Opinie

  1. Anna Stasiak ★★★★★

    Wahałam się między standardowym smakiem pizzy Parma a Dolce Pera. Wybrałam Dolce Pera. Niesamowita pizza z gruszką, gorgonzolą, orzechami i rukolą. Uzupełnieniem całości była herbatka zimowa. Polecam z całego serduszka.

  2. monika wierzchowska ★★★★★

    Dobra pizza nic dodać nic ująć, jadłam lepsze jadłam gorsze, ale miejsce zdecydowanie mogę polecić

  3. Наташа Галабий ★★★★★

    Ta pizza była absolutnie wyjątkowa! Czuć, że została przygotowana z pasją i dbałością o każdy detal. To zdecydowanie najlepsza pizza, jaką jadłam od dawna – polecam każdemu, kto kocha prawdziwy włoski smak!

  1. Klaudia Kamińska ★★★★★

    Z pełnym przekonaniem najlepsza pizza w Gdańsku. Fantastyczny włoski klimat, pizza bogata w składniki i smak. Gorąco polecam! Przemiła obsługa. Szczególnie uśmiechnięta i pomocna pani kelnerka Ola - bardzo na plus. Gorąco polecam. :)

  2. MIR_ON 23 ★★★★☆

    Pizza mimo że na cienkim cieście trzyma się jak się weźmie w rękę. Smak i składniki ok . Ceny stosunkowo niskie i co ważne nie przycinają na napojach cola 0.33 za 6 pln super polecam . Jedyny mały minus brak parkingu .

  3. Tomasz Rajnert ★★★★☆

    Po podróży wybraliśmy się do najbliższego najwyżej ocenianego miejsca. Solidna pizza do której nie ma większych zastrzeżeń. Miejsce niepozorne, bo zwykła buda ale warto zajrzeć i zaspokoić głód.

  1. Michał Deptuła ★★☆☆☆

    Lubie testować pizzerie w Gdańsku, przy wyborze kieruje się m.in gwiazdkami na google. Miałem wysokie oczekiwania ponieważ ocena 4.8 jest jedną z najwyższych na Przymorzu, jednakże, jestem rozczarowany. Jedna ze słabszych pizz jakie jadłem w Trójmieście, gorsze są chyba tylko w Dominosie i Prostym Temacie w Sopocie. Ciasto twarde i z dziwnym posmakiem, salami bez smaku, mascarpone bardzo dziwne.... Może to był słaby dzień lub nie miałem szczęścia do pizzy dziś, ale no naciągane 2 gwiazdki muszę przyznać bo zjadłem prawie całą.

  2. Aleksandra Matonóg ★★★★★

    Pizza bardzo smaczna, dodatkowo przygotowana w ekspresowym tempie. Ceny niskie, a obsługa bardzo miła. Lokal kameralny, jedynie 4 stoliki, jednak nie mieliśmy problemu ze znalezieniem miejsca, chyba większość osób wybiera te pizzę na wynos :) no i to może nie być najgorszy pomysł, gdyż miejsc do parkowania jest niewiele (mi udało się pod biedronką, ale z galerii przymorze tez jest niedaleko).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grazie Mille Pizzeria?

Grazie Mille Pizzeria znajduje się przy Obrońców Wybrzeża 4D, 80-398 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grazie Mille Pizzeria?

Można skontaktować się z Grazie Mille Pizzeria pod numerem +48 726 200 030

Jak można dotrzeć do Grazie Mille Pizzeria?

Do Grazie Mille Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements