W Bistro Studio czuć jakość składników. Menu jest przemyślane, a smaki są wyraziste i oryginalne. Szczególnie polecam zupę grzybową, żeberka, maczankę po krakowsku.
Zdjęcia
Opinie
-
Diwwad ★★★★★
-
Paulina Karabuła ★★★★★
Miałam przyjemność jeść dziś w Bistro Studio. Największe wrażenie zrobił na mnie makaron z łososiem i krewetkami – danie, które śmiało mogę nazwać małym dziełem sztuki kulinarnej. Porcja była pięknie skomponowana, a sposób podania świadczył o dużej staranności i wyczuciu estetyki. Makaron był idealny, łosoś delikatny i soczysty, a krewetki świeże i perfekcyjnie doprawione. Całość łączyły aromatyczne sosy i przyprawy, tworząc harmonijną, wyrazistą kompozycję smaków, którą chciałoby się zapamiętać na długo. Kucharze wykazują się nie tylko ogromnym talentem, ale także dbałością o każdy szczegół, co sprawia, że każde danie staje się wyjątkowym doświadczeniem. Na deser zamówiłam ciasto domowe, dziś było to ciasto marchewkowe – wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Było niezwykle puszyste, wilgotne i bogate w aromaty przypraw, które doskonale współgrały z delikatną słodyczą. Krem dopełniający całość miał idealną konsystencję i nie dominował smaku ciasta, ale subtelnie go podkreślał. Całe doświadczenie kulinarne było na najwyższym poziomie, a kunszt kucharzy zasługuje na ogromne uznanie. Jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie jedzenie jest przygotowywane z sercem, pasją i profesjonalizmem, ta restauracja będzie idealnym wyborem. Z pełnym przekonaniem polecam i z przyjemnością wrócę, by spróbować kolejnych propozycji z menu ☺️
-
Agata Lisińska ★☆☆☆☆
Moja noga więcej w tym lokalu nie postanie. Byłam tam dzisiaj na obiedzie wraz z 6 innymi osobami i zamówiłam rybę. Gdy wszyscy dostali swoje zamówienia oprócz mnie i prawie kończyli jeść a ja dalej nie otrzymałam swojego, postanowiłam się upewnić, że moje zamówienie nie zginęło w tłumie (w lokalu panował spory ruch wówczas) i uprzejmie spytałam ile jeszcze może potrwać zanim dostanę swoje zamówienie - dostałam odpowiedź że do 10 minut. Dostałam rybę po dosłownie minucie i szybko zobaczyłam dlaczego tak się uwinęli nagle - była niedopieczona, miejscami różowa a w jednym miejscu wręcz czerwona, zaś pieczona dynia będąca częścią potrawy była twarda jakby wcale nie odwiedziła piekarnika, w dodatku wszystko było niedoprawione i nie byłoby smaczne nawet gdyby było upieczone do końca. Nie zapłaciłabym za zamówienie, gdyby nie to, że płatność jest z góry. Nikt nie podchodził również spytać czy wszystko w porządku, ostatecznie więc darowałam sobie robienie tam afery. Obsługa jest delikatnie mówiąc niesympatyczna i nieprofesjonalna (kelner przyszedł i przez pomyłkę chciał zabrać mi pełną filiżankę herbaty bez pytania - na uszach miał słuchawki więc na początku nie zorientowałam się, że to w ogóle ktoś z obsługi). Lokal oferuje zniżkę dla studentów, ale tylko tych z agh, także fajnie, że dzielą studentów na lepszych i gorszych ;) Żałuję, że nie poszłam na kebaba tam za półsurowe mięso przynajmniej zapłaciłabym 15 zł a nie ponad 50. I prawie bym zapomniała - partnerowi dwa razy nalali nie to piwo które zamówił.
-
Joanna Ciurej ★★★★★
Całkiem niezłe burgery znajdujące się na miasteczku studenckim AGH. Duży wybór piw z uczelnianego browaru. Szczególnie polecam deskę degustacyjną składająca się z 4 małych piwek
-
Seeboos ★★★★★
Trafiliśmy tutaj przypadkiem, ale bardzo miłe zaskoczenie, pizza bardzo dobra piwko AGH też dobre, miła obsługa i fajna atmosfera lokalu sprawia, że to miejsce nie jeden raz jeszcze odwiedzimy. Karta z jedzeniem jest dość bogata tak, że będziemy kosztować, jedyny minus wg mnie to godziny otwarcia weekend do 24 to trochę krótko.
-
Настя Рерук ★☆☆☆☆
Cały czas zamawiamy u Państwa pizzę. Dziś jesteśmy po prostu rozczarowani. Zamówiliśmy pizzę formaggio 40. Wielkość pizzy jest mniejsza niż powinna wynosić 35 cm, za mało dodatków. Krój bardzo krzywy.
-
Paulina Leśniewska ★☆☆☆☆
Wygląd pizzy pozostawia sobie wiele do życzenia - połowa posklejana. Klasycznie, pomylone sosy do pizzy, zamiast czosnkowego dostałam pomidorowy, co jest już nieodzownym elementem podczas zamawiania z dostawą. Dostawca do przejścia miał jakieś 200m, a pizza wyglada gorzej niż gdy kiedyś zamawiałam i gościu na rowerze się wywrócił razem z pizza. Wytłumaczeniem dostawcy było „no sory no”.
-
Mateusz Jagocha ★★☆☆☆
Nie polecam jeść tutaj pizzy. Zamówiliśmy dwie (pepperoni i jakaś ze szpinakiem) i w obu ciasto było zakalcem. Pizze niedopieczone, a sera było za dużo i był ciężki, raczej słabej jakości. Pszeniczne piwo było mało pszeniczne, Juwenaliowe było ok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bistro Studio?
Bistro Studio znajduje się przy Witolda Budryka 4, Krowodrza, 30-072 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bistro Studio?
Można skontaktować się z Bistro Studio pod numerem +48 126 175 353
Jak można dotrzeć do Bistro Studio?
Do Bistro Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku