Najgorsze doświadczenie w Sphinxie, jakie kiedykolwiek miałam. Ryż kompletnie rozgotowany i rozciapany, warzywa zwiędłe jakby leżały godzinami, a kurczak z zewnątrz spalony, a w środku wyglądający na surowy – absolutnie nie do przyjęcia. Na jakąkolwiek reakcję obsługi trzeba czekać ponad 40 minut, a gdy się o coś prosi, to po prostu ignorują albo zapominają. Danie wyglądało jak przypadkowo rzucone na talerz i odgrzewane w mikrofalówce. Totalny brak profesjonalizmu. Jako influencer Zdecydowanie odradzam ten lokal jeśli nie chcecie się zatruć .
Zdjęcia
Opinie
-
Angel Corona ★☆☆☆☆
-
Maciej Zybura ★★★★★
Wszystko ok, jedzenie dość smaczne, obsługa pomocna i miła. Pan Paweł opiekował się nami sprawnie. Sezonowe sosy grzybowe średnie. Stałe menu bez zarzutu.
-
Gabriela Podolak ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, stek pyszny, a obsługa niezwykle miła i uważna. Zdecydowanie polecam
-
Maciej Wójcik ★★★★☆
Zamowiony stek smaczny i mały, frytki były przesiąkniete olejem i nieposolone, wielkość porcji pozostawia wiele do życzenia. Ośmiornica ciekawy smak, a beza Pawłowa przepyszna. Dostalismy dania w poprawnej kolejnoaci mimo domowienia ośmiornicy na ostatnią chwile. Klimatycznie z miłą obsługą, pozdrawiam kelnerkę Olę :]
-
Olga Lacka ★★★★★
Bardzo klimatyczna restauracja w centrum bardzo ruchliwej galerii. Czysto, bardzo miła obsługa dbająca i potrzeby klienta. Jedzenie wyśmienite i szybko podawane, a jednocześnie świeże i aromatyczne. Sałatki bardzo smaczne, a ćwiartki ziemniaczane poprostu fenomenalne! Warto wstąpić! Wrócimy napewno. Dziękujemy Panie Brianie (przepraszam jeśli pisownia niepoprawna). Na zdjęciach Shoarma po góralsku, z żurawiną i pieczonym oscypkiem oraz stek z łososia.
-
Klaudia ★★★★★
Bylam w Sphinxie pierwszy raz od 15 lat i nie jestem zawiedziona. Jedzenie jest dalej tak pyszne jak dekade temu, cenowo moze troche drozej ale nie jest zle. Bardzo przyjemna obsluga, mieli rowniez menu po angielsku dla narzeczonego i kelner mowil do nas w obu jezykach. Polecam!
-
J ★★★★★
Świetna obsługa kelner Brajan wiedział co doradzić, uśmiechnięty, spokojny, sprawnie mnie obsłużył :). Zupa dyniowa, świetna, dobrze doprawiona, lekko pikantna, złamana nieco śmietaną kwaśna. Boczek aromatyczny, mocno wędzony i super chrupiący. Wziąłem Shorame na dwa smaki z ryżem arabskim. Ryż był super, aromatyczny i sypki idealnie ugotowany ani z miekki ani za twardy. Mięso aromatyczne lekko pikantne z wyczuwalnymi przyprawami. Sosy super. Czosnkowy był wyczuwalny. Pomidorowy był mega zdecydowanje mój faworyt. Surówki świeże i smaczne. Dziękuję i do następnego :).
-
Dagmara Szymanska ★★★☆☆
Sieciówka i wszystko zależy od obsługi. Pomijam, że paru pozycji w menu nie mieli, bo braki w dostawach, ale kręcenie nosem kiedy się chce wyjaśnienia z naliczonego rachunku jest mało profesjonalne. Normalnie pokazuje się klientowi paluszkiem pozycje w menu i objaśnia rachunek, a tak zero napiwku. Bo tu chodzi o uczciwość, a nie o te parę groszy. Frontem do klienta, bo już nie wróci lub wystawi opinię. Ceny mocno kosmiczne drożej niż w Warszawie! Inflacja inflacją, ale to już jazda po bandzie. Napitki i drinki ok jeśli są wszystkie składniki w spiżarni. Potrawy ok, choć można więcej pozycji wege w tym jakąś sharaome. Burger black cheese ciekawa pozycja, pikantna,ale frytki dość słabe wysuszone i tłuste.
-
Przemyslaw Przybysz ★★★★★
Genialny Jak zawsze. Przejrzyste smaki pełne klimatu jak i lokal. Na 5 gwiazdkę zasługuje obsługa- mega kulturalny młody człowiek ( oby więcej takich ludzi). Kusiło zamówić stęka ...ale po zadowoleniu sąsiedniego stolika którzy go zamówili i braku mojego czasu odpuszczony temat.( Zachwalali więc obstawiam, że warto). U mnie zupa Libijska - przyjemnie ostra. Shorma klasyczna z Pitą- ciasto świerze.. sosy naprawdę dobre i różne w smaku, surówka świerza.
-
Łukasz S ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka bo jestem nie zadowolony z restauracji.Danie dostałem zimne, surówki takie same 3x baza kapusta które smakują tak samo. Porcja miała być duża a była zwykła, danie niby 480g a powoła z tego to surówki. Zostawiłem 50 zł i wyszedłem glodny… Ps. Czytając inne komentarze to nie tylko ja dostałem zimne jedzenie czy w ogóle coś sobie z tego robicie ? Czy totalna olewka bo i tak klient przyjdzie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sphinx?
Sphinx znajduje się przy Pawia 5, Stare Miasto, 31-580 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sphinx?
Można skontaktować się z Sphinx pod numerem +48 725 100 512
Jak można dotrzeć do Sphinx?
Do Sphinx można dotrzeć, korzystając z poniższego linku