Opinie

  1. Filip Wozniak ★☆☆☆☆

    Beznadziejna obsługa (mówię tutaj tylko o dziale aut używanych), nikt nie odbiera telefonów, jeden handlowiec na cały dział aut używanych, sprzeczne informacje, brak elementarnej wiedzy dotyczącej oferowanych aut... co okazało się dopiero później... Posłużę się przykładem bo ludzie chyba nie zdają sobie sprawy co może ich czekać przy zakupie używanego auta w Ford NH Motors. https://www.nhmotors.pl/Samochody/OdReki/22115/3093/ford-focus-1-5-ecoboost-start-stopp-system Przy pierwszym kontakcie z handlowcem nie był on w stanie odpowiedzieć na żadne konkretne pytanie. Brak specyfikacji auta, brak historii, brak zdjęć i jakiegokolwiek pojęcia o oferowanym samochodzie. Jedyne czego się dowiedziałem to rzucone: "jestem zobligowany Pana poinformować, że auto miało szkodę: drzwi oraz wahacz". W jakim wymiarze? Kto i gdzie to naprawiał? Zdjęcia przed / po? Dużo pytań a odpowiedzi brak. Auto mi się podobało więc aby nie tracić czasu poprosiłem zewnętrzną firmę o ekspertyzę oraz sporządzenie niezależnego raportu dotyczącego stanu tego "autka". Przytoczę tylko fragmenty z otrzymanego raportu: 1. "Z racji braku historii naprawy blacharskich oraz znaczących niedociągnięć w samej naprawie osobiście odradził był zakupu prezentowanego egzemplarza .Źle wykonana naprawa może być powodem wydobywających się odgłosów w trakcie zmiany biegów dodatkowo nie równa jazda przy hamowaniu też może być powodem źle złożonego samochodu . Nie zapominając o ilości nałożonej szpachli na tylnym błotniku." 2. "Sprzedający nie wiele był w stanie powiedzieć o historii samochodu . Jedynie powiedział że prawa strona była naprawiana . Nie przedstawił żadnych dokumentów oraz zdjęć naprawy blacharsko lakierniczej." 3. "Brak opisu że samochód jest wypadkowy , brak dokumentacji uszkodzeń blacharskich." 4. "Opiszę elementy które były lakierowana : lewy przedni błotnik był lakierowany częściowo tzn. cieniowany stąd odchył ponad 4 mm .Cała prawa strona też była lakierowana najgorzej wypada tylni prawy błotnik różnica 10 mm co może wskazywać na element szpachlowany potem lakierowany . Przednie i tylne prawe drzwi też były malowane cieniowane co może wskazywać że elementy nie były w ogóle wymieniane tylko szpachlowane i lakierowane . Tylne lewe drzwi też były lakierowane tzn. cieniowane .Dach i maska po badaniu miernikiem wskazują wartości prawidłowe. miedzy 200- 220." 5. WNIOSKI PO JEŹDZIE PRÓBNEJ: "Po za delikatnym znoszeniem w lewą stronę w trakcie hamowania co może świadczyć o źle działającym przednim hamulcu . W trakcie jazdy słychać stuki z tyłu z prawej strony co może być przyczyną uszkodzenia zawieszenia tylnego .przy załączaniu pierwszego biegu dochodzi niepokojący dźwięk z pod maski co może być powodem zużycia sprzęgła lub zła pracą pompy wspomagania." 6. WNIOSKI PO SPRAWDZENIU PODWOZIA: "Widać wyraźnie, że prawy wahacz był wymieniany wraz z końcówką drążka kierowniczego oraz łącznikami co przy takim przebiegu może wskazywać na poważną usterkę blacharską. Dodatkowo tylne zawieszenie słynące z trwałości też był wymieniane łącznik stabilizatora. Dodatkowo na przedniej prawej feldze od strony zawieszania widać uszkodzenie struktury felgi – widoczne na zdjęciu to też może wskazywać na uszkodzenie wahacza w trakcie jazdy co mogło być powodem zarysowania felgi." Jeżeli bezie taka potrzeba bardzo chętnie udostępnię cały raport włącznie ze zdjęciami. Podsumowując... Myślę, że jadąc w niedzielny poranek na giełdę samochodową w Pcimiu Dolnym można kupić samochody które są w lepszym stanie niż ten pet. Zachodzę w głowę, że autoryzowany dealer może próbować sprzedawać ludziom takie "cuda"? Właściciel oraz kadra prowadząca ten przybytek powinni się spalić ze wstydu. Nie polecam!

  2. AS7 ★☆☆☆☆

    Omijać to miejsce szerokim łukiem.. Zakupiony samochód dostawczy Ford Transit. Od momentu zakupu same problemy: -padnięta turbina -adblue -ładowanie akumulatora Itd. Im dalej w las tym więcej problemów. Serwis nie odbiera telefonów chyba że zadzwonię z innego numeru. Jednym słowem DRAMAT.

  3. Grzegorz Solecki ★☆☆☆☆

    Awaria za awaria ford tranzit. Auto zakupione miało 80tys. Przejechane przez rok ma około 91tys. Auto co chwilę na serwisie jednak u prywatnego mechanika ponieważ z Panem z serwisu nie idzie się dogadać. Nie odbierają telefonów (chyba że przez pomyłkę :)) Turbina,adblue,sprzeglo,zawieszenie, ładowanie, za mały akumulator... wszystko praktycznie w pierwszym miesiącu a z biegiem czasu tylko gorzej. Odradzam.

  1. MG-Serwis Pośrednictwo ★☆☆☆☆

    Jest to warsztat współpracujący z towarzystwami ubezpieczeniowymi, Miałem szkodę z OC sprawcy w samochodzie nie zostały wymienione elementy które zostały uszkodzone podczas wypadku. Warsztat oszukał nie wymienił 2 elementów które ewidentnie zostały uszkodzone podczas wypadku, w dokumentach zeznał nieprawdę, mówiąc nie że wynikało to z wypadku mimo iż na zdjęciach z wypadku widać ze te elementy zostały uszkodzone. Naprawę trudno nazwać poprawną elementy plastikowe skręcone na wkrętach do drewna druciarstwo pełna gębą.

  2. Artur Chmiela ★☆☆☆☆

    Nie polecam zwodzili mnie 5dni nie przyjęli samochód do naprawy miałem uszkodzone tylko lusterko zewnętrzne lewe no oc sprawcy porażka

  3. Jadwiga Biszta ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam zukupu używanego auta w tym salonie. Bardzo nieprofesjonalna obsługa, handlowiec niekompetentny, który nawet nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie czy w aucie jest pasek rozrządu czy łańcuch. Wymyślił, że auto jest jeszcze rok na gwarancji, co było dla nas bardzo istotne. Po dwóch miesiącach użytkowania auta nastąpiła awaria i nagle okazało się, że auto nie jest jednak na gwarancji. Sam proces załatwiania leasingu trwał bardzo długo, ponieważ handlowiec dosyłał dokumenty po tygodniu i nawet nie od tego auta. Polecam dokładnie sprawdzać historie używanego auta w tym salonie na własną rękę po numerze VIN i i nie wierzyc w ani jedno słowo przekazywane przez pracowników salonu. Auto kupione rok temu więcej czasu spędziło w serwisie (oczywiście nie u nich) niż w moim garażu.

  1. Ewelina Piech ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa, oraz szybko działający serwis. W razie jakichkolwiek wątpliwości przy dokonywaniu formalności mogłam liczyć na pomoc telefoniczną oraz mailowa. Duże zainteresowanie klientem. Wszystko przygotowane na czas.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NH Motors Sp. z o.o. Serwis samochodowy?

NH Motors Sp. z o.o. Serwis samochodowy znajduje się przy Blokowa 23, Wzgórza Krzesławickie, 31-752 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NH Motors Sp. z o.o. Serwis samochodowy?

Można skontaktować się z NH Motors Sp. z o.o. Serwis samochodowy pod numerem +48 123 563 333

Jak można dotrzeć do NH Motors Sp. z o.o. Serwis samochodowy?

Do NH Motors Sp. z o.o. Serwis samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements