Opinie

  1. Błasiuu 2707 ★★★★★

    Super obsługa jak i samo jedzenie,w moim przypadku akurat hot dog z przypadku,ale napewno tam wrócę jak będę w okolicy ;)

  2. Nikodem Szymczak ★★★★★

    Pieczywo zawsze świeże, podobnie jak surówki, a mięso smakuje jak mięso. Konsystencja i smak sosów oceniam na dobre. Przeważnie zamawiam hamburgery/hotdogi i tak już od około 10 lat raz na jakiś czas się tu stołuję, a smak cały czas ten sam. Obsługa zawsze przemiła, szczególnie właścicielka. Cena może i nie jest już tak niska jak kiedyś, ale nie jest też jakoś bardzo wygórowana. Ogólnie jest to dobry fastfood. Podobną jakość można uświadczyć również w budce przy intermarche.

  3. Michał ★★★★★

    Pyszna kraftowa zapiekanki, miła wlascicielka, która na życzenie dostosowała składniki pod klienta. Najlepsza zapiekanka jaką w życiu jadłem.

  1. Andrzej Ignaciuk ★★★★★

    19 zł za zapiekankę na „full” :) fajnie, dużo, smacznie :) plus za mnogość sosów do wyboru i świeże warzywa :)

  2. Tomasz Kane ★★★★☆

    Hm, to mała budka z jedzeniem. Takim tańszym, szybkim fast foodem. Nazwa tego miejsca jest całkiem adekwatna :-) Pani z okienka konkretna. Na cheeseburgera czeka się niecałe dwie minuty (mikrofala i do przodu!). Na życzenie prażona cebulka. Kilka kalycznych sosów do wyboru. Nie jesteś wymagający(a) i dopadł cię głód wpadnij.

  3. Kamil Gromuł ★★★★★

    Byłem na wyjeździe w delegacji, przejeżdżałem obok i nazwa mnie skłoniła żeby zajrzeć tutaj... Byłem bardzo ale to bardzo zadowolony z jedzonka jakie tam serwują, do tego pani przemiła i przesympatyczna, musiałem tam wrócić i jadłem tam aż 2 razy. Polecam w 100% - szybko tanio smacznie! ~ Doritos

  1. DAWID STARZEC ★★★★★

    Jeśli Hamburger, Hot-Dog lub zapieksa to tylko w GASTRO FAZA. Po co ryzykować, skoro to miejsce jest wszystkim dobrze znane, lubiane i przede wszystkim sprawdzone. Nie ryzykuję, gdyż wiem, że tutaj zawsze jest dobra "micha". Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze świeże pieczywo, warzywa i mięso. Patrząc na ceny to z całą pewnością nie opłaca się zjadać np. francuza na stacji paliw. Bułka, parówka i trochę sosu. A tu, w GASTRO FAZA Królewskie Dogosy, przepyszne Hamburgerosy i bajeczne Zapiekanosy. Kto w GASTRO FAZA żarełko kupuje - nigdy tego nie żałuje! Spróbuj i Ty! POLECAM !!!

  2. Yaro73 ★★★★★

    Ok pyszne jedzenie i miła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GastroFaza?

GastroFaza znajduje się przy Kościelna 2, 98-220 Zduńska Wola, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GastroFaza?

Można skontaktować się z GastroFaza pod numerem +48 735 385 224

Jak można dotrzeć do GastroFaza?

Do GastroFaza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements