20 lat temu chodziłem do tego baru jako dzieciak, jeszcze w dawnej lokalizacji na Chojnach Robili najlepszego Dewolaja i Szwajcara na świecie Dzisiaj zajrzeliśmy do nowego miejsca, o tej samej nazwie. Z ciekawości, bez większych oczekiwań Ale te dwa dania dalej są świetne. Nic się nie zmieniło. Ktoś przekazał te wiedzę nowej ekipie
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz ★★★★★
-
Tomek Nowak ★★★★☆
Flaki i rosół bardzo smaczne- niestety jak na moj gust zbyt zimne....
-
Łukasz Ostrowski ★★★★★
Zamówiłem danie dnia, zmieściłem się w kwocie 40 zł. Porcja przeciętnej wielkości. Obsługa fajna, szybkość wydania dania rozsądną, sama restauracja schludna. Jedzenie dobre. Kotlet nie był suchy, pieczone ziemniaczki nie były wiórem. Mogę śmiało polecić.
-
LadyKamikaze ★★★★★
Byłam tutaj pierwszy raz i naprawdę to miejsce ma klimat. Dobre jedzenie, solidne porcje. Ja akurat jadłam łososia z pieca z ziemniakami i surówką. Spokojnie dwie średnio głodne osoby by się najadły :) dania należy zamawiać przy ladzie. Jedzenie podaje albo obsługa bądź dostaje sie biper który nawołuje jak już jest wszystko gotowe. Przy szalejącej inflacji ceny dają radę. Bardzo polecam, nie tylko na niedzielny obiad
-
Artur Bijak ★★★★★
Bar z tradycyjnym jedzeniem, który zastąpił restaurację Starówka. Wystrój w zasadzie ten sam, lokal przytulny, czysty. Nowością jest samoobsługa. Personel bardzo miły, uśmiechnięty. Dania, które jedliśmy były bardzo smaczne i mogę je polecić. Nasze zamówienie: delikatne pulpety drobiowe w sosie pomidorowym z ziemniakami i zestawem surówek, bardzo dobry placek ziemniaczany z gulaszem wołowym, a na wynos sztuka mięsa wołowego w sosie pieczeniowym z kopytkami. Polecam to miejsce i chętnie spróbuję innych dań.
-
Pokemon Pokemon ★★★★★
Jedzenie na najwyższym poziomie, bardzo dobre smaki, wysoka jakość obsługi klienta. Prawdziwy domowy Polski obiad tylko tutaj! Kotlet Szwajcarski, S U P E R! Z pewnością odwiedzimy z żoną ten lokal ponownie!
-
Paweł Piszczałkowski ★★★★★
W "Dominiku" organizowaliśmy konsolację. Wszystko na najwyższym poziomie. Jedzenie bardzo smaczne,wszystkiego było pod dostatkiem. Jakichkolwiek zastrzeżeń czysto smacznie świeżo. Zwieńczeniem imprezy były ciasta podobno własnego wypieku, jako koneser słodkości czuje się dopieszczony!!! Bardzo dziękuję też za bardzo miłą obsługę. PEŁEN PROFESJONALIZM. Dodatkowym atutem jest lokalizacja 5 minut od cmentarza na Gadce Starej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy.
-
M K ★★★☆☆
Z lunchu dnia, jak za 30 zł. zwykły mielony to porcja zdecydowanie za mała! W lunchu dnia nie ma, ani zupy, ani kompotu. Smak jest ok ale kiedyś było zdecydowanie lepiej. W starej lokalizacji na choinach jednak są większe porcje.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BAR DOMINIK STARÓWKA Starowa Góra?
BAR DOMINIK STARÓWKA Starowa Góra znajduje się przy Centralna 40, 95-030 Starowa Góra, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BAR DOMINIK STARÓWKA Starowa Góra?
Można skontaktować się z BAR DOMINIK STARÓWKA Starowa Góra pod numerem +48 609 151 113
Jak można dotrzeć do BAR DOMINIK STARÓWKA Starowa Góra?
Do BAR DOMINIK STARÓWKA Starowa Góra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku