Opinie

  1. Miki ★★★★★

    Najlepsza i profesjonalna wulkanizacja opon ciężarowych i osobowych w Krakowie.Pan widać że zna się na rzeczy.Pełna profesja.Korzystalem już wiele razy i nigdy się nie zawiodłem.W sezonie brak kolejek na wymianę opon.Usługa wykonana ekspresowo.

  2. Andrii Tsvirenko ★☆☆☆☆

    Nawet mnie nie wysłuchano, zamknięto mi drzwi przed nosem, podejście do klienta na poziomie zero na dziesięć.

  3. Lukasz R ★☆☆☆☆

    Czy kierowca z naczepa KR 2P226 jest napewno zdolny do prowadzenia pojazdów czy tylko zerowy poziom kultury na drodze? Najpierw uniemożliwił mi powrót na prawy pas, po tym jak wpuściłem go z pasa startowego, by po chwili prawie zepchnąć osobówkę na barierki podczas manewru wyprzedzania.

  1. Mati “Kulfon” ★★☆☆☆

    Firma pod względem zarządzania prowadzi własną dziwną politykę a niektóre jej aspekty są niejasne i niezrozumiałe. Nie wiadomo czy właściciel podejmuje decyzję czy jego niektórzy pracownicy, kto pracował wie o co chodzi i zdanie na ten temat ma już wyrobione. Nie polecam tej firmy jeśli ktoś chce zarabiać jako kierowca to nie tu poszukaj gdzie indziej no chyba że masz dużo nerwów gdyż tu pieniądze niektórym przyćmiły oczy i nic poza nimi nie widzą a pracownicy którzy się starają i poświęcają swój czas tej firmie nawet czasami po pracy nie są traktowani z odpowiednim szacunkiem na który zasługują. Jeśli chodzi o stację diagnostyczną to bez kolejki i w miarę szybko można zrobić dokładny przegląd samochodu u konkretnych i profesjonalnych diagnostów których pozdrawiam. Myjnia obok diagnostyki jest rewelacyjna dużo piany, mocne ciśnienie wody na bardzo duży plus.

  2. andrep andrep102 ★★★★★

    Właśnie wróciłem z przeglądu, obsługa na najwyższym poziomie (to niezależne od nikogo) ale kolejki nie było.Po badaniu dodatkowo ustna informacja na temat stanu ogólnego pojazdu.Kiedyś filię tej firmy miałem"pod nosem" a teraz muszę kawałek dojechać ale warto dlatego od X lat z dwoma autkami co rok do Wo Karu jeżdżę ! Na koniec zaskoczenie - płyn letni i żeton 5min na myjnię bezdotykową gratis która jest obok by sobie autko opłukać.Panowie mili i uprzejmi to też się liczy ! Dziękuję i Pozdrawiam "czerwona M. CX3"

  3. Edek Wiechniak ★★★★★

    Ok

  1. Krzysztof Walczewski ★★★★★

    Przegląd bez kolejki i w dogodnej porze wieczorem. Do tego niespodzianka w postaci płynu do spryskiwaczy.

  2. Sergei Boiko ★★★★★

    W tym miejscu mamy hurtowni, staciju kontroli pojazdów i myjniu. There is a car check station, warehouses and a car wash.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wo Kar Transport i Spedycja?

Wo Kar Transport i Spedycja znajduje się przy Ciepłownicza 54, Czyżyny, 31-574 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wo Kar Transport i Spedycja?

Można skontaktować się z Wo Kar Transport i Spedycja pod numerem +48 123 629 600

Jak można dotrzeć do Wo Kar Transport i Spedycja?

Do Wo Kar Transport i Spedycja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements