Opinie

  1. Iwo Klisz ★★★★★

    Dziękuję Pani Agnieszce za pomoc w wyborze pięknego prezentu dla Żony na Święta. Obsługa tip top. Pozdrawiam serdecznie

  2. anastazja kurka ★★★★★

    Jestem naprawdę zachwycona obsługą. Panie pracujące w salonie są niezwykle miłe, profesjonalne i mają świetne podejście do klienta. Potrafią doskonale doradzić, znają swój asortyment. Choć w danym momencie nie było na stanie kolczyków w mniejszym rozmiarze, Panie od razu zaproponowały zamówienie ich z innego salonu i rezerwację, dzięki czemu czułam, że naprawdę zależy im na mojej satysfakcji. Wyszłam z salonu w pełni zadowolona, z poczuciem, że trafiłam w dobre ręce. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość obsługi i indywidualne podejście do klienta.

  3. Julia Pietrzykowska ★★★★★

    Wspaniała obsługa, Panie zawsze doradzą i opowiedzą o produkcie. Widać że są bardzo zorientowane w asortymencie. Cudowna atmosfera, czułam się zaopiekowana, nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Bardzo polecam się wybrać akurat tutaj i przekonać się samemu :)

  1. Asia Korłub ★☆☆☆☆

    Obsługa TRAGICZNA. Mam wrażenie ze nie ma rzeczy z którymi 2 Panie tam pracujące nie miałyby problemu. Z pokazaniem biżuterię i doradzaniem problem. Ze zmierzeniem palca - problem. Rozmowa - to chyba tylko miedzy sobą mimo ze jest klient w sklepie. Byłam tam 3 raz i 3 za dużo. W alei Bielany Panie wszystko załatwiają z uśmiechem a tu człowieku wchodzi i kawy nie potrzebuje. Dwie Panie - jedna w rudych włosach druga blondynka z długimi włosami niestety nie nadają się na sprzedawcę czy doradcę.

  2. Patrycja Mikołajczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam, byłam dziś z partnerem obejrzeć pierścionki zaręczynowe i pani w krótkich włosach dosłownie potraktowała nas jak kloszardów. Zero odpowiedzi na dzień dobry, na moje pożegnanie również odwróciła się plecami i zero odpowiedzi. Bardzo oschła i nieprzyjemna obsługa. Na pewno więcej nie odwiedzę Państwa salonu.

  3. Mala Czarna ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka, bo mniej nie można. Pani w krótkich włosach i okularach od wejścia potraktowała nas jak złodziejki. Nie chciała pokazać biżuterii, pytała o konkretny model. Chciałyśmy kupić parę modeli z kolekcji, ale nie było nam dane jej obejrzeć. Potraktowano nas bardzo źle i patrząc na opinię sprzed roku, nie byłyśmy jedyne i Pani nie zmieniła swojej postawy od tego czasu. Pojechałyśmy specjalnie do Wroclavii i tam nie było żadnego problemu. W rezultacie tam zrobiłyśmy zakupy. Odradzam każdemu i nigdy więcej tam nie wrócę. Z takim podejściem i takimi ocenami życzę Państwu powodzenia, a Pani szczególnie.

  1. Bartosz Brutkowski ★☆☆☆☆

    Beznadziejny serwis. Zamówiłem zegarek z innego salonu i zanim zdążyłem go odebrać został już odesłany. Początkowo usilnie Pani starała się mi wytłumaczyć że salony pomyliłem po czym okazało się, że sama go odesłała. Dramat...

  2. Dża Dżaa ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego salonu. Po wejściu, zastaliśmy dwie rozmawiające w najlepsze Panie. Początkowo nikt do nas nie podszedł, gdy zaczęliśmy oglądać obrączki. Nie zaproponowano nam, abyśmy usiedli i przymierzyli jakiekolwiek modele. Za to gdy jedna z Pań już podeszła, zaproponowała nam wzięcie katalogu... do domu. Myślałem, że nas wygania. Przyszliśmy w jednym celu - kupić obrączki. Mieliśmy przysłowiową kasę w kieszeni. Gonił nas termin, więc musieliśmy zamówić tu i teraz. Nikt się nami nie zainteresował, nikt nie zbadał naszych potrzeb, nikt nie zaproponował abyśmy usiedli i przymierzyli obrączki Zero chęci sprzedaży. Dostaliśmy suchą informację o cenie wybranego przez nas modelu i tyle. Panie nie chciały naszych pieniędzy. Na szczęście inny sklep w galerii przyjął je z otwartymi ramionami. Widocznie Apart stać na to, aby tracić kilka tysięcy złotych w parę minut. Zmieńcie system motywacyjny, żeby pracownikom opłacało się podchodzić do Klientów :) Widocznie plany macie takie, że czy Pani sprzeda, czy nie - jeden pies bo nie ma za to dodatkowego wynagrodzenia. Jeszcze raz szkoda, bo kasa wpadła w zagraniczne ręce. Ale to dzięki bardzo dobrej obsłudze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apart?

Apart znajduje się przy Czekoladowa 5-22, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apart?

Można skontaktować się z Apart pod numerem +48 713 026 867

Jak można dotrzeć do Apart?

Do Apart można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements