W tym roku pierwszy raz zdecydowałem się na obóz Togoto, a dokladniej na ten w Lloret de mar. Polecam je każdemu, który chcę miło spędzić czas, poznać nowych ludzi i tworzyć wspomnienia, które zostaną z nim na zawsze. To był najlepszy wyjazd wakacyjny, na którym byłem, ludzie są do siebie mile nastawieni, a kadra rownież jest fantastyczna, szczególnie Pani Katarzyna Mach - mama naszej grupy. Opiekowała się, Rozweselała nas i zawsze można było z nią pogadać. Hotel w jakim byłem był to "Surf de mar"- czterogwiazdkowy blisko plaży. Bardzo fajna lokalizacja, 10-15min do centrum, a tuż obok jest górka, z której są przepiękne widoki! Pokoje komfortowe i jedzenie też dobre. Z pewnością następnym razem wróce!
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Biskup ★★★★★
-
Agnieszka Pięta ★★★★★
Polecam! Bardzo ładny i kameralny minihostel. Pani zajmująca się obiektem bardzo uprzejma i pomocna. W kuchni do dyspozycji dla każdego pyszna kawa, herbat i przyprawy. Ps. Ktoś mi buchnął paprykę z lodówki, ale to nie wina hostelu.
-
Rufus Kowalczyk ★★★★★
Najlepszy hostel ever! +świetna lokalizacja +atrakcyjna cena +ogólnodostępna kuchnia wraz z różnego-rodzaju kawą oraz herbatą. Szeroki wachlarz ekspresów do parzenia kawy(!), + wspólna przestrzeń, w której można odpocząć, poczytać, porozmawiać, zjeść, +klimatyzacja +bardzo miła, nienarzucająca się obsługa, pomocna w różnych sytuacjach, +blisko rynku oraz głównych węzłów komunikacyjnych +dostępność talerzy, kubków, sztućców, lodówki, zamrażalnika oraz kuchenki [dwa palniki] +dostępne ręczniki, suszarki do włosów, żel pod prysznic, zestaw do mycia zębów, żelazko wraz z deską do prasowania +nowoczesny wystrój, kwiatki w pokojach, bardzo czysto, + dostępne mapki, przewodniki, +obsługa wysyła sms oraz email z najważniejszymi, szczegółowymi informacjami dot. pobytu
-
Barbara Sowinska ★★★★★
Bardzo pozytywni prowadzący hostel. Atmosfera dość hmm studencko-rodzinna. Mieszkałam w pokoju współdzielonym i oprócz oryginałów, których poznałam, nie miałam żadnych problemów. Miejsce jest nowe- czyste, z klasą, taniutkie. Wszystko ma. Nikt nie jest nachalny, ale można sobie pogadać. Świetne miejsce do poznania przeróżnych ludzi. Hostel jest położony w miejscu idealnym- do wszystkiego blisko (tramwaj, centrum, jedzenie, kluby). Bezproblemowo i przyjaźnie. Polecam!
-
Dawid Pląskowski ★★★★★
Bardzo polecam ten hostel. Świetna lokalizacja to tylko jeden z plusów. Robotę robi też estetyka miejsca, przemyślany wystrój i miła obsługa. Wszystko to sprawia, że atmosfera tego miejsca jest nad wyraz przyjazna i niespotykana u konkurencji. Miło będę wspominał ten wypad do Wrocławia. Gdy będę wracał do tego miasta z pewnością będę chciał tu gościć po raz kolejny, mam nadzieję, że będą wolne miejsca!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biuro TOGOTO?
Biuro TOGOTO znajduje się przy Kazimierza Wielkiego 27, Stare Miasto, 50-029 klatka, Dolnośląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Biuro TOGOTO?
Do Biuro TOGOTO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku