Polecam z pełną odpowiedzialnością . Wspaniałe śniadania z pysznym pieczywem, smaczne kawy i inne napoje gorące a wieczorem...chyba najlepsze wino grzane w Gdańsku.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Widera ★★★★★
-
Tadeusz Sarnecki ★★★★★
Przyszedłem tutaj trzy razy jako klient Motto hotel i jestem bardzo zadowolony - śniadania w cenie bardzo syte, pożywne i przede wszystkim porcje powalające by myśleć o obiedzie w porze obiadowej a nie godzinę później. Obsługa sprawna, między 9-12 w każdy dzień mają bardzo duży ruch, więc zalecane jest przyjście albo przed 9:00 albo telefon z zapytaniem o wolny stolik... Jedyny minus to mało miejsca ale lepiej mniejszy lokal pękający w szwach niż większy w połowie pusty
-
EM KA ★★★★☆
Przykro mi ale rosół był beznadziejny. Ciemny, mętny i słony - smakowało jak jakiś wygotowany wywar. Właściwie w całości wrócił do kuchni. Reszta dań smaczna, bardzo ładne podana. Pyszna rybka, rozpływające się żeberka, dobry żurek.
-
Izabela Kozłowska ★★★★★
Burgery, makaron z kaczką - bardzo dobre. Kaczka z krokietem: kaczka pyszna, a krokiet z ziemniaków słaby, mało przyprawiony, nie pasował do reszty. Bardzo miła obsługa. W majówkę czas oczekiwania 30 minut.
-
Dawid Dudek ★★★★☆
Super klimat, obsługa bardzo miła. Śniadanie smaczne, ale jak dla mnie nie wybitne - zdecydowałem się na Neighbors tost, żona wybrała burgera śniadaniowego a dla córki wzięliśmy kaszkę manną. Smaczne napary rozgrzewające - zarówno ten cytrynowy jak i z pomarańczą. W środku bardzo ładnie, zielono, zrobione z pomysłem. Widok na Motławę. Mogę polecić, natomiast następnym razem spróbuję klasycznej pozycji śniadaniowej np. śniadanie angielskie i zobaczę czy podniosę ocenę :)
-
Arkadiusz Ludwiczak ★★★★☆
Fajne miejsce jeżeli chcesz zjeść dobre śniadanie. Długo szukaliśmy miejsca w którym byśmy zjedli i trafiliśmy na tą restauracje. Okazuje się ze to nie tylko śniadaniowania ale możesz tam także zjeść obiad czy kolacje. Miła obsługa, przystępne ceny. Ładny widok z okna i dobre drinki na miejscu.
-
Foodiie Goodiie ★★★★★
Trafiliśmy na śniadanie - po sąsiedzku ;) Bardzo dobre śniadanka - pyszne tosty z awokado, jajecznica. Bardzo duże porcje. Fajne miejsce na śniadanie w Gdańsku.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Neighbours Kitchen najlepsze śniadania w Gdańsku?
Neighbours Kitchen najlepsze śniadania w Gdańsku znajduje się przy Szafarnia 11, 80-755 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Neighbours Kitchen najlepsze śniadania w Gdańsku?
Można skontaktować się z Neighbours Kitchen najlepsze śniadania w Gdańsku pod numerem +48 730 008 707
Jak można dotrzeć do Neighbours Kitchen najlepsze śniadania w Gdańsku?
Do Neighbours Kitchen najlepsze śniadania w Gdańsku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku