Opinie

  1. Kinga Socha ★★★★★

    lokal piękny, przystrojony :) jedzenie w bardzo w porządku cenie (mowa o lunchu zupa + danie główne + deser za 29 zł). porcje spore. wszystko było gorące i dobre. panie kelnerki też bardzo miłe! szybko obsługiwały, wszystkie talerze zabierały od razu mimo sporego ruchu.

  2. Daria Piechota ★★★★★

    Ale to było dobre! Zanim tu przyszłam, długo przyglądałam się ofercie lunchowej, chyba miałam obawy czy lunch za 29 zł może być dobry - był super! Ogromny plus za opcje wege. Zarówno ja, jak i mój mąż byliśmy bardzo zadowoleni. Jedyny minus to sporo ludzi, ale byłoby dziwnie jakby ich nie było ;)

  3. Remigiusz Górtowski ★★★★★

    Krótki okres oczekiwania od wejścia do wydania zestawu lunchowego. Obsługa bardzo miła. Lokal dobrze urządzony, przytulnie. Co do samego jedzenia - 29zl za zestaw lunchowy - świetna cena. Należy pamiętać, że w tygodniu jest on do 17:00, w weekendy do 16:00. Jedno z tańszych miejsc jakieś znam. Wybrałem zestaw: Bogracz, klopsiki i szarlotka. Wszystko bardzo smaczne, dobre puree (nie z mikrofalówki ;p), świeża surówka. Jakby szarlotka była lekko ciepła to byłaby petarda. Super miejsce, wrócę tu jeszcze na lunch a i pewnie na burgera by porównać z innymi. Herbaty także wyglądały zachęcająco (niestety nie zamówiłem). Polecam (chociaż przez to może brakować miejsca później dla mnie). Według mnie ocena to nie 5 a 6!

  1. Patrycja ★★★★★

    Pyszne śniadania w bardzo przystępnej cenie! Wszystko świeże, smaczne i ładnie podane. Idealne miejsce, żeby dobrze rozpocząć dzień – zdecydowanie polecam!

  2. Paweł K ★★★★★

    Byłem tu ostatni raz naprawdę szmat czasu temu. Teraz trafił do mnie jakiś filmik z poleceniem na mediach społecznościowych. Bardzo miła i szybka obsługa. Byłem tam po 10tej rano w sobotę i większość miejsc była zajęta. Śniadanie za 19 zł i kawa za złotówkę to super pomysł który powinny naśladować inne miejsca. Smaczna szakszuka, niezła kawa i dobre słowo na do widzenia :-). Polecam

  3. Patrycja Zacharewicz ★★★★☆

    Klimat i jedzenie na bardzo duży plus. Dania wyszły bardzo szybko, były pięknie podane oraz można je było wygodnie wziąć na wynos. Za to bardzo polecam. Jedynie obsługa była niezbyt zaangażowana.

  1. Patrycja Wojcieszak ★☆☆☆☆

    Burger mexican pork zdecydowanie odradzam. Wizyta skończyła się oddaniem zamówionych burgerów, kotlet grubości 2mm, spalone panco, nachosy to zgniecione resztki nachosów, w jednym burgerze pojawił się mały plasterek pomidora nie wiadomo czemu. W sumie po zgłoszeniu problemu kelnerka zaproponowała wymianę dania na inne ale wolelibyśmy nie dostać kolejnego w takim stanie. W sumie czekając dobre 20-30 minut na zepsute jedzenie, zapłaciliśmy standardową cenę za napoje. Tu przydałaby się zniżka chociaz na to, za samo czekanie. No niestety nie wrócimy. Ps. Wrzucam zdjecia jak wyglądały 2 nasze burgery i jak wygląda ten na zdjęciu reklamowym, dlugo zastanawialiśmy się czym jest ten zielony sos i chyba to salsa której u nas nie było. Burger za 36zl sami zobaczcie.

  2. Bartosz Kurlenda ★★★★★

    Świetna restauracja gdzie można bardzo smacznie zjeść a późniejszymi godzinami posiedzieć ze znajomymi przy piwie bądź innym alkoholu. Menu jest podzielone na danie bardziej popularne jak burgery, pizze, schabowy oraz dania azjatyckie jak kurczak w panko który również jest bardzo pyszny. Ze względu na miłą obsługę i wyborne jedzenie mogę śmiało polecić to miejsce.

  3. Wojciech Nieradko ★☆☆☆☆

    Brak możliwości płatności kartą, dostawca nie miał jak wydać reszty... Burger nie wart swojej ceny, frytki - kpina. Zostanę przy konkurencji jeśli chodzi o Burgery

  1. Marcin Rutkowski ★★★★★

    Przede wszystkim smaczne jedzenie! Pierwszy raz trafiliśmy z polecenia, wybór padł na grzybowe gnocchi i truflowe penne z kurczakiem - nie zawiedliśmy się. Bardzo ciekawie serwują fish and chips. Porcje adekwatne do ceny, smak 5 / 5. W karcie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Po drugie klimatyczne wnętrze i miły personel. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ZAUFAJNI Food & Cocktail Bar?

ZAUFAJNI Food & Cocktail Bar znajduje się przy Generała Augusta Emila Fieldorfa 2, 80-041 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ZAUFAJNI Food & Cocktail Bar?

Można skontaktować się z ZAUFAJNI Food & Cocktail Bar pod numerem +48 515 522 355

Jak można dotrzeć do ZAUFAJNI Food & Cocktail Bar?

Do ZAUFAJNI Food & Cocktail Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements