Spoko warunki ,miła obsługa wszystko jest tak jak powinno wyglądać i funkcjo owacja w takim miejscu.Polecam szczerze no i pr,ystepne ceny
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel Wypych ★★★★★
-
Monika Sadowska ★★★★★
Bardzo mila obsługa,w pokojach czysto.Pan Paweł mega pomocny człowiek.
-
Justyna Konopka ★★★★★
Bardzo dobra lokalizacja . Pokoje czyste i zadbane . Obsługa przemiła . Będziemy wracać
-
weronika kedra ★★★★★
Polecam, czyste pokoje, miła obsługa. Duży plusik!
-
Radek Szczot ★★★★★
Bardzo sympatyczna obsługa, pokoje czyste i zadbane. Polecam na krótsze jak i dłuższe pobyty
-
Michał Kamiński ★☆☆☆☆
Pokoje są obskórne, a w łazienkach śmierdzi. Nueszczelne okna, więc przy włączonym grzejniku na maksymalną moc i tak jest zimno w pokoju.
-
Krzysztof B ★★★★★
Za każdym razem gdy jestem na badaniach w GOBLL korzystam z noclegu na Sienkiewicza, wszystko super obsługa telefoniczna, obsługa na miejscu, zawsze się dogadywaliśmy. Polecam w 100% i nadal będę korzystał.
-
Andrzej Jelonek ★☆☆☆☆
Niska cena i nic więcej. Nocowałem w terminie od 14.07 do 17.07 z 4 osobową rodziną Miałem jeden pokój z 3 łóżkami( jedno piętrowe). Na wszystkich łóżkach cieniutkie materace mocno zużyte. Każdy ruch na łóżku piętrowym obligował z trzaskami i skrzypieniem budząc wszystkich. Wszystko zużyte i mocno zaniedbane. Ściany brudne zwłaszcza przy łóżkach. Brak ręczników i na 4 osoby był tylko jeden komplet naczyń. Kuchnia była dostępna wspólna ale wszystko brudne i tłuste. Kuchnia zawsze oblegana przez sąsiadów ze wschodu którzy przy piwie siedzą i gotują. Na szczęście mili i przyjaźnie nastawieni. Łazienka to dramat lepiej nie wspominać. Jednym słowem przychodziliśmy z miasta najedzeni i napici by zasnąć i zapomnieć.
-
Krzysztof von Chriss ★★★☆☆
W pokojach w zasadzie schludnie, w łazienkach także choć odpływy w prysznicach wiadomo, jak zwykle zapchane, walają się jakieś ręczniki, slipy, skarpety, dlatego, że hostel traktowany jest w większości jako pracowniczy, niemniej sprzęt stary, lekko podniszczony, ogólnie nocleg na szczęście nie zaklocony, można się wyspać. Poza tym dobre miejsce wypadowe do wszystkich chyba najważniejszych atrakcji miasta.
-
Cyprian Kowalik ★☆☆☆☆
Tragedia, łóżka chyba z 3 ręki kupowane. Ściany obskurne, brak ciepłej wody i brak ciszy w nocy w postaci lokatorów na korytarzu. Nie wspominajac o braku obsługi po godzinie 20.00 Ogólnie aż "żal" wyjeżdżać. KOMPROMITACJA!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia?
Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia znajduje się przy Sienkiewicza 106A, Śródmieście, 50-348 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia?
Można skontaktować się z Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia pod numerem +48 713 828 006
Jak można dotrzeć do Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia?
Do Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku