Odwiedziłem wczoraj tą kwiaciarnie. Kwiaty są świeże i bardzo miła obsługa.
Opinie
-
Alex Prohorov ★★★★★
-
Asiak Asiak ★☆☆☆☆
Spory wybór kwiatów, niestety gotowe wiązanki dość kiczowate. Ale co kto lubi...Weszłam z zamiarem zamówienia wieńca na pogrzeb. Zachowanie ekspedientki wobec innej klientki, arogancki posób prowadzenia rozmowy dość mocno mnie zniechęciły. Wieniec zamówiłam "po sąsiedzku".
-
Kamil Nowakowski ★★★★★
Zadzwoniłem poprosiłem o bukiet i panie przepięknie go wykonały jestem klientem u nich od 20 lat Naprawdę Polecam Super to za mało poprostu dziękuję
-
Monika Kubacka ★☆☆☆☆
Nie polecam tej kwiaciarni.zamòwiłam wiązanki 2 szt po 200 zł ,w których miały być ròże jako kwiaty główne z dodatkiem koreanki. A jak odbierałam to były Koreanki z małym dodatkiem ròż. A ceny Koreanek, a ròż to raczej duża różnica. Chciałam upust w cenie to nie było nawet mowy. Oszustwo. Uważajcie.
-
Agnieszka Kurzawska ★☆☆☆☆
Niedawno pochowałam bliską mi osobę na cmentarzu Kurczaki. Bywając często w tym miejscu stałam się klientką kwiaciarni. Z mojch obserwacji wynika, że właścicielka i jej córka oceniają klientów po wyglądzie i samochodzie jakim podjeżdżaja pod kwiaciarnie. Od tego uzależniają Panie jakość obsługi i cenę. Ponadto niejednokrotnie byłam świadkiem w jaki sposób traktuja personel sytuacjie, które mają miejsce są niedopuszczalne i nie komfortowe dla klienta. Nigdy nie chciałabym znałeś się na miejscu tych pracowników i być tak upokarzana. Robiąc zakupy niejednokrotnie w tej kwiaciarni mogę stwierdzić że jakość i świeżość kwiatów pozostawia wiele do życzenia. Mojm zdaniem jest to typowa przycmentarna kwiaciarnia, która nie może zaoferować klientowi niczego ciekawego. Obserwujac zachowania właścicieli mogę stwierdzić, że dla wymienionych pań najważniejsze są pieniądze, a nie klient. Z całą stanowczością odradzam
-
Mariusz Jarczak ★★☆☆☆
Róże z odżywką stały trzy dni a tulipany bez odżywki dwa.
-
Przemek Pawłowski ★☆☆☆☆
Pracują starym towarem, Szefowa czepia się pracowników o kolor włosów, jak jest ubrana, mówi o swojej kwiaciarni "Eksluzywna" a sama nie potrafi zrobić wiązanki ślubnej, nie polecam tej kwiaciarni
-
Monia Ole ★★★★★
Bardzo miła i pomocna właścielka, zamawiałam tam kwiaty na dekoracje do kościoła na mój ślub. Kościół był ozdobiony przepięknie i za niewielkie pieniądze. Polecam !
-
Klaudia ★☆☆☆☆
Pani ekspedientka (szczupła blondynka, w średnim wieku), chyba minęła się z powołaniem. Przyszłam do kwiaciarni z moją babcią. Zgarbiona staruszeczka z laską, zapytała Panią, czy są może doniczki, bo chce przesadzić dużego kaktusa. Pani odpowiedziała "nie ma". Po chwili, gdy babcia się rozglądała, Pani zapytała "jaka ta doniczka ma być?". Pokazała różne rodzaje, a gdy babci żadna nie odpowiadała, odparła "to ja nie wiem, co Pani by chciała" - z pretensją w głosie. Gdy odwróciłyśmy się do wyjścia, weszła klientka, kobieta w makijażu, starannej fryzurze, elegancko ubrana. Gdy powiedziała Pani ekspedientce, jakiej wiązanki na zamówienie potrzebuje, ta odparła "Już kochana, proszę zerknąć co my tutaj mamy" - z uśmiechem. Bardzo mi przykro, że moja babcia, została tak potraktowana. Również pracuję w handlu i traktuję tak samo klienta, który płaci mi 5zł oraz tego który płaci 500zł. Na pewno będę omijała tę kwiaciarnię szerokim łukiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia Madaliński B.?
Kwiaciarnia Madaliński B. znajduje się przy Kurczaki 81/85, Górna, 93-331 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Madaliński B.?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia Madaliński B. pod numerem +48 426 459 176
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Madaliński B.?
Do Kwiaciarnia Madaliński B. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku