Opinie

  1. Monika Wladowska ★★★★★

    Świetna restauracja! Jedzenie było naprawdę pyszne. Porcje duże – zdecydowanie można się najeść. Do tego ceny są adekwatne do jakości oraz wielkości dań. Obsługa miła, a atmosfera przyjemna. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę!

  2. Katarzyna Wilewska ★★★☆☆

    Klimatyczna restauracja. Kierując się opiniami na Google oraz poleceniami znajomych wybraliśmy się na szybki posiłek. Niestety obsługa mimo iż bardzo sympatyczna, szczególnie wysoki Pan i Pani o mocniejszej opaleniźnie (bardzo pomocna, troskliwa i sympatyczna) niestety nie do końca rozumiała problem alergii. Przy zamówieniu wyraźnie zaznaczyliśmy, że w daniu ma nie być ŻADNYCH świeżych warzyw, sosu i surówki. Po zwróceniu uwagi, niestety podano danie z resztkami warzyw. Problem alergenów jest w przetworzonych warzywach. Osoba może jeść zupę pomidorową a niestety świeże warzywa wywołują alergię. Warto słuchać próśb klientów. Tatar bardzo smaczny, piwo regionalne i lemoniada malinowa, rewelacja. Niestety oczekiwanie na rachunek przekroczyło 20 minut. Pan przy stoliku obok też prosił 3 razy o rachunek… sumując. Jedzenie po poprawkach super. Bardzo dobre placki ziemniaczane, kurczak z grilla, tatar, lemoniada malinowa i piwo. Czystość w toalecie bez zarzutu. Łatwy dojazd i duzy wybór w menu. Obsługa, oczywiście nie wszyscy, niestety nie do końca słuchają. Mimo perypetii polecam, bo warto odwiedzić to miejsce aczkolwiek uzbrójcie się w cierpliwość.

  3. Izabela Izabela ★★★★★

    Gdzie smacznie zjeść w Gdańsku ? Google donosi, Swojski Smak . Kierujemy swe kroki do lokalu , zasiadamy wygodnie za stołem i zjadamy wszystko co Nam podano . A podano i pięknie i smacznie . Restauracja warta polecenia . My wrócimy tam na pewno .

  1. An Ka ★★★★★

    Swojski Smak to lokal, do którego ustawiają się długie kolejki, ale warto odstać swoje, by potem cieszyć się prawdziwą polską kuchnią. Byliśmy tam dwukrotnie w ciągu weekendu i za każdym razem wyszliśmy zadowoleni i najedzeni. Schabowy (zarówno mały, jak i duży) to prawdziwy rarytas. Karczek z jelenia, deska mięs z rusztu, roladka wołowa z kopytkami - wszystko fenomenalne w smaku , doskonale doprawione i przyrządzone. Przepyszna herbata zimowa i kompot. Doceniam możliwość wyboru mniejszej porcji (na zdjęciu jedna roladka = mała porcja) oraz wybór dodatków np. ziemniaki gotowane zamiast pieczonych. Dzięki temu nie marnujemy jedzenia i nie przepłacamy. A ceny są dość atrakcyjne (mamy porównanie z innymi lokalami). Małą uwagę miałam tylko do niezbyt przyjaznej kelnerki, ale pan kelner następnego dnia nadrobił to i pozostawił po sobie miłe wrażenie :) Zdecydowanie polecamy i na pewno wrócimy przy okazji następnej wizyty w Gdańsku.

  2. Ancient Anubita ★★★★★

    Uważam, że restauracja jest super i żałuję, że odkryłem ją dopiero teraz. Porcje solidne, wszystko świeże i pyszne. Burger z kotletem z buraka znikł w ułamku sekundy, przepyszny. Pierogi z kaczką pełne mięsa i smaczne, ale uważam, że trochę za dużo było słodkich dodatków. Niemniej nadal smaczne :) Placek ziemniaczany był chyba najlepszym jakiego jadłem w życiu. O drugich pierogach z wołowiną i kopytkach nie wypowiem się bo nie próbowałem ich, ale osoba towarzysząca była bardzo zadowolona, także chyba wszystko gra :) Pana cotta była idealnym zwieńczeniem tej uczty :) Pochwalę też bardzo sympatyczną obsługę. Na pewno wrócę :)

  3. Anna Stodolnik ★★★★★

    Ciekawa restauracja w centrum Gdańska. Na samym wejściu wzrok przykuwa dekoracja z butelek polskich marek wódki. Wewnątrz przytulnie. Jeżeli chodzi o posiłki, to stripsy z frytkami smaczne, soczyste. Burger również dobry, ale na pewno nie dla osób, które nie lubią cynamonu. Sos BBQ jest zrobiony na bazie śliwek i właśnie tej przyprawy. Moim zdaniem trochę mdły. Nie czuć charakterystycznego aromatu wędzenia. Może powinien być ciut ostrzejszy. Szkoda, że obsługa nie pyta o stopień wysmazenia mięsa. Niemniej, wszystko na plus.

  1. Natalia Łuczak ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie i dogodne ceny. Polecę znajomym. Przez cały pobyt w Gdańsku chodziliśmy tutaj na obiady. Placek, pierogi, mięso-, piwo, kawa bardzo smaczne i zjedzone że smakiem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Swojski Smak?

Swojski Smak znajduje się przy Jana Heweliusza 25, 80-861 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Swojski Smak?

Można skontaktować się z Swojski Smak pod numerem +48 583 201 912

Jak można dotrzeć do Swojski Smak?

Do Swojski Smak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements