Opinie

  1. Karol Pawela ★☆☆☆☆

    WiFi oczywiście nie działa. W pokojach tak lodowato że trzeba spać w bluzach i dresach, a pościel cienka i krótka. Z łazienek wychodzi na korytarze i część wspólną taki odór że nie sposób spędzać tam czas i trzeba szybko zamykać drzwi do pokoju żeby to do środka nie wleciało. W łazienkach oświetlenie mizerne bardzo słabe. Poza lokalizacją LIPA

  2. Panna Natalia ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam pobytu w tym hostelu, jedynie lokalizacja stanowi zdecydowany plus. Już od pierwszego wejścia do pokoju masakra, nieprzyjemny zapach, kurz na podłodze, nie działające żarówki, prześcieradła za małe na łóżka lub podarte, na cztery kołdry trzy były splamione krwią ! Zdjęcia w załączniku. Po zwróceniu uwagi personelowi, że chcemy wymienić pościel, otrzymaliśmy za kilka minut maila, że nie będzie pościeli i koniec, także generalnie spanie w ubraniach. Poprzyklejane żelki na suficie (wiem jak to brzmi). Łazienka damska to jakaś pomyłka, woda w umywalkach ledwo się lała, po podłodze walały się śmieci, cudza bielizna, osypujące się śmieci z koszy etc.. próbowałam doszukać się plusów i mam świadomość, że ludzie nie sprzątają po sobie, ale pokój to jakaś masakra.. kuchnia dobrze wyposażona, okolica i otoczenie hostelu super...

  3. Maja ★☆☆☆☆

    Odradzam noclegu w tym hostelu. Pokoje były bardzo brudne, porwane prześcieradła, poszewki, materace poplamione. Pokój na pierwszym piętrze na pewno nie był posprzątany po poprzednich gościach: podłoga i meble poplamione, lepkie, widoczne ślady po naczyniach, mnóstwo kurzu. W powietrzu unosił się smród alkoholu. Szybko zweryfikowałam źródło problemu, ponieważ w każdym kącie odnaleźć można było kapsle oraz plamy po piwie. Po zobaczeniu pokoju, udałam się do łazienki. Tutaj dopiero zaczęła się prawdziwa tragedia. Prysznice były brudne, śmierdzące, zasłony z grzybnią. W jednej z kabin odnalazłam prawdopodobnie ludzkie odchody w papierze toaletowym i chodzące po tym robactwo. Robaki również znajdowały się na parapecie oraz w zlewie. Toalety również były w skandalicznym stanie. Brud, smród oraz brak papieru toaletowego. Zawiadomiłam obsługę o całej sytuacji, Pani na recepcji przeprosiła nas i przydzieliła inny pokój, tym razem na 2 piętrze. Tutaj już było nieco lepiej. Pościel i poszewki nadal były porwane, jedno z czterech łóżek oblane kawą, za szafkami można było mnóstwo kurzu, brudu oraz rzeczy, na przykład paragonów poprzednich gości. Łazienki w nieco lepszym stanie, natomiast smród kanalizacji oraz stęchlizny nadal unosił się w powietrzu. Prysznice działały, jak chciały. Woda leciała wszędzie, tylko nie na osobę biorącą kąpiel. Jedyny plusy to lokalizacja i miła obsługa.

  1. Łukasz Balcerzak ★☆☆☆☆

    Pokoje były bardzo brudne, porwane prześcieradła, poszewki i materace poplamione. Niezachęcające wyglądem i zepsute prysznice. Na całym piętrze śmierdziało kanalizacją. Zamki na kody regularnie się zacinały i uniemożliwiały wejście do pokojów. Pomimo restrykcyjnego regulaminu nie był on przestrzegany przez innych lokatorów, hałasowali na korytarzu pod wpływem alkoholu lub innych używek. Dodatkowo deski w łóżkach były połamane lub były one wybrakowane. Zdjęcia zdecydowanie nie odwzorowywały stanu aktualnego pomieszczeń. Jedyny plusy to lokalizacja i stosunkowo niska cena. Zdecydowanie nie polecamy.

  2. Kwadracik EB ★★★★☆

    Przy moim pobycie trafiłam na niewielki pokój. Wszystko było by ok gdyby nie to, że pościel jaką miałam to na jednym łóżku prześcieradło było podarte a na drugim było tak małe jak na dziecinne łóżko. Więc przyszło mi spać trochę niekomfortowo.

  3. Piotr Romaniec ★☆☆☆☆

    W czymś gorszym jezcze nie nocowaliśmy, odradzam bardzo - unikajcie tego hostelu. Oto kilka powodów: 1. Odór kanalizacji czuć w całym budnku, smród jak w średniowiecznej wiosce. Odrażające 2. Kody do drzwi bardzo trudne do wprowadzenie, po 10 próbach może się uda. A do drzwi do budynku nie dziala wcale 3. Pokój który otrzymalismy był tak zimny (był miesiąc Luty) iż się nie dało w nim spać. Na szczęscie udało się go zamienić. 4. Hostel nie odbiera telefonów, ani w dzień ani w nocy. 5. Hostel nie bierze żadnej odpowiedzialności za zachowanie gości - róbcie co chcecie. W pokoju obok nas odbyła się całonocna impreza alkoholowa. Hałas taki że się nie dalo spać do 4 rano. Obsługa nie odbiera telefonów, więc nic się z tym nie dało zrobić. Totalny brak odowiedzialności hostelu. 6. Prześcieradła podarte i genralny brud wszędzie. Unikajcie szerokim łukiem!

  1. Ola Lizun ★☆☆☆☆

    TRAGEDIA!!! NIE POLECAM NIKOMU! W łóżku, które zostało mi przydzielone, spala obca mi kobieta. Zamiast w opłaconym przeze mnie z góry miejscu - noc spędziłam jak bezdomna na dworcu głównym we Wrocławiu. Pod żeńskim pokojem wieloosobowym spał nietrzeźwy, obcy, starszy mężczyzna. Wracając ze spotkania przed północą (wcześniej zameldowalam się zostawiając w łóżku z rezerwacji prywatne rzeczy), moje rzeczy znalazłam na parapecie, a w łóżku obca babę. :) Zostałam bez noclegu, numery do recepcji czy właściciela niedostępne. Brak nadzoru jakiegokolwiek nad obiektem. NIE JEST BEZPIECZNIE, NIE MA GWARANCJI MIEJSCA DO SPANIA. TRAGEDIA! Brak kontroli nad gośćmi, brak poczucia bezpieczeństwa, brak kontaktu.

  2. Sylwia Kilos ★★★★★

    Najlepszy hostel we Wrocławiu. Lokalizacja na samym rynku. Czyściutko, bardzo ciepło w pokojach (na dworze w nocy było - 6) i cicho, nie słychać nic. Jedyny minus zimno w łazienkach na piętrze. Cała reszta idealna. Cena też super 60 zł za nocleg w pokoju 2 osobowym. Polecam gorąco na pewno wrócimy ❤️❤️❤️

  3. Piotr Hawrylicz ★☆☆☆☆

    Łóżka uszkodzone, oskarżono nas o zniszczenie ich mimo że gdy przyjechaliśmy to były już uszkodzone. Pani z obsługi bardzo nie miła, powiedziała że nam udowodni że łóżko było w stanie idealnym. Więc ogólnie łóżka w pokojach są strasznej jakości. W łazienkach z kabinami mocno śmierdzi, najpewniej z kanalizacji. Na zewnątrz na ścianach z niektórych pokoi można zobaczyć grzyb. Lokalizacja jest ok ale i tak nie polecam przez stan pokoi i zachowanie obsługi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Quantum Hostel?

Quantum Hostel znajduje się przy Rynek 30, Stare Miasto, 50-102 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Quantum Hostel?

Można skontaktować się z Quantum Hostel pod numerem +48 690 204 919

Jak można dotrzeć do Quantum Hostel?

Do Quantum Hostel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements