Opinie

  1. Zu ziak ★☆☆☆☆

    Tamtamen ramen z boczkiem. Powinien być pikantny a był słodki. Jajko tragedia, boczek również, wywar no wszystko. To nawet koło ramenu nie stało. A obsługa nie wyszkolona, podczas czekania na ramen na wynos chłopak pytał się dziewczyny co dodawać i co gdzie jest bo sam nie wiedział. Zdecydowanie tragedia i odradzam ! Obok jest Sayana sushi, powinniście się od nich uczyć jak robić ramen!

  2. Maks Piwakowski ★★★★★

    Raczej na odbiór osobisty, ale jest jeden stolik i można zjeść na miejscu. Zamówiłem Miso z łososiem. Przepyszne, porcja i cena uciwa.

  3. Ania K. ★☆☆☆☆

    Ramen z kaczką....nie polecam, mam wątpliwości czy to była kaczka....twarde nie jadalne mięso.

  1. marta miotk4 ★★★★★

    Sushi jak najbardziej dobre żałuje ze nie zamówiłam z grillowanym/ pieczonym łososiem ale węgorz dawał radę jak najbardziej . Porcja imbiru spora chociaż dość zbita, wasabi najmocniejsze jakie spotkałam . Całość kolorowa powoedziala bym, foremki na dodatki urocze choc mogły byś rozmiar mniejsze, opakowania papierowe estetyczne, pałeczki ciut inne niż za zwyczaj dostawałam w innych knajpach lekko nie manualne kwestia przyzwyczajenia, czas dostawy ok30min , polecam

  2. pio moo ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony.. bardzo dobre sushi... sushimaster pozwolił żebym zobaczył jak robi sushi zza lady

  3. Grzegorz Grzela ★★★★★

    Sushi wykonane z najwyższą starannością, świeże i bardzo smaczne. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ocean Sushi Gdańsk?

Ocean Sushi Gdańsk znajduje się przy Świętokrzyska 50, 80-180 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ocean Sushi Gdańsk?

Można skontaktować się z Ocean Sushi Gdańsk pod numerem +48 606 521 828

Jak można dotrzeć do Ocean Sushi Gdańsk?

Do Ocean Sushi Gdańsk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements