Opinie

  1. Zofia Krajewska ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo niemile zaskoczona, że do rachunku bez mojej wiedzy został doliczony napiwek o czym Pani kelnerka nie zająknęła się nawet kiedy zostawiałam jej napiwek w gotówce! Dopiero w drodze do domu zorientowałam się, że kwota rachunku była zbyt wysoka. Z pewnością nie wrócę i nie polecam :(

  2. lobster roll ★★★★★

    Bardzo urocze, klimatyczne miejsce Wyśmienite jedzenie i koktajle, interesująca oferta win, atmosfera przyjemna, romantyczna, prawie bajkowa, uwielbiamy wystrój i oświetlenie. Tatar i żurek podany w chlebie zasługują na szczególne wyróżnienie. Dziękujemy za miłe przyjęcie personelowi, który nie mógł być bardziej przyjemny i pomocny.

  3. Давид Ферендюк ★☆☆☆☆

    Wszystko było super, atmosfera, jedzenie, drinki. Ale obsługa była okropna, stoliki byli nie posprzątane przy tym że ruchu nie było(5 kelnerów i 8-9 stolikow). Zamówiliśmy 2 kawy alkoholowe i 2 desery, na kawy czekaliśmy około 3-4 minut, na deser 20. Największy problem jest w tym, że dla mnie były przyniesione brudne sztućce i talerze, przy tym jak ja powiedziałem o tym pani kelnerce, ona odpowiedziała-„nie mam pewnośći że pan sam ich nie zabrudził”. Ciężko było się doczekać kelnera, sam musiałem iść do nich i prośić o wymianę sztućców i rachunek. Najgorsze w tym, że dali dla mnie rachunek wstępny na kwotę 137.50, i paragon na 125, ja powiedziałem że nie wolę płacić za servis którego nie dostałem, a ona mówi że jest obowiązkowy i to zasada restauracji. Jednym słowem- koszmar. Ale dziękuję pani Oliwji za fajny humor i rozmowę, chcę wrócić tylko przez to że ona tam pracuje

  1. Wiktoria Bartkowiak ★★☆☆☆

    Fajne miejsce. Ceny wysokie- ilość jedzenia średnia. Doliczana kwota za obsługę a kelnerka podeszła tylko po przyjęcie zamówienia później podanie dań i rozliczenie rachunku- dziwne. Jedzenie smaczne ale bez efektu wow

  2. TheArixes ★★★★★

    Jestem zauroczona tą restauracją w piwnicy na Starym Mieście :) Wystrój wnętrza niepowtarzalny, klimatyczny, jedzenie pyszne, obsługa przesympatyczna. Zamówiliśmy pierś kurczaka z frytkami i sałatą. Mięso było mięciutkie, dobrze doprawione. Na deser były gorzkie lody czekoladowe z bitą śmietaną, słodko-słonym karmelowym sosem i słonymi orzeszkami, pycha. Dziękujemy Panu Adrianowi, który zajął się nami profesjonalnie i polecamy wszystkim.

  3. Angela Rosińska ★★☆☆☆

    Karta menu z potencjałem, jednak ceny co do jakości dań nieco wygórowane. Cena krewetek jak za królewskie, a na pewno nimi nie były. W środku gumowate, jedynie w sosie winno-maślanym z grzankami, które ledwo da się pogryźć. Mięso w szaszłyku tak samo gumowate. Kotlet schabowy spory i dobry. Wielki minus za doliczanie ,,opcjonalnego” serwisu do każdego rachunku. Zapłaciliśmy go, jednak uważam, ze napiwek nie jest przymusowy. Klient sam decyduje ile chciałby zostawić za jedzonko jak i obsługę. Sama pracuje w branży gastronomicznej i nigdy nie wymuszał od nikogo napiwku, staram się na niego zapracować dbając jak najlepiej o gościa, a nie odrazu naliczać daną kwotę do rachunku. Jedna gwiazdka za napoje. Kawa tradycyjna jak i Irlandzka czy choćby czekolada na gorąco bardzo pyszne. Jedna gwiazdka za wystrój. Bardzo klimatycznie się siedziało.

  1. dorianlych kowalski ★★★★★

    Witam, mimo tego iż jedno z dań nie było zadowalające zastałem się z niesamowita obsługa pani Menadżera. Poinformowałem gdzie widziałem błąd następnie danie wycofano z rachunku i oczywiście zaproponowano mi w zamian abym jeszcze coś mógł sobie wybrać. Oczywiście wystarczający j satysfakcjonującym było wycofanie Dania z rachunku. Serdecznie polecam każdemu gdyż kolejne Dania zaskakiwały z coraz większym smakiem i apetytem. Podejście do klienta w tych czasach jest bardzo ważne! Pozdrawiam.

  2. Patryk Jeleń ★★★★★

    Świetne miejsce na spedzenie wieczoru we dwoje. Botwinka jak marzenie, a tak udanego creme brulee dawno nie jadlem. Ps : panie Mirosławie super obsluga, dziekujemy. Ci z niedzieli :))

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja The Piano Rouge?

Restauracja The Piano Rouge znajduje się przy Rynek Główny 46, Stare Miasto, 31-017 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja The Piano Rouge?

Można skontaktować się z Restauracja The Piano Rouge pod numerem +48 790 730 454

Jak można dotrzeć do Restauracja The Piano Rouge?

Do Restauracja The Piano Rouge można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements