Doskonały włoski street food. Kto by pomyślał, że w małej budce przy Lubiczu można zjeść świetną pizzę na kawałki lub zjeść cannolo przygotowane zgodnie z oryginalną recepturą - ricotta z cukrem. Pizzę polecam salami piccante. Pani zapyta czy polać oliwą czy dołożyć rukoli. Wysokiej jakości opcja na szybki posiłek. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomek Kaliński ★★★★★
-
Anna Zwiefka ★☆☆☆☆
Odwiedziłam to miejsce po raz pierwszy dwa lata temu i byłam zachwycona. Niestety, obecna jakość nie ma nic wspólnego z tamtym doświadczeniem. Obsługa była zagubiona, a komunikacja z panią za ladą była wyjątkowo trudna – sprawiała wrażenie, jakby nie rozumiała, o co proszę. Canolo z ricottą było kompletnie niesmaczne – nadzienie pozbawione smaku, a wafelek całkowicie rozmoczony. Sprawiało wrażenie starego, być może nawet sprzed dwóch dni. Chciałam kupić cornetto, ale rogaliki wyglądały na rozmoczone i nieświeże, jakby leżały od tygodnia bez zainteresowania klientów. Kawa? Trudno to tak nazwać – przypominała raczej rozwodnioną ciecz z mlekiem.
-
Anna K ★★☆☆☆
Jeśli ktoś był we Włoszech i wie jakiego smaku się spodziewać może być rozczarowany . Aranchini jadalne (niestety zimne w środku). Najbliżej oryginału jest aranchini z zielonym groszkiem . W aranchini z szynką i serem znajdziecie w środku coś na kształt pasztetowej - sera wogole nie czuć a powinien być gorący i ciągnący. Co kto lubi ;)
-
Adam Dereń ★★★★★
Przemiły personel, pizza bardzo dobra. Polecam.
-
Adam Smialy ★★★★★
Wspaniałe jedzenie, atmosfera. Grazie mille ! Gorąco polecam !
-
Dariusz Jóźwik ★★★★★
Bardzo dobra pizza na kawałki występująca tutaj w 2 wersjach - klasycznych al taglio (pizza slice) i pizzy w wersji zapiekankowej (walking pizza) droższej o kilka złotych od tej na kawałki. Moim subiektywnym zdaniem pizza lepsza niż w lokalach tego typu na rynku. Świetna opcja na schrupanie czegoś przed lub po podróży. Dodatkowo dobra kawa w normalnej cenie (5zł za espresso).
-
Piotr ★★★★★
Delizioso :) Oryginalna pizza w centrum Krakowa, świeża, aromatyczna i obłędna w smaku, dzięki możliwości kupienia "na kawałki" można spróbować dwóch-trzech rodzajów bez masakrowania portfela :) Z serca polecam
-
Kamil Mrówka ★★★★★
Jedzenie wyśmienite, próbowałem dzisiaj po kolei specjałów, arancini świetne, polecam wersje bolońską i jadłem najlepsza margerite , której w ostatnich latach próbowałem. Do tego wszystkiego dochodzi niesamowity człowiek, który stoi za tym wszystkim i nadaje niepowtarzalnego klimatu temu miejscu ;) Polecam! ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Italianissimo?
Italianissimo znajduje się przy Lubicz 19, Grzegórzki, 31-503 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Italianissimo?
Do Italianissimo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku