Niestety- ciężkie zatrucie pokarmowe po spożyciu jedzenia w tym miejscu. Edit. Nie, nie pomyliłam restauracji. Jadłam danie z kurczakiem i makaronem dnia 1.11. Nie będę niczego usuwać, bo informacje są zgodne z prawdą. Ps. trzymanie pałeczek wielorazowego użytku w kubeczku na stolikach nie jest ani odrobinę higieniczne.
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika ★☆☆☆☆
-
Żubr ★★★★★
Dobre jedzenie i obsługa. Pani kelnerka szybko i dokładnie sprząta stoliki po każdym kliencie. Dania są podawane szybko. Sajgonki na przystawkę - pierwsza klasa. Zupa Pho także bardzo dobra. Można sobie dodać czosnku i pasty chilli. Jedyny minus to dość drogo i porcja mogłaby być większa. :)
-
AM P ★★★★★
Pyszne jedzenie, w prawdziwym wietnamskim stylu. Porcje są duże - nie dałam rady zjeść całej zupy pho. Dostępne jest wietnamskie piwo. Miejsce ma swój klimat, a obsługa jest bardzo uprzejma. Można płacić kartą.
-
Rafał ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Makaron pszenny smażony z warzywami i krewetkami… aż 10 krewetkami!! Cena 45 zł. Dobra też jest rosół rybny z morszczukiem za 43 zł.
-
Malwina ★★★★★
Przepyszna kuchnia wietnamska!! Duży wybór, fajne nietypowe napoje. Byłam już dwa razy, miałam okazję próbować parę dań i wszystko było smaczne. Bardzo polecam
-
Katarzyna Szybalska ★★★★★
Świetne miejsce na lunch! Czyste wnętrze, obsługa bardzo szybka, chipsy krabowe na przystawkę. Duże porcje, niewygórowane ceny, dodatkowo zniżka studencka. Jak w każdym "chińczyku" dodatek ryżu i surówki. Wszystko pyszne, nie jest to może najbardziej autetyczna wietnamska kuchnia w Krakowie, ale jeśli komuś to nie przeszkadza, to zdecydowanie warto spróbować
-
Andrzej Banaś ★★★★★
Świetne, autentycznie smakujące dania. Wersja wnętrza "na bogato", podobnie jak kompozycje na talerzach. Bardzo miła, pomocna obsługa. Ceny porównywalne z innymi kuchniami świata, na tym poziomie. Wyłącznie świeże składniki wysokiej jakości, idealny dobór smaków, super czystość w lokalu. Polecam!
-
Nina Skorupka ★★★★★
Miejsce z zewnątrz nie zachęca do wejścia, ale warto wpaść na obiad czy wietnamską kawę. Makarony z kurczakiem curry i wołowiną smakowały nam bardzo. Kawa na zimno również! Dodatkowym plusem jest przesympatyczna, pełna uroku obsługa.
-
Marqs M ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Na plus zniżka studencka :)
-
Kinga Pawluszek ★★★★★
Restauracja, do której będę wracać i którą będę polecać. Jest niezwykle smacznie, składniki świeże, porcje bardzo duże, ceny uczciwe, a właściciele niezwykle serdeczni i z pełni zaangażowania. Czego chcieć więcej? :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sao Viet Restauracja Viet Nam?
Sao Viet Restauracja Viet Nam znajduje się przy Juliusza Lea 20B, Krowodrza, 30-052 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sao Viet Restauracja Viet Nam?
Można skontaktować się z Sao Viet Restauracja Viet Nam pod numerem +48 510 513 886
Jak można dotrzeć do Sao Viet Restauracja Viet Nam?
Do Sao Viet Restauracja Viet Nam można dotrzeć, korzystając z poniższego linku