Strefa basen,sauna te oszczędności tak kłują już w oczy ze aż przykro. Oszczędzanie na oświetleniu,masażery w średnim basenie które włączane są z taką częstotliwością że można usnąć. Temperatura wody zdecydowanie niższa niż "kiedyś" z ogólnie słabo. Karnety co raz droższe ,a usługa niekoniecznie idzie w parze.
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian ★☆☆☆☆
-
Ewa liv ★★★★★
Asia i Lena to zdecydowanie jedne z najbardziej sympatycznych osób na siłowni. Zawsze uśmiechnięte, pomocne i profesjonalne — potrafią stworzyć świetną atmosferę już od momentu wejścia. Asia ma niesamowity dar do rozwiązywania problemów w sekundę, a Lena zawsze wita klientów tak pozytywnie, że aż chce się wracać. Dzięki nim recepcja działa sprawnie, a cała siłownia wydaje się bardziej przyjazna. Super dziewczyny na właściwym miejscu!
-
Marcin Migocki ★★★☆☆
Siłownia jest w porządku ale naprawdę daje się we znaki brak obciążania, jedynie 8 talerzy po 20kg w strefie ciężarów, co wydaje się ilością wystarczającą, ale gdy tylko jest więcej osób obciążenia zaczyna natychmiast brakować i trzeba podbierać czarne talerze ze strefy maszyn albo czekać na zwolnienie obciążania. To nie jest duży wydatek, kilkanaście dodatkowych talerzy, a znacznie by ułatwiło korzystnie z siłowni w godzinach szczytu, tym bardziej kiedy siłownię było stać na instalację 20 bieżni elektrycznych, kiedy maksymalnie 5-6 jest jednocześnie w użytku. Co prawda pojawiły się ostatnio 4 nowe dwudziestki ale są to talerze bumperowe, o grubości dwóch normalnych, przez co zabierają za dużo miejsca na sztandze. Jednak poza tym wszystko w porządku.
-
Małgorzata Bielak ★☆☆☆☆
Brud, śmierdząca woda w sobotę 22.11, zaniedbane i potwornie śmierdzące toalety - zawsze. Szatnie wiecznie mokre. Ale dramatem są dysze masażerow. Działa już tylko jeden, reszta niedrożna. Ludzie patrzą wilkiem na tego, komu się udało załapać na to miejsce. No i innowacja - od dwóch tygodni dzięki zarządzeniu pani manager - skrócono czas działania masażerow. Bardzo żalosna oferta. Co to za oszczędności? Grafik macie tak wypełniony, że szpilki nie wetknie, a od lat niedrożny sprzęt. Proszę się przyjrzeć, jak ludzie zamiast odpoczywać nerwowo polują na to, co jeszcze choć odrobinę działa. Haaa, a najlepsze są odpowiedzi FA, w stylu Chata gpt.
-
Weronika M ★☆☆☆☆
Odpowiedź na odpowiedź klubu : Wasz śmieszny regulamin jest niezgodny z prawem więc złożę oficjalną skargę do urzędu ochrony konkurencji i konsumentów. Nie jest to pierwsza sytuacja, że ktoś zostaje okradziony a wy nic sobie z tego nie robicie. Niektóre szafki nadają się do wymiany a personel nawet nie potrafi tego zgłosić. Zdarzenie z szatni męskiej, podczas wizyty męża na siłowni. Dzisiaj 11.11.25 Miała miejsce kradzież pieniędzy z portfela z zamkniętej szafki. Szafka była zamknięta na kłódkę, wracając z silowni zastałem rozchylone drzwiczki szafki (kłódka była nadal zamknięta) rzeczy w szafce były porozrzucane a portfel pusty... Po zejściu na recepcję, zapytałem czy może są jakieś kamery w szatni, opowiadając co się stało. Pani pretensjonalnym tonem, że w ogóle pytam o takie rzeczy, powiedziała, że oni nie odpowiadają za rzeczy zostawione w szatni i, że ona nic nie może zrobić, twierdząc, że szafkę trzeba zamykać. No przecież nie była otwarta nie ? Dalsza dyskusja z Panią nie miała jakiego kolwiek sensu, olała po prostu temat. Może czas w końcu zająć się poprawą bezpieczeństwa w szatni i wzmocnić jakoś drzwiczki, ewentualnie zamontować w końcu tam jakieś kamery?
-
Michał Mulawa ★☆☆☆☆
Codziłem tam lata temu jeszcze jak nazywało się po prostu Redeco. Wtedy było spoko. Teraz? ogółem: nędza. basen: tłoczno (w godzinach popołuniowych zazwyczaj ogólnodostępne sa tylko 2 tory), szatnia: nieporozumienie zupełne. może po remnocie będzie lepiej. póki co pozostaje bieganie między piętrami mijając sie w korytarzu z panem budowlańcem targającym worek zaprawy no cyrk na kółkach. prysznice to jakiś zart - jak więcej niż 2 osoby odkręci wode, to ledwo kapie - w dodatku czasem jest zimna. obowiązują własne kłódki do szafek - na siłownie to jeszcze jak cie moge, ale co na basenie zrobić z kluczykiem? zostaje wiązanie do sznurka od gaci... w szafkach są same drążki - nie ma żadnego haczyka, więc oprócz kłódki trzeba mieć swój wieszak... albo trzeba polować na taką z wieszakiem (wiecie że są takie haczyki zakładane na drążek? szok!). kibel rozwalony - nie ma maskownicy na klawisze. Suszarki też w większości niesprawne. I cała ta moc atrakcji za 35 zł za wejście? śmiechu warte... na orbicie 27 za wejście na godzinę (70min), a z karnetem na 4 wejścia to już wogóle bez porównania
-
Pio Pi ★★★★★
Siłownia niczym świątynia sportu. Jak dotychczas moje ulubione miejsce we Wrocławiu. Ring, worek, koszykówka ,stoły do ping ponga, strefy :cardio, street workout i pompa,do tego sala do ćwiczeń grupowych, basen i sauna. Budynek świetnie zaprojektowany,każdy amator i zawodowiec odnajdzie się tutaj jak w domu.
-
Monika Wyrobek ★☆☆☆☆
Było OK, ale jest jakby coraz mniej sympatycznie... Infrastruktura sportowa niby w porządku, prowadzący zajęcia od "może być" do "super", grafiki - jak wszędzie: niektórym zgrywają się z życiem idealnie, innym - trochę mniej. Obsługa, barek, dużo roślin - super. Ale remont szatni i łazienek przy basenie od...chyba od września 2022?.. to duża przesada. Bieganie z basenu przez cały zimny sezon po słabo ogrzanych schodach i korytarzach do szatni na piętrze nie tylko jest mało przyjemne, ale kończy się przeziębieniami. Aktualnie NIE POLECAM przyzwyczajać się do tego miejsca. Zresztą, pewnie niedługo nie będzie jak wejść do środka, bo uszkodzone drzwi wejściowe zablokują się już zupełnie.
-
Aleksander ★★☆☆☆
Było to bardzo fajne miejsce ale od czasu remontu jest słabo, przestałem chodzić. Na basen trzeba w kąpielówkach iść przez zimny korytarz i schody bo szatnia na dole nieczynna. Prysznice jak z butli, improwizowany. Wspólna sauna na dole zamknięta. W tym stanie nie polecam. Jakbym nie chodził na multisporta tylko miał wykupiony ich karnet to wnioskowałbym o zwrot pieniędzy.
-
Marta Jastrzębska ★☆☆☆☆
Poniekąd jestem zmuszona (bo chcę pływać równolegle wtedy, kiedy jednocześnie pływa moje dziecko w Szkole Pływania) z korzystania z basenu. Jestem zawsze daleka od krytyki, ale chciałabym dodać, że w głowie się nie mieści, że normalny bilet kosztuje 35 zł (wiem, wiem, wszystko podrożało, są duże koszty prądu..). ALE NIE WTEDY, KIEDY NA BASENIE STOJĄ PROWIZORKI PRYSZNICÓW, KIEDY TRWA REMONT I SŁYCHAĆ ODGŁOSY WIERCENIA, KIEDY NIE MA PRAWDZIWEJ SZATNI I TRZEBA BIEGAĆ PO ZIMNYCH KORYTARZACH I PIĘTRACH OBIEKTU OD PRYSZNICÓW DO SZAFEK...Moim zdaniem to jakiś kosmos by w takich warunkach bilet kosztował 35 zł, rozumiem, że po remoncie, ale teraz??? Sugeruję by Zarząd poszedł po rozum do głowy...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fitness Academy Rogowska?
Fitness Academy Rogowska znajduje się przy Rogowska 52A, Fabryczna, 54-440 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fitness Academy Rogowska?
Można skontaktować się z Fitness Academy Rogowska pod numerem +48 717 181 437
Jak można dotrzeć do Fitness Academy Rogowska?
Do Fitness Academy Rogowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku