Opinie

  1. Pawel Wypych ★★★★★

    Spoko warunki ,miła obsługa wszystko jest tak jak powinno wyglądać i funkcjo owacja w takim miejscu.Polecam szczerze no i pr,ystepne ceny

  2. Monika Sadowska ★★★★★

    Bardzo mila obsługa,w pokojach czysto.Pan Paweł mega pomocny człowiek.

  3. Justyna Konopka ★★★★★

    Bardzo dobra lokalizacja . Pokoje czyste i zadbane . Obsługa przemiła . Będziemy wracać

  1. weronika kedra ★★★★★

    Polecam, czyste pokoje, miła obsługa. Duży plusik!

  2. Radek Szczot ★★★★★

    Bardzo sympatyczna obsługa, pokoje czyste i zadbane. Polecam na krótsze jak i dłuższe pobyty

  3. Michał Kamiński ★☆☆☆☆

    Pokoje są obskórne, a w łazienkach śmierdzi. Nueszczelne okna, więc przy włączonym grzejniku na maksymalną moc i tak jest zimno w pokoju.

  1. Krzysztof B ★★★★★

    Za każdym razem gdy jestem na badaniach w GOBLL korzystam z noclegu na Sienkiewicza, wszystko super obsługa telefoniczna, obsługa na miejscu, zawsze się dogadywaliśmy. Polecam w 100% i nadal będę korzystał.

  2. Andrzej Jelonek ★☆☆☆☆

    Niska cena i nic więcej. Nocowałem w terminie od 14.07 do 17.07 z 4 osobową rodziną Miałem jeden pokój z 3 łóżkami( jedno piętrowe). Na wszystkich łóżkach cieniutkie materace mocno zużyte. Każdy ruch na łóżku piętrowym obligował z trzaskami i skrzypieniem budząc wszystkich. Wszystko zużyte i mocno zaniedbane. Ściany brudne zwłaszcza przy łóżkach. Brak ręczników i na 4 osoby był tylko jeden komplet naczyń. Kuchnia była dostępna wspólna ale wszystko brudne i tłuste. Kuchnia zawsze oblegana przez sąsiadów ze wschodu którzy przy piwie siedzą i gotują. Na szczęście mili i przyjaźnie nastawieni. Łazienka to dramat lepiej nie wspominać. Jednym słowem przychodziliśmy z miasta najedzeni i napici by zasnąć i zapomnieć.

  3. Krzysztof von Chriss ★★★☆☆

    W pokojach w zasadzie schludnie, w łazienkach także choć odpływy w prysznicach wiadomo, jak zwykle zapchane, walają się jakieś ręczniki, slipy, skarpety, dlatego, że hostel traktowany jest w większości jako pracowniczy, niemniej sprzęt stary, lekko podniszczony, ogólnie nocleg na szczęście nie zaklocony, można się wyspać. Poza tym dobre miejsce wypadowe do wszystkich chyba najważniejszych atrakcji miasta.

  1. Cyprian Kowalik ★☆☆☆☆

    Tragedia, łóżka chyba z 3 ręki kupowane. Ściany obskurne, brak ciepłej wody i brak ciszy w nocy w postaci lokatorów na korytarzu. Nie wspominajac o braku obsługi po godzinie 20.00 Ogólnie aż "żal" wyjeżdżać. KOMPROMITACJA!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia?

Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia znajduje się przy Sienkiewicza 106A, Śródmieście, 50-348 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia?

Można skontaktować się z Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia pod numerem +48 713 828 006

Jak można dotrzeć do Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia?

Do Hostel Trzy Kolory - Tanie Noclegi w Centrum Wrocławia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements