Pociąg do wina - winiarnia w centrum Wrocławia
“Przepyszne tapasy Bardzo dobra selekcja hiszpańskich win Wysokiej jakości składniki sprowadzane z Hiszpanii A do tego duża wiedza właścicieli na temat wina Na pewno wrócimy ponownie”
Znaleziono 12 wyników
“Przepyszne tapasy Bardzo dobra selekcja hiszpańskich win Wysokiej jakości składniki sprowadzane z Hiszpanii A do tego duża wiedza właścicieli na temat wina Na pewno wrócimy ponownie”
“Absolutne mistrzostwo i zdecydowanie jeden z najlepszych lokali gastronomicznych we Wrocławiu. Pozycja wręcz obowiązkowa dla każdego kto lubi zwiedzać restauracje. Wystrój lokalu jest kapitalny. Wszystko do siebie pasuje. Bardzo ładna i dobrze wyposażona łazienka. Obsługa miła i nie natarczywa co jest olbrzymim plusem dla ludzi chcących zjeść w spokoju bez kelnera, który co 5 minut przychodzi i przeszkadza. Karta dość konkretną. Złożone zamówienie dociera do stolika naprawdę szybko. Same dania to poezja. Wszystko co dostaliśmy było idealne. Przepyszne żeberka i zestawy burgerów. Frytki z batatów to również mistrzostwo świata. Wszystko świeże i czuć, że produkty są wysokiej jakości. Żeberka najlepsze jakie w życiu jadłem.. dla osób lubiących wędzonki to miejsce idealne. Kucharz naprawdę wie co robi. Ceny uczciwe względem tego co dostaliśmy. Dania jak na zdjęciach to wydatek około 50 zł za jedno. Naprawdę warto. Będziemy wracać i wszystkim serdecznie polecamy. Właśnie po takie jedzenie chodzi się do restauracji.”
“Bardzo często po całym dniu pracy idziemy z mężem do restauracji Kuchnia Marche, aby zjeść coś dobrego. Jedzenie jest tam świeże, ciepłe i na wagę. Bierze się tace z talerzem i wybiera się to na co ma się ochotę. Ja uwielbiam tam kurczaka, ponieważ zawsze jest dobrze doprawiony. W środku jest bardzo dużo stolików, jest toaleta dla klientów i kącik kolorowych kulek do zabawy dla dzieci. A najlepsze jest to, że po godzinie 18stej płacimy taniej. Świetny lokal ze smacznym jedzeniem i szybką obsługą. A wystrój jest świetny.”
“Restauracja hotelowa. W takich miejscach za zwyczaj są niewielkie porcje, drogie oraz nie zawsze smaczne. W tym przypadku wszystko zagrało. Jedzenie bardzo smaczne w przyzwoitej cenie. Na przystawkę zamówiłem krewetki na danie główne burgera wołowego, medium rare.”
“Bardzo często w trakcie pracy idziemy z zespołem zjeść coś na szybko do Kuchni Marche w Galerii Dominikańskiej. Przeważnie zamawiam zupkę i za każdym razem jest gorąca i pyszna. Codziennie jest inny rodzaj . Potrawy sami sobie nabieramy na talerze. Są ziemniaczki pieczone i tłuczone, kotlety schabowe, piersi, mielone, kopytka, kilka rodzajów surówek. Oczywiście jest też coś na słodko czyli smakowite naleśniki. W lokalu jest kilka stolików z krzesłami oraz wygodne kanapy. Wszystko jest na wagę.”
“Zamówione placki z gulaszem po węgiersku i serniczek z toffi, wszystko przepyszne a obsługa przemiła, polecam”
“Jedzenie bardzo dobre oliwa do pizzy również ale mrozona herbata przeslodzona zdecydowanie mogę polecić”
“Przepyszne, każda przystawka i każde danie. Bardzo uprzejma obsługa. To nie tylko jedzenie ale też super przeżycie i historia dań. Na pewno wrócę.”
“Zamówienie z Wolt. Burger włoski i frytki bardzo smaczne, duża porcja. Zamierzam próbować kolejne burgery w przyszłości.”
“Przecudowne miejsce, obsługa jest uśmiechnięta, pełna energii i przesympatyczna! Jedzenie jest wybitne, nie jedliśmy dawno tak dobrego śniadania, zdecydowanie polecam! ❤️”
“Mieliśmy okazję korzystać z Chef’s Table z pairingiem i było to niesamowite przeżycie- pyszne i inspirujące. Szef kuchni to prawdziwy wirtuoz, a Paolo idealnie dopasował nam wino do potraw, sprawiając że było to doświadczenie nie z tej ziemi. Na każdym kroku czuć miłość do Portugalii - od dań, przez wino, po wystrój i zastawę - i jest miłość zaraźliwa. Z całego serca polecam!”
“Bardzo dobre jedzenie, a porcje duże, można najeść się do syta. Wszystko doprawione tak jak lubię i ładnie podane. Obsługa bardzo miła, a ceny przystępne. Polecam!”