Opinie

  1. Marek Bronś ★★★★★

    Nasze wesele odbyło się w tej restauracji. To jak pięknie wszystko było przygotowane przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przepiękne dekoracje, bukiety na stołach które zostały dobrane idealnie pod moją wiązankę ślubną. Tort który również był udekorowany identycznymi kwiatuszkami. Jedzenie przepyszne. Klimat miejsca bardzo podobał się nam i naszym gościom. Musze wspomnieć również o zastawie, która była bardzo piękna i każdy detal tworzył idealną całość. Pani Dobrosława, która była odpowiedzialna za całe wydarzenie była bardzo pomocna, uprzejma i miła. Tort, alkohol, kwiaty dla rodziców które zamawialiśmy do restauracji oraz przepiękna dekoracja już wszystko czekało na nas, dzięki czemu o nic nie musieliśmy się martwić. Ogromnie dziękujemy całej załodze za trud w przygotowaniu najważniejszego dnia dla nas i gorąco polecamy to miejsce!

  2. Michalina Bylica ★★★★★

    Powiedzieć, że było pysznie, to jakby nic nie powiedzieć. Prawdziwa poezja smaku. Wszystko tak dopracowane, iż śmiało mogę uznać, że to były najlepsze dania, jakie jedliśmy w życiu. Odwiedziliśmy to miejsce w ramach Restaurant Week i absolutnie nie żałujemy. Gorąco polecam spróbować, jestem przekonana, że nie pożałujesz.

  3. Olivia ★★★★★

    Wybraliśmy się tutaj duża ekipa : 10 osób … i był mały zonk , pomimo, ze w restauracji byliśmy jedynymi gośćmi czekaliśmy ponad godzinę. Pani, która przyjmowała zamowienie była zakręcona j mało komunikatywna mogła powiedzieć ze będziemy długo czekać … no ale trudno daje 5⭐️ ale wyłącznie dla kucharza ☺️ pomimo długiego czekania … on nam wszystko naprawił. Tatar w dymie (na zdjęciu) robi wrażenie, sałatka Cezar- dopiero tutaj się okazało ze nigdy jeszcze nie jadłam prawdziwej sałatki - rewelacja. Żeberka mniam, kurczak w dymie palce lizać. Okazało się, ze nie ma szufady ale kucharz zaproponował coś czego nie było w karcie i tez bingo. Napewno tutaj wrócimy - może jak będzie nas mniej będzie szybciej . Polacem

  1. Iwona_ K ★★★★★

    Ta restauracja to dla mnie odkrycie na kulinarnej mapie Wrocławia. 1)Pyszne, urozmaicone śniadania. Pięknie wyglądały i świetnie smakowały. 2) Dania z karty i z menu A i B- także rewelacyjne. Połączenie smaków, tekstury dań, doprawienie, sezonowość dań - zasłużona wysoka ocena. Widać, że mają tam pojęcie o nowoczesnej kuchni. Obsługa miła i pomocna. Ceny bardzo przystępne jak na Wrocław. Polecam zdecydowanie, wrócę tu z pewnością, aby wypróbować inne dania.

  2. Edyta Jania ★★★★★

    Przetestowane w ramach Restaurant Week: było pysznie! Może jedynie zupa (żurek) dla mnie zbyt kwaśna, ale na pewno są osoby, które tak lubią. Reszta przepyszna, super połączenia, bardzo dobrze dobrane i doprawione. Nic nie trzeba dodawać :) "Chrupiący kurczak supreme przygotowany metodą sous-vide, z cebulą zapiekaną pod niebieskim serem i karmelizowaną młodą marchewką, podawany z redukcją czerwonego wina i jagód goji." kurczak co prawda nie był chrupiący, ale w niczym to nie przeszkadzało. Danie wymiata! Mniam. Szczególnie ta cebula zapiekana pod niebieskim serem - dla mnie nowość. Desery również mega! "Fondant au chocolat, podawany z gałką lodów, sosem malinowym oraz kruszonką mleczną." - czekolada wypływa i jest pyszna. Lody smakują jak domowe. "Gelée z prosecco podawane z musem waniliowym, w towarzystwie tatara z truskawek macerowanego w czerwonym winie." - też pyszne zaskoczenie, rzeczywiście czuć prosecco :) Smakuje tak dobrze, jak wygląda. Fajne odkrycie. Jetsem bardzo ciekawa jakie smaki zastanę poza restaurant weekiem :)

  3. Edyta Garbowska ★★★★★

    Przetestowane w ramach Restaurant Week: było pysznie! Może jedynie zupa (żurek) dla mnie zbyt kwaśna, ale na pewno są osoby, które tak lubią. Reszta przepyszna, super połączenia, bardzo dobrze dobrane i doprawione. Nic nie trzeba dodawać :) "Chrupiący kurczak supreme przygotowany metodą sous-vide, z cebulą zapiekaną pod niebieskim serem i karmelizowaną młodą marchewką, podawany z redukcją czerwonego wina i jagód goji." kurczak co prawda nie był chrupiący, ale w niczym to nie przeszkadzało. Danie wymiata! Mniam. Szczególnie ta cebula zapiekana pod niebieskim serem - dla mnie nowość. Desery również mega! "Fondant au chocolat, podawany z gałką lodów, sosem malinowym oraz kruszonką mleczną." - czekolada wypływa i jest pyszna. Lody smakują jak domowe. "Gelée z prosecco podawane z musem waniliowym, w towarzystwie tatara z truskawek macerowanego w czerwonym winie." - też pyszne zaskoczenie, rzeczywiście czuć prosecco :) Smakuje tak dobrze, jak wygląda. Fajne odkrycie. Jetsem bardzo ciekawa jakie smaki zastanę poza restaurant weekiem :)

  1. Ania Anula ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Inndygo. Dania, które mieliśmy przyjemność próbować podczas restaurant week to nowoczesne wariacie na temat tradycyjnych, polskich smaków. Do tego bardzo miła i kompetentna obsługa. Z chęcią wrócimy spróbować dań z regularnej karty. Serdecznie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Inndygo - śniadania i najlepsze żeberka w mieście?

Inndygo - śniadania i najlepsze żeberka w mieście znajduje się przy Poziom 1, Stare Miasto, 50-072 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Inndygo - śniadania i najlepsze żeberka w mieście?

Można skontaktować się z Inndygo - śniadania i najlepsze żeberka w mieście pod numerem +48 500 408 001

Jak można dotrzeć do Inndygo - śniadania i najlepsze żeberka w mieście?

Do Inndygo - śniadania i najlepsze żeberka w mieście można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements