Opinie

  1. Barbara Balcerak ★★★★★

    Dzisiaj wróciłam ze wspaniałej wycieczki z Andaluzji/ Hiszpania. Podziwiałam Gibraltar i nie tylko. Organizacja, plan zwiedzania, realizacja wycieczki, noclegi w pięknych hotelach i opieka pilota/przewodnika była WSPANIAŁA!!! Polecam na realizację obejrzenia nowych miejsc z profesjonalnym biurem, dobrym programem i właściwej cenie.

  2. Łukasz ★★★★★

    Wycieczka do Portugalii była strzałem w dziesiątkę! Świetnie ułożony program, w którym nie zabrakło zarówno popularnych atrakcji, jak i miejsc, o których istnieniu większość turystów nawet nie zdaje sobie sprawy. Przewodnik Paweł ma ogromną wiedzę i co najważniejsze, potrafi ją przekazywać. W programie znalazło się miejsce na zwiedzanie, odpoczynek oraz świetne lokalne jedzenie. To była pierwsza wycieczka z Wagabundą, ale na pewno nie ostatnia!

  3. Alina Daniel ★★★★★

    Wspaniała wycieczka do Hiszpanii ( Andaluzja) przepiękne wrażenia, organizacja na najwyższym poziomie. Hotel nad Atlantykiem rzuca na kolana. Przedstawiciel biura pan Paweł, pasjonat , kopalnia wiedzy, wspaniale wprowadza w temat zwiedzanego miejsca. Polecam , był to mój kolejny wyjazd z Wagabundą i kolejny super udany .

  1. Anna Igielska ★★★★★

    Najlepsze biuro podróży, jakie znam - zawsze bogaty w mnóstwo atrakcji program, rodzinna atmosfera, fantastyczni piloci - byłam już na 10 wyjazdach i wszystkie były wspaniałe :-) zarówno te krajowe, jak i zagraniczne. Polecam bardzo.

  2. Bożena Borowiec ★★★★★

    Mega profesjonalne biuro Wagabunda. Byłam z biurem w Portugalii. Jestem Portugalią zauroczona. Opieka pilotów wzorowa. Pomoc w razie potrzeby natychmiastowa. Moim marzeniem jest jechać z Wagabundą do Azji. Pozdrawiam Szefów Wagabundy i wszystkich przyszlych Klientów tego Biura❤️

  3. Agnieszka Januszek ★★★★★

    Wagabunda przypadkiem skradła nasze zaufanie. Ot jednorazowa wycieczka na Ukrainę i tak się zaczęło. Przygotowani perfekcyjni do kazdego wyjazdu. Czy krótko czy dlugo zawsze w rodzinnej atmosferze. Czujemy się zaopiekowani i dopieszczeni na full! Pani Iza jako przewodnik-pełny profesjonalizm. Polecamy bezwarunkowo! Nie ma nieudanych wyjazdów. Wagabunda, Ekipą! Dziękujemy Agnieszka i Witek Januszek

  1. Danuta Kędziora ★★★★★

    Podróżuję z Wagabunda już od wielu lat. Nigdy nie mam dosyć. Ich wciąż nowe propozycje wycieczek zawsze mnie mile zaskakują. Każdy wyjazd, to wspaniała przygoda, która na długo pozostawia niezapomniane wspomnienia. Polecam to biuro z czystym sumieniem. Wszystkie wycieczki w dobrej cenie, w miłej i rodzinnej atmosferze. Sami się przekonacie, że warto im zaufać i dać porwać się na wspaniały wyjazd.

  2. Anna M ★★★★★

    Bardzo gorąco polecam Biuro Wagabunda Travel ,od kilku lat jeżdżę z nimi na wczasy,czy też wycieczki, zawsze perfekcyjna organizacja, przemiła obsługa Szczególne podziękowania dla Pani Beatki,która zawsze z serdecznością i troską dba o uczestników wycieczki czy wczasów .Już zarezerwowałam na czerwiec wczasy nad morzem! Anna Moskal

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wagabunda Travel S.C.?

Wagabunda Travel S.C. znajduje się przy Kolista 26/33, Fabryczna, 54-152 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wagabunda Travel S.C.?

Można skontaktować się z Wagabunda Travel S.C. pod numerem +48 506 426 042

Jak można dotrzeć do Wagabunda Travel S.C.?

Do Wagabunda Travel S.C. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements