Duży asortyment towaru miła i profesjonalna obsługa.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Mikoda ★★★★★
-
Pan Tomima ★★★★★
Polecam jak najbardziej,dobrze zaopatrzony sklep,miła obsługa,pan Bartek zawsze fachowo doradzi
-
Napi Farm's ★★★★★
Fajny sklepik Dużo przydatnych rzeczy Polecam
-
Agnieszka Kowalska ★★★★★
Profesjonaliści, obsługa bardzo zorientowana w towarze. Kupuję tam wszystko, co możliwe do majsterkowania. Obsługa poleciła mi tam idealny dla żądanego zastosowania klej (szukałam takiego produktu przez lata), dopasowano także precyzyjnie zamek do drzwi, wszystkie śruby, wkręty itp również tam kupuję, gwarancja jakości. Polecam
-
Sebastian ★★★★★
Sklep dobrze zaopatrzony. Można kupić nawet kilka sztuk drobnicy. Obsługa - zależy na kogo trafisz. Jedna osoba pokaże Ci palcem, posłucha jaki masz problem i Ci powie co potrzebujesz, a inna powie, żebyś sobie poszukał na regale. Ceny na kołki, wkręty, śruby i nakrętki chyba lepsze niż marketowe. Sklep prowadzi też wypożyczalnię elektronarzędzi.
-
witold wilczynski ★☆☆☆☆
Sklep jest dobrze zaopatrzony tego sie nie da ukryc ale podejscie do klienta jest beznadziejne,kolejny raz kupilem drobny towar nie biorac paragonu,pare godzin pozniej chcac go wymienic na podobny w tej samej cenie,pyskata ekspedientka powiedziala ze bez paragonu to tylko kupowac na nowo i ze ona kar placic nie bedzie,na pytanie czy moglbym porozmawiac z kierownikiem sklepu,powiedziala ze nie bedzie go fatygowac w takich drobnych sprawach. Przygoda z tym sklepem na tym sie konczy.
-
Tomasz Kryszkiewicz ★☆☆☆☆
kupiłem pompę Abisynkę - zaraz po zamontowaniu ( nie wiem dokładnie) około 1/3 beczki dało się napompować przestała działać - rozebrałem -USZCZELKA ZE SKÓRY BYŁA ZNIEKSZTAŁCONA pougniatałem" nadałem kształt i zamontowałem i jakoś było ale bardzo ciężko - ok pojechałem do sklepu (na 2 dzień) spytałem co mam zrobić - bardzo mili pracownicy: proszę przywieźć , zamienimy na nową - ale ale po przywiezieniu i telefonie - NIE WIEM DO KOGO - PANI DAŁA MI USZCZELKĘ tłoka DO ZAMIANY....już byłem w samochodzie ale po krótkim czasie pomyślałem - CZEMU MAM DEMONTOWAĆ ZAKŁADAĆ MOCZYĆ W OLEJU USZCZELKĘ PRZEZ PARĘ GODZIN... - no przecież kupiłem nowy produkt za 250 zł!! oddałem i co - po ponownym telefonie przyjęli reklamacje - czas oczekiwania 14 dni roboczych - NIE MAM POMPY NIE MAM 250 ZŁ - I CZEKAM a działka schnie! sklep ogólnie uznaje za bardzo dobry - obsługę jak najbardziej tez oceniam pozytywnie (bardzo pozytywnie) ***** - ale po takim czymś daję jedną gwiazdkę całości :(
-
Seweryn ★☆☆☆☆
Nigdy więcej tam nie pójdę. Wizyta dnia 14.02.2017 okolo godz.14:00 Podchodzę do sprzedawczyni na wprost drzwi,Pani wpatruje się w monitor,na moje "dzień dobry" ani drgnie. Zapytuję grzecznie : - przepraszam czy mogę coś zapytać ?. Zero reakcji. Z tego co widzę po opiniach kupujących to nie byłem wyjątkiem i klienci są tam nie mile widziani. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PHU Kościelak?
PHU Kościelak znajduje się przy 3 Maja 20A, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PHU Kościelak?
Można skontaktować się z PHU Kościelak pod numerem +48 713 133 637
Jak można dotrzeć do PHU Kościelak?
Do PHU Kościelak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku