Kupiłam regał w tym sklepie dla dziecka mając nadzieję, że będzie choć ładny. Okazało się, że jedna półka jest niedorobiona-wadliwy towar. Jak się okazało w sklepie muszę złożyć reklamacje - mimo że otrzymałam wadliwy produkt-nie ma wymiany na nowy. 14 dni czekania na decyzje. W domu mam na dywanie rozpoczęty produkt- czekam więc 14 dni na decyzję czy wymienią mi półkę.....
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Panków ★☆☆☆☆
-
Katarzyna K ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa, mały asortyment.
-
Paulina D ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym doświadczyłam wyjątkowo nieprzyjemnej sytuacji z jedną z Pań z obsługi sklepu. Podeszłam z pytaniem o produkt, jednak Pani ewidentnie się spieszyła. Idąc dalej, rzuciła tylko w moją stronę: „słucham?”. Poszłam więc za nią, sądząc, że zatrzyma się i udzieli odpowiedzi. Tak się jednak nie stało. Zamiast tego ponownie rzuciła „słucham”, patrząc na mnie tak, jakbym była niemile widziana w sklepie. Zapytałam, czy ma jakiś problem, na co usłyszałam: „zaraz nam Pani krzesła wyobija tym wózkiem”. W tym momencie podziękowałam, zostawiłam zakupy i wyszłam. Owszem, byłam w sklepie z niemowlakiem i możliwe, że lekko dotknęłam wózkiem eksponatu, ale gdyby Pani zatrzymała się na chwilę i wysłuchała mojego pytania, nie musiałabym za nią iść, próbując zwrócić uwagę. Uważam, że szacunek do drugiego człowieka i podstawy kultury osobistej powinny być standardem w obsłudze klienta. Niestety, Pani, z którą miałam kontakt, zdaje się ich nie znać. Na szczęście w innym sklepie Jysk spotkałam się z miłą, profesjonalną obsługą — nikt nie zarzucał mi, że „wyobijam krzesła”, a ja mogłam spokojnie zrobić zakupy.
-
M Te ★☆☆☆☆
Poziom obsługi klienta poniżej krytyki. Pracownicy zachowujący się jakby byli za karę. Zero pomocy, informacji. Przy kasie okazało się że jest cena inna niż na półce. Czy pracownica poszła sprawdzić? Nie! Cena jest jaka na kasie i koniec tematu. Pan który stał przede mną w kolejce sam się pofatygował i przyniósł krzesło z ceną bo w jego przypadku cena też się okazała inna. Nie wrócę.
-
pvu la ★☆☆☆☆
Nie polecam. Niemiła obsługa.
-
Henryka Łukasiewicz ★★★★★
Codziennie ciekawe promocje di urządzania domu . Polecam dziś poduszki - piękne.
-
Agnieszka Kornicka ★☆☆☆☆
25 maja kupowałam mojej mamie prezent w Jysk w Oławie. Trzy osoby z obsługi sklepu (w tym kierowniczka) zachowywały się opryskliwie i arogancko. Mimo że złożyłam oficjalną skargę, nikt mnie nie przeprosił, ponieważ to "pierwsza skarga". Brawo Jysk! Omijam sklep z daleka.
-
Monika himnuo ★★☆☆☆
Kupowalam stol i cztery krzesla pol godziny wcześniej bylo dostepnych 8 sztuk i moglam kupic 5... Przy placeniu juz 5 nie moglam bo rzekomo nie ma juz wiec zakupilam 4 ze stołem. Transport w nastepnym dniu 69 zl platny. Wchodze w domu na strone jysk rozmawiam z konsultantem na czacie i dostepne w sklepie w olawie jeszcze 4 krzesla.. Nie wiem czy pani kierownik chciala przed handlowa niedziela zachowac jeszcze jeden komplecik mebli czy o co chodzi? Transportu jysk nie polecam pan stanął autem 200 m od klatki twierdzac ze od ulicy pod klatke nie podjedzie bo nie zna Oławy. Z usmiechem na ustach oparty o auto patrzyl jak dzwigam i pewnie oczekiwal kolejnych 65 zl to by nawet wniósł i pod klatke podjechal. Nigdy wiecej....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres JYSK Oława?
JYSK Oława znajduje się przy 3 Maja 51A, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do JYSK Oława?
Można skontaktować się z JYSK Oława pod numerem +48 222 885 900
Jak można dotrzeć do JYSK Oława?
Do JYSK Oława można dotrzeć, korzystając z poniższego linku