Jeden z najgorszych kebabów jakie jadłem. Sos słodki, mięso bez smaku, bułka bez smaku, z warzyw tylko jeden plasterek pomidora i sama kapusta pekińska. Mięso odgrzewane z plastikowej miski na blacie. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Sheldon Cooper ★☆☆☆☆
-
Ernest Pietras ★★★★★
Pyszny kebab polecam. Ps. Miałem dodać zdjęcie ale zjadłem już wypas.
-
Testy ciągników. wszystkie ★★★★★
Prze pyszny kebab, dawno takiego nie jadłem.
-
Olga Mazur ★★★★★
Naprawdę smaczne i delikatne mięso, świeże warzywa i chrupiące pieczywo, a do tego doskonały sos. Apetyczny wygląd dodatkowo zachęca :) polecam!
-
Gabriela Pietrzyk ★★★★★
Pani, która przyjmowała zamówienie, była bardzo miła, uśmiechnięta i chętnie doradziła nam w kwestii wyboru jedzenia. Ja zamówiłam tortille a mój mąż kebaba na frytkach. Czekaliśmy troszkę z powodu dużego ruchu. Nasze zamówienie było pyszne! Tortilla była świeża, pełna smaku, a kebab na frytkach naprawdę zadowolił podniebienie. Na pewno wrócimy tu ponownie! Zdecydowanie polecam!
-
Marta Czaja ★☆☆☆☆
Nie polecam! Kebaby zamówione z półtora godzinnym wyprzedzeniem. Po czym okazuje się że nie gotowe i niema ich z czego zrobić ( brak mięsa drobiowego). Pani wzruszyła ramionami nawet nie przeprosiła. Szkoda.
-
Renata ★★★★★
Najlepszy kabab w tej okolicy i przemiła obsługa. Bardzo polecam!
-
Marcin Marcin ★☆☆☆☆
Nie polecam. Kebab paskudny, mięso odgrzewane. Właściciele beznadziejni, swego czasu mieli tych budek z 10 ale większość zamknęli bo nikt nie chciał nawet u nich pracować
-
Janusz Gumuła ★★★★★
Bardzo smacznie , miła obsługa nigdy nie wyszedłem niezadowolony . Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro Kebab Koszyce?
Bistro Kebab Koszyce znajduje się przy Kościuszki, 32-130 Koszyce, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro Kebab Koszyce?
Można skontaktować się z Bistro Kebab Koszyce pod numerem +48 505 034 850
Jak można dotrzeć do Bistro Kebab Koszyce?
Do Bistro Kebab Koszyce można dotrzeć, korzystając z poniższego linku