Opinie

  1. Tomek Kaliński ★★★★★

    Doskonały włoski street food. Kto by pomyślał, że w małej budce przy Lubiczu można zjeść świetną pizzę na kawałki lub zjeść cannolo przygotowane zgodnie z oryginalną recepturą - ricotta z cukrem. Pizzę polecam salami piccante. Pani zapyta czy polać oliwą czy dołożyć rukoli. Wysokiej jakości opcja na szybki posiłek. Polecam.

  2. Anna Zwiefka ★☆☆☆☆

    Odwiedziłam to miejsce po raz pierwszy dwa lata temu i byłam zachwycona. Niestety, obecna jakość nie ma nic wspólnego z tamtym doświadczeniem. Obsługa była zagubiona, a komunikacja z panią za ladą była wyjątkowo trudna – sprawiała wrażenie, jakby nie rozumiała, o co proszę. Canolo z ricottą było kompletnie niesmaczne – nadzienie pozbawione smaku, a wafelek całkowicie rozmoczony. Sprawiało wrażenie starego, być może nawet sprzed dwóch dni. Chciałam kupić cornetto, ale rogaliki wyglądały na rozmoczone i nieświeże, jakby leżały od tygodnia bez zainteresowania klientów. Kawa? Trudno to tak nazwać – przypominała raczej rozwodnioną ciecz z mlekiem.

  3. Anna K ★★☆☆☆

    Jeśli ktoś był we Włoszech i wie jakiego smaku się spodziewać może być rozczarowany . Aranchini jadalne (niestety zimne w środku). Najbliżej oryginału jest aranchini z zielonym groszkiem . W aranchini z szynką i serem znajdziecie w środku coś na kształt pasztetowej - sera wogole nie czuć a powinien być gorący i ciągnący. Co kto lubi ;)

  1. Adam Dereń ★★★★★

    Przemiły personel, pizza bardzo dobra. Polecam.

  2. Adam Smialy ★★★★★

    Wspaniałe jedzenie, atmosfera. Grazie mille ! Gorąco polecam !

  3. Dariusz Jóźwik ★★★★★

    Bardzo dobra pizza na kawałki występująca tutaj w 2 wersjach - klasycznych al taglio (pizza slice) i pizzy w wersji zapiekankowej (walking pizza) droższej o kilka złotych od tej na kawałki. Moim subiektywnym zdaniem pizza lepsza niż w lokalach tego typu na rynku. Świetna opcja na schrupanie czegoś przed lub po podróży. Dodatkowo dobra kawa w normalnej cenie (5zł za espresso).

  1. Piotr ★★★★★

    Delizioso :) Oryginalna pizza w centrum Krakowa, świeża, aromatyczna i obłędna w smaku, dzięki możliwości kupienia "na kawałki" można spróbować dwóch-trzech rodzajów bez masakrowania portfela :) Z serca polecam

  2. Kamil Mrówka ★★★★★

    Jedzenie wyśmienite, próbowałem dzisiaj po kolei specjałów, arancini świetne, polecam wersje bolońską i jadłem najlepsza margerite , której w ostatnich latach próbowałem. Do tego wszystkiego dochodzi niesamowity człowiek, który stoi za tym wszystkim i nadaje niepowtarzalnego klimatu temu miejscu ;) Polecam! ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Italianissimo?

Italianissimo znajduje się przy Lubicz 19, Grzegórzki, 31-503 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Italianissimo?

Do Italianissimo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements