Opinie

  1. Piotr K. ★★☆☆☆

    Drogo i małe porcje. Poinformowano mnie że porcje duże ale raczej dziecięce. Każda porcja zupy to inna raz mniej raz więcej....jak się nabierze. To samo z kawą. Różne pojemności szklanek a cena ta sama. Dodatkowo mało wody więcej piany niż kawy. Nie polecam.

  2. Krzaczekfn (rexo) ★★★★★

    Witam, jedzenie przyszło po około 10 minut od zamówienia. Polecam filet z kurczaka ponieważ jest przepyszny oraz bardzo miękki. Klimat 4/5 nie ma szału

  3. Таня Клюнь ★★★★☆

    Zamówiłam pyzy z mięsem , okazało się że są nie tylko z mięsem ale też z dużą ilością kapusty , którą nie lubię . Myślę że ta kapusta jest też dobra ale ja bym chciała żeby podawali dokładnie co wchodzi w skład

  1. LeeTheApprentice ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, krótki czas oczekiwania, normalna obsługa. Warto po zwiedzaniu zajść i coś zejść, na słodko lub na słono. Ceny takie same jak wszędzie. Zdjęcia fishburgera oraz kartaczy z zasmażaną kapustą.

  2. Siema_tu_chlupek ★☆☆☆☆

    Zupa kremowa nie dobra wymiotowałem

  3. kacper ★★★★★

    super muzeum pyszny kurczak frytki surowka galaretka sok deser ogolem troche ceny wygorowane dla przecietnego Polaka pozdrawia ekipa ze slaska

  1. Agnieszka Ra ★★★★★

    Jedzenie dobre, smakuje jak domowy obiad u cioci czy mamy. Dodatkowo przepyszne ciasto czekoladowe! Jeśli ktoś oczekuje restauracyjnych dań to trzeba wjechać kilka pięter wyżej. Pani, która nas obsługiwała zapewniła nam na prawdę genialna atmosferę i dzięki niej na pewno będziemy cudownie wspominać to miejsce. ❤️

  2. woyterr ★☆☆☆☆

    Ogólnie to klimat może i się podobać, aczkolwiek jedzenie jest po prostu okropne. Mięso jest stare, smażone na starym oleju, ziemniaki smakują jakby były odgrzewane, surówki są kwaśne, jedyne co mozna tam normalnie zjeść, to frytki XD Nie polecam

  3. Mnichu Gamer ★★★★★

    Po zwiedzeniu muzeum zdecydowałem się wpaść do tej restauracji. Jedzenie przygotowane w bardzo szybkim czasie. Jakość dań na bardzo wysokim poziomie. Żurek oraz Nuggetsy były fantastyczne. Co więcej ceny były naprawdę przystępne. Zdecydowanie polecam wybrać się do tego lokalu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja / kawiarnia (poziom-3)?

Restauracja / kawiarnia (poziom-3) znajduje się przy 80-858 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Restauracja / kawiarnia (poziom-3)?

Do Restauracja / kawiarnia (poziom-3) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements