie sprzedawcy niekomfortowe i nieprofesjonalne, co skutecznie zniechęciło mnie do dalszych zakupów.

  1. Aleksandra Paszun ★☆☆☆☆

    Sprzedaż żywych zwierząt i tragiczne warunki ich trzymania - 2025 rok naprawdę? Family Pets & Zoo mogliby mieć ze mnie stałą klientkę, gdyby nie sprzedawali żywych zwierząt. Niestety dalej robią z nich „atrakcję” i to w warunkach, które są po prostu nie do przyjęcia. Widok papugi, która wyrywa sobie pióra był najsmutniejszy.. Hałas, ciasne klatki, krzyki, zaczepiający ludzie i pukający w klatki.. Same stresory. Zwierzęta (od małych gryzoni po papugi) upchane w małych klatkach i boksach, bez normalnej przestrzeni, bez zajęcia, bez szacunku do ich potrzeb. W 2025 roku naprawdę wiemy już, czym jest dobrostan zwierząt – szkoda, że ten sklep wciąż udaje, że to tylko towar do sprzedania. Kupowałabym tu karmy i akcesoria, gdyby zrezygnowali ze sprzedaży żywych zwierząt. W obecnej formie nie zamierzam wspierać tego miejsca. Bardzo przykry widok. Nie polecam, proszę wybierajcie inne sklepy zoologiczne.

  2. Paulina Kaczmarek ★☆☆☆☆

    Uwaga oszuści!!! Stały dwa produkty w rzędzie, a przy nich cena 24,99zł. Sprzedano mi produkt za 34,99, a po zwróceniu uwagi, obsługa bezczelnie naskoczyła na mnie, twierdząc, że moim obowiązkiem jako klienta jest sprawdzać kod kreskowy produktu!!!! Nie spodziewałabym się takich praktyk po takiej dużej sieci sklepów!!!! Wstyd!!!!!

  3. Anna R ★☆☆☆☆

    Omijać takie sklepy !!! Oszukają jak mogą !! Na paragonie byli produkty których nie kupiłam ,poprosiłam o sprawdzenie paragonu ,ekspedientka zrobiła zdziwiona mina i powiedziała ze błąd w systemie ,Błąd ze chciałam zrobić zakupy w takim złym sklepie ,musiałam zrezygnować z zakupów ,poczułam się oszukana ,mało tego chceli mi wcisnąć produkt którego nie potrzebowałam ,Uwaga oszukują klientów ,omijać jak najdalej !!!!!!!

  1. Krzysztof Muller ★★★★★

    Super miejsce gdzie można wejść ze swoim futrzakiem.

  2. Krzysztof “Koziołek” Kozłowski ★★★★★

    ogromny wybór, miła obsługa, ostatnio doradzili jak uporać się z problemem w akwarium i xo ważne super szybko pomogło

  3. Joanna Tendera ★★★★★

    Super wyposażony sklep moja uwagę przykuła akwarystyka dużo akcesori ,dużo roślinduzy wybór ryb I nie tylko Przepięknie urządzone terraria . Na każdym dziale wszystkiego pełno I przemiły i kontaktowy Pan Rafał Polecam

  1. Mateusz “Zork” Czechowski ★★★★★

    Pierwsza obsada już śmiga, Barwniaki w świetnej kondycji, po dwóch dniach śmigały w akwarium jak u siebie. Ładnie wybarwione, 1 samiec, 3 samiczki. Później do zbiornika trafiła mała ławica brzanek 10 sztuk, piękne małe rybki, szybko się udomowiły, do tego 6 Kirysków Julii na dno, piękne, szaleją cudownie. Więc ekipa w komplecie, zdjęcia dodam dwóch gatunków przy okazji. Ekipa w sklepie bardzo kompetentna, miła, dobrze znają się na akwarystyce, a to klucz to sukcesu tego działu. Podpowiem dodatkowo, że wybór jest ogromny, mnóstwo ryb przeróżnych gatunków. Generalnie duży sklep, dużo różnych zwierzaków :) Od latających, po jaszczurki więc jest w czym wybierać. Polecam mocno!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ZOO KARINA markety zoologiczne?

ZOO KARINA markety zoologiczne znajduje się przy Złota Karczma 26, Matarnia, 80-298 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ZOO KARINA markety zoologiczne?

Można skontaktować się z ZOO KARINA markety zoologiczne pod numerem +48 585 223 535

Jak można dotrzeć do ZOO KARINA markety zoologiczne?

Do ZOO KARINA markety zoologiczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements