Opinie

  1. Marcin Andrzej ★★★★★

    Bardzo smaczna i świerza pizza ze smakiem z dobrymi składnikami polecam serdecznie

  2. Adaś Adam ★★★★★

    Zamówienie na wynos, bardzo smaczna pizza, dostawa według ustalonej wcześniej godziny. Polecam serdecznie.

  3. Adrian ★★★★★

    Zamówiłem pizze margherita oraz zestaw gyros. Zamówienie przyjechało bardzo szybko, ciepłe i wyglądało bardzo apetycznie. Pizza jak i zestaw gyros przepyyszne ! W zestawie 3 surówki, frytki i pyszne świeże mięso. Zamówiłem u Was pierwszy raz i napewno do Was wrócę !

  1. Victor Macholl ★★★☆☆

    Bardzo smaczna pizza! Całkiem dużo do wyboru, ceny konkurencyjne (przynajmniej przy mniejszych pizzach). Niestety w lokalu nie ma toalety! Nie ma jak nawet umyć rąk!

  2. Koro ika ★★★★☆

    Pizza okey, choć zwykla capricciosa byla lepsza niz z salami, obsługa telefoniczna dobra- zrozumieliśmy się bardzo dobrze za pierwszym razem i nie trzeba było kilka razy powtarzać. Często w innych pizzeriach tego brakuje. Sosy dostateczne, fajnie, że są gratisowo do pizzy. Ja wzięłam największy rozmiar, podzielona na dwie różne. Lokal mały, ale można zjeść też na zewnątrz.

  3. Marta Z ★☆☆☆☆

    Zawsze bardzo lubiłam kebaby od nich nawet 15 lat temu jak jeszcze nie mieli większej konkurencj w poblizu....po bardzo bardzo dlugiej przerwie nie zamawiajac u nich stwierdziłam a moze zjem od nich... I to było moje ostatnie zamówienie jakie tam zrobilam. Duży kebab: bułka sucha jak wiór conajmniej wczorajsza, trochę mięsa u góry a cała bułka wypełniona biala i czerwona kapusta, sos polany na górze z czego połowa sosu została na foli owijającej kebaba, tona oliwek zero cebuli jedna kosteczka fety.totalne dno..... plus do tego margerita...zwykła margerita spalona.... na zdj odcięte spalone obrzeża pizzy

  1. Gregfpl ★★★★★

    Często zamawiam obiady z ibisa i zawsze wszystko jest w należytym porządku. Pierś z kurczaka jest zawsze idealnie doprawiona, wysmażona i soczysta. Pizzę też mają spoko. Ceny są bardzo przyzwoite jak na obecną sytuację w kraju (inflacja). Są na pyszne.pl i oferują "pieczątki" (5 pieczątek = zniżka) Bardzo polecam.

  2. Paweł ★★★★★

    Bardzo pyszna pizza, ciasto wyborne i dobrej jakości składniki :) Co prawda pizza ma minimalnie mniejszą średnicę, niż jest to podane w ulotce, ale na końcu pizzowego menu można znaleźć informację, że po obróbce termicznej rozmiar pizzy może się różnić od rozmiaru użytej formy, więc macie wybaczone ;) Obsługa w lokalu bardzo uprzejma. Serdecznie polecam tę pizzerię :)

  3. patka patka ★☆☆☆☆

    Pizza była smaczna, niestety zostalam oszukana poniewaz zapłaciłam za 56 zl za 2 pizze po 30 cm, a zadna z nich nie miała tyle. Miały dokladnie 27,5.... I to obie rowno tyle samo cm, co świadczy o celowym działaniu na niekorzysc klienta. Konsumenci nie powinni być oszukiwani w taki sposób. Płacąc za 30 cm powinno się otrzymać te 30 cm. Jest to niedopuszczalne i naganne zachowanie ze strony pizzeri.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Ibis?

Pizzeria Ibis znajduje się przy Wiejska 5b, 81-198 Kosakowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Ibis?

Można skontaktować się z Pizzeria Ibis pod numerem +48 586 251 515

Jak można dotrzeć do Pizzeria Ibis?

Do Pizzeria Ibis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements