Obsługa bardzo miła, porcję duże i jedzenie bardzo smaczne. Cenowo bardzo dobrze. Polecam :)
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Ciastek ★★★★★
-
Anna Witkiewicz ★★★★★
Od jakiś 20 lat stołuję się w tym miejscu. Smaki jak za dzieciństwa, (czas zatrzymał sie w tym miejscu!) przesympatyczna obsługa i bardzo przystępne ceny , przy tym posiłki bardzo sycące. Uwielbiam miejsca z tradycją a to jedno z nich. Polecam z całego serca!
-
Agata Wieczorkiewicz ★★☆☆☆
Zupa cebulowa gorąca, wyrazista w smaku o intensywnym żółtym kolorze. Grzanki z białego pieczywa, chrupiące. Bardzo dużo tartego sera. Barszcz dostaliśmy ciepły, lekko kwaśny, smakowo razem z uszkami z mięsem był ok. Sztuka mięsa w jarzynach - gotowana wołowina mało doprawiona, miękka, z jarzyn to co na zdjęciu czyli tylko marchewka i troszkę pietruszki, były całkowicie rozgotowane, ziemniaki wyglądały bardzo zachęcająco ale w smaku kompletne rozczarowanie bo gotowane dzień (albo kilka) wcześniej i do tego słabo podgrzane. Befsztyk - klapa po całości. Niesmaczne mięso wołowe, panierka nawet nie wiadomo jaka, nie chrupiąca, taka miękka i gumowa, na pewno nie było to smażone na świeżo tylko odgrzewane. Ziemniaki takie same jak w drugim daniu. Surówki były w miarę, podawane oddzielnie. Jedna z białej kapusty troszkę o dziwnym smaku. Podsumowując, byliśmy przejazdem zachęceni opiniami i chcieliśmy zjeść coś innego niż kurczaka lub schabowego, niestety okazało się to fiaskiem. Być może inne, bardziej popularne dania są lepsze.
-
Wera a ★★★★★
Serdecznie polecam restauracje komuś, kto ma ochotę na pyszne polskie jedzenie. Wnętrze dodaje charakteru i ciepła temu miejscu. Najbardziej polecam ziemniaki, które są tam wybitne oraz udko. Rodzina od lat zachwyca się tamtejszym barszczem czerwonym, który również polecam skosztować. Miła i przyjemna obsługa.
-
Renata Bomba ★★★★★
Bywam w tym miejscu od 25 lat. Jedzenie przepyszne. Zawsze swieże. Wystrój ma swój urok. Niech sie nie zmienia.
-
Adriana Łempicka ★★★★★
Uwielbiany to miejsce. Mała perełka. Przyjeżdżamy na to lokalne domowe jedzenie z Krakowa kilkanaście razy w roku. Ceny podskoczyły, ale to chyba wszędzie...wolę żeby podskoczyły ceny niż miałby ktoś zamykać interes.
-
Jerzy Powązka ★★★★★
Rewelacyjne jedzenie, mila obsługa i fajna atmosfera. Chce tu wrócić!e
-
Sebastian Bułat ★★★★☆
Restauracja utrzymana w stylu PRL. Około 4 stoików max do 5 osób. Trochę ciasno ale w porządku. Dania kuchni polskiej nie przyprawionej za mocno, co nie każdemu może się spodobać, jak dla mnie trochę za mało harakteru, ale wszystko świeże i prawidłowo przyrządzone.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres U Jedynaka?
U Jedynaka znajduje się przy 32-007 Zabierzów Bocheński, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do U Jedynaka?
Można skontaktować się z U Jedynaka pod numerem +48 122 816 280
Jak można dotrzeć do U Jedynaka?
Do U Jedynaka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku