Byłem kamperem. Spoko miejscówka, szczególnie w okresie od października do kwietnia kiedy nie ma tłoku. Latem wszystko,,na śledzia ''. Fajna restauracja i bliskość morza. Ceny jak to w Trójmieście..
Zdjęcia
Opinie
-
adrian mueller ★★★★★
-
Wojciech W. ★★★★★
Wspominam pobyt w tym miejscu bardzo miło. Zarówno nam, jak i naszemu juniorowi bardzo się podobało. Mieszkaliśmy w pokoju za recepcją, z balkonem. Komfortowo i czysto. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest bliskość morza. Kilka kroków (nie liczyłem czy faktycznie 45) i jesteś przy furtce na Deptak. A za nim już plaża (bramka zamykana - z dostępem tylko dla zakwaterowanych). Infrastruktura super - restauracja, miejsce do yogi, taras z leżakami i krzesełkami, gdzie można posiedzieć przy winku z pięknym widokiem na okolicę. Bardzo dobre śniadania i jedzenie w restauracji. Dla nas była to fajna odskocznia, bo zazwyczaj wynajmujemy coś w centrum Sopotu. Tutaj bliżej było do Jelitkowa niż do zatłoczonego molo sopockiego. Nie tak tłumnie i z możliwością relaksu wśród zieleni.
-
Yuliya Raskosha ★☆☆☆☆
Nie zostaliśmy zakwaterowani w kempingu, ponieważ po naszym przyjeździe wszystkie miejsca były zajęte – mimo że dokonaliśmy rejestracji miesiąc wcześniej. Jak się okazało, cała ta „awizacja” nie ma żadnego znaczenia. Po co w ogóle wypełniać dane, podawać dzień i godzinę przyjazdu, skoro nikt nawet nie pofatygował się poinformować, że miejsc już nie ma? Wystarczyłby jeden telefon lub wiadomość kilka godzin przed przyjazdem, abyśmy nie jechali na darmo. Było to wyjątkowo nieprzyjemne i krzywdzące doświadczenie – dotarliśmy pieszo, obładowani ciężkimi plecakami i z małym pieskiem. Ze strony administracji nie otrzymaliśmy żadnej propozycji alternatywy ani pomocy, np. wskazania innego kempingu czy noclegu. Mimo że było widać nasze zaskoczenie, zmęczenie i bezradność, pracownica recepcji po prostu odwróciła się i wyszła. Samo funkcjonowanie kempingu również wyglądało na kompletny chaos. Samochody i namioty stały dosłownie jeden na drugim, bez jakiejkolwiek organizacji czy wyznaczonych stref, mimo że na stronie można znaleźć ładny plan pola. W rzeczywistości każdy stawia, co chce i gdzie chce. Zostaliśmy potraktowani bardzo nie fair. Po tej sytuacji absolutnie nie polecam tego miejsca – jeśli ktoś nie chce nerwów, rozczarowania i problemów, lepiej wybrać inny kemping
-
Anastazja Kłuszyńska ★★☆☆☆
Nie polecam. Przejrzałam opinie niestety dopiero kiedy sama postanowiłam wystawić swoją, a szkoda. Tak jak napisano wcześniej — brak wyznaczonych parceli, sanitariaty bez mydła czy papieru, pracownicy starają się nadrobić miłym podejściem okropnie chamskie i nieadekwatne zachowania właścicieli którzy nagminnie się do kogoś źle odnoszą lub próbują swoją winę zrzucić na ludzi którzy dają im zarobić zresztą nie mało. Najlepszym przykładem jest opinia o zamykaniu się szlabanu na samym dachu samochodu przy której to sytuacji byłam osobiście i to co słyszałam i widziałam przechodziło ludzkie pojęcie — zresztą już sama odpowiedź na opinie mówi wiele o miejscu i jego właścicielach. Nie polecam jeśli chce się wypocząć w Sopocie. To już lepiej wybrać camping na innym wyjściu obok (34) (byłam na jednym i drugim i nie ma porównania jeśli chodzi o traktowanie gości czy choćby samą lokalizację). Dwie gwiazdki tylko przez wzgląd na przemiłe panie z recepcji (niestety niemogące za wiele ale za to miłe i uśmiechnięte). Ogólnie nie polecam.
-
Rose ★★☆☆☆
Miejsce fajne, ale jako jedyny kamping na jakim kiedykolwiek byłam policzyli auto osobowe jako kamper. No cóż, na chciwości się słabo wychodzi bo chciałam zostać dłużej a pojechałam gdzie indziej i już nigdy nie wrócę ani nikomu nie polecę. Miły Pan ochroniarz, ale Pani z recepcji już opryskliwa.
-
Przedszkole nr 163 Poznań ★★★★★
Spędziliśmy cudowne 4 dni, z 24 osobową grupą, 6 - letnich dzieci. W pełni zaopiekowani pod każdym względem! Każda prośba, sugestia były życzliwie przyjmowane i bezzwłocznie realizowane (nawet drukowanie dyplomów dla dzieciaków). Jedzenie cudowne, obsługa ośrodka również. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy i polecamy pobyt w Waszych gościnnych progach!
-
Tomek S ★★★★★
Bardzo przyjemny camping. Fajna lokalizacja. Bardzo blisko plaży. Minusikiem dla mnie jest brak wydzielonych parceli co w sezonie może powodować lekki chaos i tłok. Dlatego też korzystam z tego campingu poza sezonem lub zimą. Niemniej polecam to miejsce każdemu. Camping jest całoroczny więc każdy znajdzie dla siebie dogodny termin.
-
Natalia ★★★★★
Park45 to idealne miejsce tuż przy morzu an camping albo wynajem pokoi! Super restauracja na terenie obiektu, odnowione sanitariaty, bardzo czysto. Miła obsługa, plac zabaw dla dzieci, maly „gratis” dla naszych piesków, jeśli z nimi się wybieramy. Nic tylko zawitać tutaj!
-
Małgorzata Janowska ★★★★★
Świetne pole w centrum miasta jednocześnie nad morzem. Sanitariaty czyste, pole bezpieczne, obsługa ok. Cena do przyjecia. W sezonie trudno o miejsce, ale poza sezonem miejsce na kamper znajdzie sie bez problemu. Byłam w listopadzie, na wiosnę z całą pewnością wrócę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PARK45?
PARK45 znajduje się przy Bitwy pod Płowcami 73, 81-731 Sopot, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PARK45?
Można skontaktować się z PARK45 pod numerem +48 690 273 810
Jak można dotrzeć do PARK45?
Do PARK45 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku