Opinie

  1. Bartek_official ★★★★★

    Bardzo fajny basen Polecam!!

  2. Mirosława Kamińska ★★★★★

    AQUA AEROBIK - wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy chcą poprawić formę, zwiększyć tempo spalania tkanki tłuszczowej. Dla mnie pod czujnym okiem PANI MAGDALENY STANISZEWSKIEJ (jestem po skomplikowanym urazie biodra i kręgosłupa) jest to najlepsza forma nie tylko poprawy kondycji, ale również powrotu do sprawności. Doskonała alternatywa wyjazdu do sanatorium. POLECAM!!!

  3. Anna C. ★★★★★

    Serdecznie polecam szkołę pływania - trenerzy zaangażowani, uśmiechnięci i cierpliwie tłumaczą. Na treningu nie ma „obijania” się:) Pani prowadząca aerobik - niesamowita. Wesoła, sympatyczna, chodząca ENERGIA. Naprawdę świetnie motywuje do tego, żeby dać z siebie więcej ;), łapie kontakt z każdym uczestnikiem, pilnuje techniki ćwiczeń. Z całego serducha polecam. A co do samego basenu - kameralny, czysty, woda ciepła, efektywne suszarki.

  1. A B ★★★☆☆

    Daję tylko trzy gwiazdki ponieważ niektórzy nauczyciele pływania nie wchodzą do wody nawet w tych mniej zaawansowanych grupach. Nauka pływania młodszych dzieci powinna odbywać się z trenerem w wodzie, który będzie na bieżąco poprawiał dziecko. To się nie dzieje jeżeli trener tylko chodzi wzdłuż krawędzi basenu. Dodatkowo Nie podoba mi się to, że w młodszych grupach jest tak dużo dzieci. Spędzają one Większość czasu na staniu w wodzie, niż pływaniu.

  2. Ania T ★★★★★

    Najlepszy basen we Wrocławiu! 5 gwiazdkowy relaks i rekreacja! Znakomita jakość wody, miękka, lekka, sama unosi w czasie pływania. Temperatura idealna, czystość I kasa. Przemiła obsługa na każdy poziome od Pana Koordynatora basenu, poprzez Panią na kasie oraz Pana porządkowego :) lepszego nie znajdziecie! szczerze i z serca polecam :)

  3. Martin Maciaszczak ★★★★★

    Wszystko ok, pozdrawiam miłą panią z recepcji. Wolnych miejsc parkingowych dość sporo, tylko trzeba zaparkować trochę dalej, niekoniecznie pod samym budynkiem.

  1. Joanna ★★★★☆

    Sama szkoła pływania, oczywiście na plus. Przesympatyczna pani w recepcji. Wszystko super, ale gdyby jeszcze parking nie był problemem... Niestety, jest zbyt mało miejsc parkingowych na tą ilość osób uczestniczących w zajęciach. Dodatkowo, z nieznanych powodów, znaczna część terenu jest od dłuższego czasu wyłączona z eksploatacji i nie można tam pozostawić auta, co jest niewątpliwie dużym utrudnieniem.

  2. Kasia Ka ★☆☆☆☆

    Rozpoczęłam naukę pływania w tamtym roku i bylam bardzo zaskoczona, ze na 1 torze tyle osób. Najslabsza grupa podzielona na 2 tory po min. 9-10 osób. Jak oni chca nauczyć ludzi pływać? Zrezygnowałam pomimo zapłacenia....

  3. Ola Wiktor ★★☆☆☆

    Obiekt po remoncie faktycznie prezentuje się zdecydowanie lepiej, ale co z tego... Chaos to słowo, które idealnie obrazuje to miejsce. Mimo braku rezerwacji torów, osoby uczące się pływać z trenerem, potrafią wtargnąć na tor, którym aktualnie się płynie i panoszyć jakby mieli go na wyłączność.I tak sytuacja na kilku torach. Mimo godzin dostępnych dla wszystkich zawsze większość zajmują jakieś dziecięce szkółki pływania. Sam basen jest baaardzo płytki, i zdecydowanie grubo przesadzają z ozonowaniem - po wyjściu czułam się jakbym wykąpała się w czynniku do klimatyzacji. Ja podziękuję.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SZKOŁA PŁYWANIA SP113?

SZKOŁA PŁYWANIA SP113 znajduje się przy Zemska 16C, Fabryczna, 54-438 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SZKOŁA PŁYWANIA SP113?

Można skontaktować się z SZKOŁA PŁYWANIA SP113 pod numerem +48 605 530 252

Jak można dotrzeć do SZKOŁA PŁYWANIA SP113?

Do SZKOŁA PŁYWANIA SP113 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements