Opinie

  1. Maksymilian “Drwalu” Błaszczyk ★★★★★

    Złoty vibe, pyszna kawa i świetna muzyka (swoją drogą z chęcią bym przytulił playlistę haha)

  2. Do mi ★★★★★

    Bardzo przyzwoite białe i różowe wina w dobrych cenach. Bardzo przyjazna obsługa. Długo otwarte 1:00/2:00 . Fajna przestrzeń i klimat. Trzymamy kciuki..

  3. Kacper “kasztan” Snochowski ★★★★★

    Świetny klimat, pyszna kawka jabusznik tez zarąbisty polecam gorąco

  1. Jakub Tomala ★★★★★

    Pyszna, choć mała kawa, ale za to w niezłej cenie (12 zł za cappuccino). Smakowita tarta dyniowa. Obsługa miła. Wystrój o specyficznym klimacie lekko starodawnym, może się podobać. Spokojna muzyka w klimacie podobnym do wnętrz, pasująca do klientów - nieco oryginalnych, ale spokojnych ludzi koło trzydziestki.

  2. kuba s ★★★☆☆

    Wystrój kawiarni bardzo fajny i klimatyczny. Zamówiliśmy latte i americano, latte ok natomiast americano to raczej małej wielkości, jakoś zawsze na większe trafiałem. Szarlotka ok dało się zjeść, natomiast brownii było mocno pikantne o czym nie wiedzieliśmy zamawiając i przynajmniej dla nas nie zjadliwe. Samo zamówienie bardzo szybko przygotowane, obsługa OK.

  3. Turecki Klawisz ★★★★★

    Fantastyczna mała kawiarnia w równie ciekawej okolicy. Wspaniale, że powstają takie miejsca, które łączą styl z sąsiedzka atmosferą. Piękne wnętrze - gustowanie ale i na luzie urządzone. Do tego przyjemne stoliczki na polu, fajne menu i miła obsługa. Zdecydowanie polecam!

  1. Magdalena Santus ★★★★★

    Super miejsca tworzą ludzie i to na pewno do takich należy. Dobra miejscówka na kawę i ciacho, ale też wieczory przy winku czy piwie. Pieskoprzyjazne!

  2. Pan Marcin ★★★★★

    Uwielbiam takie miejsca. Ciche, niepozorne, znajdujące się gdzieś na uboczu. W środku super atmosfera i pyszna kawa.

  3. Szymon Jeziorski ★★★★★

    Fajne, klimatyczne miejsce. Świetna kawa i coś mocniejszego też, jeśli ktoś reflektuje. Obsługa - na 5+ (Tworzywo - jeśli to czytacie, to dzięki za najlepsze poświąteczne śniadanie w Krakowie - ciasto marchewkowe, kawa i Jameson, czego więcej chcieć od życia...)

  1. Katarzyna Kozakiewicz ★★★★★

    Miejsce lokalne rzekłabym że wręcz osiedlowe. Tworzywo jest dla każdego, z rana dla turystów na szybką kawę, poprzez możliwą pracę zdalną (całkiem szybki internet) z pysznym kawałkiem domowego ciasta. Wieczorem zamienia się w lokal na randki, ploteczki przy winie czy banię w drodze na miasto czy też do domu. Zbiera ludzi wszelkiej maści, raczej tych fajnych i z polotem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TWORZYWO?

TWORZYWO znajduje się przy Plac Bohaterów Getta 2, Podgórze, 30-547 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TWORZYWO?

Można skontaktować się z TWORZYWO pod numerem +48 798 795 398

Jak można dotrzeć do TWORZYWO?

Do TWORZYWO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements