Bardzo klimatyczne miejsce. Miła obsługa. Czyste pokoje, super śniadania. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Wito Klimatyzacja ★★★★★
-
Andrzej Kaźmierski ★★★★★
Restauracja. Koncert. Doskonała kuchnia, dania żydowskie w wersji kanonicznej, świetna i życzliwa obsługa. Polecam zwłaszcza kugel, gęsi pipek, gęsie szyjki, łososia, pejsachówkę...
-
wanda ws ★★☆☆☆
Miejsce świetne z klimatem.Wszystko psuje koncert- tam są dwie sale przedzielone kotarą.Sprzedają bilety po 50zl. 3gosci gra 15min w jednej sali ,potem mowi "now small breake" przełazi do drugiej sali i "jedzie' to samo dla tamtych gosci..Ci w sali pierwszej czekają-ja 20MINUT!! Odradzam.
-
Radek Smoczyński ★★★★★
Bardzo dobra kuchnia żydowska. Czulent smaczny zarówno w wersji wegaterianskiej jak i zwykłej. Zupy i desery również bardzo smaczne. Klimat unikatowy.
-
Katarzyna Lenczner ★★☆☆☆
Byliśmy w restauracji na kolacji z koncertem. Jestem baaaardzo zawiedziona i miejscem i muzyką, nie ma ona żadnych akcentów iddisz, tylko klepanka pod turystów. 50 zł od osoby za to naprawdę zdecydowanie za drogo. Do tego kuchnia bardzo średnia. Atmosfera miejsca żadna. Ledwo się jedzenie i muzyka kończy czuje się wyraźny nacisk personelu żeby sobie pójść.
-
Sławomir Jach ★★★★☆
Klimat lokalu super, weszliśmy ok.21,20 na piwo i coś na rozgrzanie,skuszeni muzyką od 20 tej codziennie na żywo , a,tu cisza.
-
Paweł Półrolniczak ★★★★★
Wspaniała restauracja, może nie jest zbyta tania, ale oferuje tradycyjne żydowskie potrawy. Obsługa i atmosfera na duży plus. Polecam!
-
Adrian Gorgosz ★★★★★
To miejsce jest cudowne. Lubię tam pójść na kawę albo śniadanie. Wystrój wnętrza jest magiczny, klimatyczny, jak na Kazimierz przystało. Dodatkowo książki, wszędzie książki. Nadto, same serce Kazimierza i ukochana ulica Szeroka.
-
Małgorzata Maślińska ★★★★★
Byłyśmy dziś z przyjaciółką na obiedzie z okazji Dnia Kobiet. Posiedziałyśmy aż do wieczora :) Bardzo klimatyczne, przytulne miejsce. Pan, który nas obsługiwał był bardzo miły, potrafił nam doradzić, ale przy tym był nienachalny i czułyśmy się swobodnie. Gęsie szyjki przepyszne, czulent trochę do poprawki, mógłby być lepiej doprawiony. Pyszne białe wino z Izraela i wyborny koniaczek. Dziękujemy!
-
Agnieszka Jankowska ★★★★★
Bardzo fajna restauracja. W środku można kupić książki autorów żydowskich. Klimatyczne miejsce. Nie ma tłumów. Byłam zachwycona. Jak w przyszłości wrócę do Krakowa to z ogromną chęcią tam wrócę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klezmer-Hois?
Klezmer-Hois znajduje się przy Szeroka 6, Stare Miasto, 31-053 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klezmer-Hois?
Można skontaktować się z Klezmer-Hois pod numerem +48 124 111 245
Jak można dotrzeć do Klezmer-Hois?
Do Klezmer-Hois można dotrzeć, korzystając z poniższego linku