Bardzo fajny basen Polecam!!
Zdjęcia
Opinie
-
Bartek_official ★★★★★
-
Mirosława Kamińska ★★★★★
AQUA AEROBIK - wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy chcą poprawić formę, zwiększyć tempo spalania tkanki tłuszczowej. Dla mnie pod czujnym okiem PANI MAGDALENY STANISZEWSKIEJ (jestem po skomplikowanym urazie biodra i kręgosłupa) jest to najlepsza forma nie tylko poprawy kondycji, ale również powrotu do sprawności. Doskonała alternatywa wyjazdu do sanatorium. POLECAM!!!
-
Anna C. ★★★★★
Serdecznie polecam szkołę pływania - trenerzy zaangażowani, uśmiechnięci i cierpliwie tłumaczą. Na treningu nie ma „obijania” się:) Pani prowadząca aerobik - niesamowita. Wesoła, sympatyczna, chodząca ENERGIA. Naprawdę świetnie motywuje do tego, żeby dać z siebie więcej ;), łapie kontakt z każdym uczestnikiem, pilnuje techniki ćwiczeń. Z całego serducha polecam. A co do samego basenu - kameralny, czysty, woda ciepła, efektywne suszarki.
-
A B ★★★☆☆
Daję tylko trzy gwiazdki ponieważ niektórzy nauczyciele pływania nie wchodzą do wody nawet w tych mniej zaawansowanych grupach. Nauka pływania młodszych dzieci powinna odbywać się z trenerem w wodzie, który będzie na bieżąco poprawiał dziecko. To się nie dzieje jeżeli trener tylko chodzi wzdłuż krawędzi basenu. Dodatkowo Nie podoba mi się to, że w młodszych grupach jest tak dużo dzieci. Spędzają one Większość czasu na staniu w wodzie, niż pływaniu.
-
Ania T ★★★★★
Najlepszy basen we Wrocławiu! 5 gwiazdkowy relaks i rekreacja! Znakomita jakość wody, miękka, lekka, sama unosi w czasie pływania. Temperatura idealna, czystość I kasa. Przemiła obsługa na każdy poziome od Pana Koordynatora basenu, poprzez Panią na kasie oraz Pana porządkowego :) lepszego nie znajdziecie! szczerze i z serca polecam :)
-
Martin Maciaszczak ★★★★★
Wszystko ok, pozdrawiam miłą panią z recepcji. Wolnych miejsc parkingowych dość sporo, tylko trzeba zaparkować trochę dalej, niekoniecznie pod samym budynkiem.
-
Joanna ★★★★☆
Sama szkoła pływania, oczywiście na plus. Przesympatyczna pani w recepcji. Wszystko super, ale gdyby jeszcze parking nie był problemem... Niestety, jest zbyt mało miejsc parkingowych na tą ilość osób uczestniczących w zajęciach. Dodatkowo, z nieznanych powodów, znaczna część terenu jest od dłuższego czasu wyłączona z eksploatacji i nie można tam pozostawić auta, co jest niewątpliwie dużym utrudnieniem.
-
Kasia Ka ★☆☆☆☆
Rozpoczęłam naukę pływania w tamtym roku i bylam bardzo zaskoczona, ze na 1 torze tyle osób. Najslabsza grupa podzielona na 2 tory po min. 9-10 osób. Jak oni chca nauczyć ludzi pływać? Zrezygnowałam pomimo zapłacenia....
-
Ola Wiktor ★★☆☆☆
Obiekt po remoncie faktycznie prezentuje się zdecydowanie lepiej, ale co z tego... Chaos to słowo, które idealnie obrazuje to miejsce. Mimo braku rezerwacji torów, osoby uczące się pływać z trenerem, potrafią wtargnąć na tor, którym aktualnie się płynie i panoszyć jakby mieli go na wyłączność.I tak sytuacja na kilku torach. Mimo godzin dostępnych dla wszystkich zawsze większość zajmują jakieś dziecięce szkółki pływania. Sam basen jest baaardzo płytki, i zdecydowanie grubo przesadzają z ozonowaniem - po wyjściu czułam się jakbym wykąpała się w czynniku do klimatyzacji. Ja podziękuję.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SZKOŁA PŁYWANIA SP113?
SZKOŁA PŁYWANIA SP113 znajduje się przy Zemska 16C, Fabryczna, 54-438 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SZKOŁA PŁYWANIA SP113?
Można skontaktować się z SZKOŁA PŁYWANIA SP113 pod numerem +48 605 530 252
Jak można dotrzeć do SZKOŁA PŁYWANIA SP113?
Do SZKOŁA PŁYWANIA SP113 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku