Opinie

  1. Agnieszka Swidowska ★★★★★

    Zamówiliśmy cztery różne dania i wszystkie były bardzo smaczne i ładnie podane. Porcje spore, dużo dodatków , świeże , chrupiące warzywa. Obsługa miła i pomocna.

  2. karolina zaleska ★★★★★

    Zamówiliśmy hot pot dla 2 osób - fantastyczna przygoda! Walczyliśmy ponad godzinę i nie daliśmy rady wszystkiego zjeść! Było smacznie, wesoło z fajną instrukcją od miłej obsługi jak to wszystko ogarnąć!

  3. Dominik Haak ★★★★☆

    Jedzenie w TET jest bardzo smaczne, a porcje duże. W menu jest bogaty wybór różnych wietnamskich dań, również w wersjach wegetariańskich i wegańskich. Obsługa ma trudności z rozmową po polsku i angielsku, ale ostatecznie wszystko działa sprawnie.

  1. Bartek Zbąski ★★☆☆☆

    Jedynym plusem zamówionych dań było to, że były ... ciepłe. Zamówiliśmy 2x Udon (wołowina i kurczak) i Bun Tron (wołowina), do tego kawa po wietnamsku i herbata mango. Porażka na maxa. Herbata smakowała jak syrop glukozowo-fruktozowy z Herbapolu lub Paoli z ciepłą wodą a kawa po wietnamski jak najzwyklejsza rozpuszczalna. Udon z kurczakiem najzwyklejszy jaki każdy może zrobić sobie w domu. Natomiast Udon z wołowiną i Bun Tron z wołowiną to totalne porażki. Jeżeli macie ochotę pożuć sobie mięsko w buzi to wpadajcie. Mymlasz, mymlasz a na końcu musisz te przerosty, ściegna wypluć. Albo wołowina słabej jakości albo słabo oprawiona albo kucharz nie umiał jej zrobić. Cenowo na pewno się bronią ale nic poza tym.

  2. Aleksandra Jałocha ★★★★★

    Przepyszna zupa PHO, summer rolsy każdy inny, wszystkie smaczne. Ryż z wołowiną idealnie i aromatycznie doprawiony. Fanom prawdziwej kuchni azjatyckiej polecam z całego serca.

  3. Jakub Pyra ★★☆☆☆

    Mocno się zawiodłem, bo przyszedłem zachęcony dobrymi opiniami. Wystrój ładny, szybko dostaliśmy menu, nie za krótkie, nie za długie. Po 10 minutach, gdy byliśmy gotowi zamówić, okazało się, że kilku pozycji z menu nie ma, również tych, które nas interesowały. O takich rzeczach informuje się przy podaniu menu. W końcu zamówiliśmy 2 dania główne i 2 napoje. Sztućce podane w brudnej serwetce, pewnie po wcześniejszych klientach. Napoje przyszły dość szybko, herbata z grejpfrutem za 20 zł to jednak za drogo, szału nie ma. Jedno danie (makaron krabowy) dotarło w sensownym czasie, drugie niestety dopiero 15 minut później po mojej interwencji. 2 dania naprawdę można wydać równo. Sos mango z kaczką niestety dla mnie za słodki. Na minus też brak alkoholu, na pewno jakieś ciekawe napoje by się w Wietnamie znalazły.

  1. Marcin Kaczmarek-Pielin ★★★★☆

    Wspaniałe miejsce a przepyszną kuchnią w końcu w Poznaniu. Od samego wejścia sprawia bardzo przyjemne wrażenie, lampiony, żółte filary i kolorowe wejście. Wewnątrz również kolorowo, przestronnie, a ściany ozdobione kwiatami i pięknymi rysunkami. Smażony ryż z krewetkami był przepyszny, sajgonki bardzo dobre, zupa pho bardzo smaczna, makaron kranówy naprawdę mocny, intensywny i ciekawy. Na dzień dobry dostaliśmy talerzyk prażynek, bardzo to miłe i chrupiące. Menu ciekawe i zaskakujące. Niestety nie było nam dane napić się wody kokosowe, która jest podawana w kokosie. Herbaty kolorowe, aromatyczne i bardzo smaczne. Jedną gwiazdkę odjąłem za obsługę, która była miła i uśmiechnięta jednak nie potrafiła za bardzo nic powiedzieć o daniach ani o herbatach. Po zjedzeniu czekaliśmy bardzo długo aż ktoś przyjdzie zabrać naczynia i będziemy mogli zamówić deser i w końcu musiałem podejść do baru i zamówić cudowną kawę jajeczną. Oraz minus za toaletę, której przydałby się remont i wymiana zlewu, baterii oraz sedesu.

  2. Piotr Nowak ★★★★☆

    Jedzenie ok, ale liczyłem na coś więcej. Zupa Pho smaczna, choć nie wybitna. Menu jak dla mnie też trochę mało czytelne, bo w sekcji "zupy" mamy np. Zupę Pho, a później w sekcji "makarony" mamy Pho Ha Noi, który też de facto jest zupą pho... I tym samym myślałem, że będą to dwa różne dania, a otrzymaliśmy dwie bliźniacze zupy. Problemem jest bariera językowa z obsługą. Pani bardzo, ale to bardzo sympatyczna, jednak ustalenie czegokolwiek jest trudne (prędzej po angielsku, niż po polsku). Wydaje mi się, że jesy to autentyczne wietnamskie jedzenie, ale kilka rzeczy do małej poprawy. Wydawało mi się, że krewetki w tempurze były zdecydowanie za tłuste. Natomiast sajgonki smaczne, ale bardzo specyficzne, bo podane na zimno, trochę jak sushi. Ogólnie jedzenie smaczne, pewnie jeszcze kiedyś tutaj zajrzę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TET Restaurant?

TET Restaurant znajduje się przy Gwarna 3, Stare Miasto, 61-703 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TET Restaurant?

Można skontaktować się z TET Restaurant pod numerem +48 882 573 575

Jak można dotrzeć do TET Restaurant?

Do TET Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements