Opinie

  1. radek wii ★☆☆☆☆

    Dawno nie jadłem tak dziadowskiego dania Ramen nie ma nic wspólnego z tym daniem, słaby makaron zupa w smaku ma tylko smak ostry. Łyzeczka mięsa ! Tak łyżeczka mięsa mielonego. Jak chcecie stracić czas i kasę to zapraszam. Do tego ta obsługa powiedziałem pani że chce pół makaronu i nie zjem całego pójdzie do kosza, pani powiedziała że tak nie może bo makaron jest dziełony na porcje !!! Chciałem zaplacic jak za całe danie !!! Proponuję jednak frontem do klienta i nie marnować jedzenia!!!

  2. svndra ★★☆☆☆

    Ramen totalnie nieprzyjemny. Makaron cieniutki i klejący, pasta z bulionu osadza się na wszystkim wokół, mięso suche i bardzo znikoma ilość. „Tantanmen” po prostu naładowany pak choiem i makaronem. Cena na stronie to 34zl jednak na miejscu jest podniesiona do 41zl. Nie warto, tym bardziej za taką cenę. Na śródmieściu brakuje porządnego ramenu pokroju Gyozilii czy Akity, ale mimo wszystko bardziej warto jest pofatygować się do innych dzielnic niż zamawiać stamtąd.

  3. Natalia ★★☆☆☆

    Dania wizualnie wyglądają ładnie na talerzu. Niestety to chyba wszystkie plusy tego posiłku.. sushi bardzo słabe w smaku, rolka z łososiem i serkiem - dużo salaty, serka wgl nie było czuć (plus za duże kawałki łososia). Ramen bardzo kiepski w smaku - mdły. Mimo dużej ilości dodatkow, samej zupy bylo minimalna ilość (niecałe pol miski) nie dało się najeść. Ceny nieadekwatne do wielkości i smaku dań. Czas oczekiwania aż 40 minut. Odniosłam wrażenie, że lokal nastawiony jest na ilość, nie jakość.

  1. Anna Wołk ★★★★☆

    Całkiem smaczne wykonanie - bardzo przyjemny truflowy posmak bazy ramenu, mięso przyjemnie rozchodzące się w ustach, porcja sycąca. Pierożki również smaczne. Brakuje niestety bardziej różnorodnych dodatków (albo w ogóle - dodatków), samo danie nie ma wyraźnego charakteru. Przydałoby się też żeby bazy ramenu przygotowywane były niezależnie od dostępności mięsa - do dostosowania wedle preferencji klienta (podczas naszej wizyty dwie opcje z karty - tantanmen i kimchi - były wyłączone tylko dlatego, że akurat mięso mielone było niedostępne). Mając już jakieś rozeznanie w innych knajpach serwujących ramen w Trójmieście, porównując stosunek jakości do ceny, zawartość (ciekawych) dodatków - tutejszy ramen można ocenić co najwyżej na dobry, a opcję wyłącznie jako rezerwową, kiedy inne, świetne knajpki zawiodą.

  2. Mariusz Saj ★★★★★

    Edit 18.08.21 - nadal pycha calkowita. Ramen kimchi wymiata. Przyjdź i zjedz... Wpadłem przypadkiem... Z ulicy ... No to wezmę ramen... I strzał w dziesiątkę... Pycha, wspaniałość i extra. Duże, dobre, odpowiednio pikantne i kwaskowate. Ekipa robi robotę. Na pewno wrócę. Cena jak cena - 36 zl, dla mnie ok zważając na miejsce. Wpadać, jeść i się cieszyć.

  3. Friit Rzeźnik ★★★★☆

    Witam. Zamówiliśmy z dziewczyną na przystawkę kimchi oraz gyoze. Niestety nie sprostały naszym wymaganiom czy bardziej kubkom smakowym. Kimchi było zbyt mało wyraziste tzn mało pikantne i kwaśne. Po prostu jadłem lepsze. Gyoza to po prostu nie mój smak. Być może dla tego, że była z głębokiego oleju a nie jak zazwyczaj smażona i duszona. Na danie główne zamówiliśmy Shoyu (tutaj nie mam do czego się przyczepić, był bardzo dobry, bulion super, boczek bardzo smaczny i rozpływający w ustach a jajko idealne) oraz Vegan Tantanmen. Co do tego drugiego to (ja tylko próbowałem, całość jadła dziewczyna) tofu bardzo nie pasowało nam smakiem, mimo że lubię tofu to tutaj coś było z nim nie tak. Nie pasowało do całej kompozycji. Kukurydza jak i reszta składników na plus. Kwestia makaronu - domyślam się, że w wersji wegańskiej jest on robiony trochę inaczej np bez jajek. To dało się odczuć. Nie był tak gładki i sprężysty jak w opcji mięsnej. Czuć było w nim lekko nieprzyjemną strukturę choć smak był ok. Z całej wizyty jesteśmy zadowoleni i na pewno jeszcze was odwiedzimy choć jesteśmy przejezdni i ciężko wybrać gdzie tym razem by się zjadło w tak dużej aglomeracji ;) co do komentarzy o bolących brzuchach to nie mam pojęcia o co chodzi bo u nas było wszystko ok ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ramen&Sushi by Mitsuro?

Ramen&Sushi by Mitsuro znajduje się przy Chmielna 10, 80-748 Gdańsk, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Ramen&Sushi by Mitsuro?

Do Ramen&Sushi by Mitsuro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements