Jedna gwiazdka za jedzenie mniej bo zgodnie z tradycją lokalu sam musiałem zrobić kiełbasę a byłem wyjątkowo niecierpliwy ;) reszta same plusy - klimat i odziany otwarcia. Perełka!
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Andrzejczak ★★★★★
-
Anastasiia Tiaptia ★★★★★
Pyszny żurek i kwaśnica, duże porcje – 5/5. Pierożki z mięsem ręcznie lepione, jednak mięso zawierało zbyt dużo polepszaczy smaku i byli przesolone – 4/5.
-
Przemek_K_ premo18 ★★★★☆
Klimatyczne miejsce w centrum miasta nad Wisłą. Lokal wygląda jak te w górach co odróżnia to miejsce od standardowych krakowskich restauracji / pubów. Dla mnie to bardziej taki pub / bar niż restauracja, chociaż w menu są pozycje typowo obiadowe. Są też rożne przekąski, pizza i fast foody. Miejsce fajnie wygląda wieczorem jak pali się palenisko na jej terenie obok karczmy. Plus za kilka rodzajów piw innych niż te klasyczne występujące w sklepach. Byliśmy, zobaczyliśmy, polecamy i będziemy wracać.
-
Lidia ★★★★☆
Całkiem dobre jedzenie, fajny klimat. Dobra kwaśnica i frytki. Niestety klimat nieco zepsuty przez grupę Anglików i panią z obsługi przycinającą tuje elektryczną piłą nad stolikami gości. Ale piwo zimne:)
-
Łukasz Kącki ★★★★☆
Miejsce, w którym możesz poczuć się jak na wakacjach u wujka na wsi, tylko że w samym centrum Krakowa. Palenisko, gdzie sam pieczesz kiełbaskę czy też karkówkę (i możesz spalić ją na węgiel bez krzywych spojrzeń) Oczywiście tutaj się nie przychodzi na fine dining tylko na luz i swobodną atmosferę, uważam także że kiełbasa powinna być lepszej jakości. Piwo lane z kilkoma opcjami do wyboru. Polecam każdemu, kto lubi dobrą zabawę! Świetna opcja na wieczorne pogaduchy, reset po pracy albo spontaniczną ucztę z przyjaciółmi.
-
Mariusz Kaniewski ★★★★☆
Spróbowałem bagietkę i frytki . Frytki to są klasyki duże ja dostałem 20;sztuk dają też sos pomidorowy bagietka jest syta gdy nie dojesz mogą państwo z obsługi pokroić można samemu sobie ugrilować kiełbasę szczerze polecam rodzinna knajpa
-
Dawid Barański ★★★★★
Dzięki temu, że miejsce, choć w centrum, jest trochę na uboczu to prawie zawsze można być spokojnym o miejsce. Bardzo duży, zadaszony ogródek jest idealny na wypady większą grupą. Największa atrakcja to oczywiście duży otwarty grill, na którym samemu można usmażyć odebrane na barze kiełbaski albo karkówkę. Poza tym, co mnie bardzo miło zaskoczyło, bardzo dobra pizza. Ciasto lepsze niż w niejednej "włoskiej" pizzerii.
-
Miki Vira ★★★★☆
Można samemu pilnować swojej kiełbaski na grillu. Dużo miejsca, obsługa bardzo miła. Niektóre dania są nieziemskie, ale są też takie zwyczajne, jak zapiekanka. Jest ogromna, ale jakoś mnie nie porwała. Super okolica.
-
Artur Audik ★☆☆☆☆
Zamiast kawy samo.mleko spienione. Ludzi w Niedzielę full rozumie ale bez przesady mam ten sam expres Jura w domu i tam trzeba było wcisnąć tylko jeden przycisk więcej. Widziałem też zdziwienia klientów jak mieli płacić za słomki ,) Dodam, że chodzę tu od otwarcia karczny i zawsze opinie wystawiałem na max. Polecam ale tylko na Pivo kiełbaskę
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Karczma Smil'y?
Karczma Smil'y znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 14, Zwierzyniec, 30-105 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Karczma Smil'y?
Można skontaktować się z Karczma Smil'y pod numerem +48 124 270 512
Jak można dotrzeć do Karczma Smil'y?
Do Karczma Smil'y można dotrzeć, korzystając z poniższego linku