Opinie

  1. Katarzyna Rosińska ★★★★★

    Świetna meksykańska kuchnia. Jedzenie przepyszne i różnorodne. Obsługa bardzo miła i sympatyczna a przede wszystkim pomocna przy wyborze dania. Pani wspaniale opowiada o serwowanym jedzeniu ❤️

  2. Alex Morfyd ★☆☆☆☆

    Oszustwo pod nazwą „meksykańskie jedzenie”. Odwiedziłem wiele innych lokali z kuchnią meksykańską w Krakowie i ten jest zdecydowanie najgorszy. Nigdy wcześniej nie widziałem, żeby do burrito napchano tyle ryżu — na zdjęciu widać, że mięsa tam nie ma w ogóle. Dziękuję za wegańskie burrito z dodatkowymi pysznymi sosami. Sprzedawanie czegoś takiego to brak szacunku. PS. Kelnerka była bardzo miła, a wystrój sympatyczny.

  3. Karolina Gorzkowska ★★★★★

    Kuchnia wybitna! A taka niepozorna, mała knajpka! Wizyta obowiązkowa! Przemiła obsługa - pani chyba właścicielka tego miejsca - tworzy domową atmosferę, do której chce się wracać. Jedliśmy taco i burrito. Nigdy w życiu nie jedliśmy tak dobrego meksykańskiego jedzenia! Dostaliśmy także 4 sosy do wyboru, o różnym stopniu ostrości. Duży wybór drinków alko i bez alko. Ciekawe napoje meksykańskie. Zdecydowanie polecam !

  1. Grzegorz Żaba ★★★★★

    Pyszne meksykańskie jedzenie w meksykańskim klimacie. Duży wybór dań, każde, którego próbowałem było znakomite, uczciwe ceny, miła obsługa. Duży wybór tequili, można się wybrać na degustację z przekąskami. Niemiłosiernie polecam!

  2. Tomasz Purgacz ★★★★★

    Tacotekę odwiedziłem już po raz drugi. Tym razem musiałem napisać recenzję. To co mnie spotkało to totalnie rozwaliło moje kubki smakowe. Zamówiłem Quesadillę Gringa z mięsem al pastor. Nie mogę pisać z wrażenia takie to wszystko było wspaniałe. Cudowne sosy i o tego Agua de Jamaica. To najlepsze co spotkało mnie jeśli chodzi o kuchnię meksykańską. Nie ma lepszego. Poprzednio jadłem wyśmienite tacosy. Polecam ! A na koniec przesympatyczna pani obsługująca mnie pochodząca z Gwatemali . Tomasz Purgacz

  3. Bartosz Miracki ★★★★☆

    Typowy meksykański bar z prawdziwymi smakami. Do każdego zamówienia zestaw firmowych sosów. Lokal niewielki, ale bardzo klimatyczny. Ceny umiarkowane. Na minus wentylacja - po wizycie wszystko przesiąka zapachem kuchni :(

  1. Kinga Rokita ★★★★★

    Mieszkałam w Meksyku kilka lat i wchodząc do Alebriche poczułam się tak, jakbym się tam na chwilę znowu przeniosła. :) Miło się zaskoczyłam, że to nie kolejny lokal tex-mex, dania są typowo meksykańskie. Tacos bardzo smaczne, zwłaszcza chorizo i cochinita. Do tego meksykańska muzyka dobiegająca z kuchni robi fajny klimat. Obsługa też na plus: pani kelnerka była wyjątkowo miła, sprawnie wszystko ogarniała i dbała, żeby klienci byli obsłużeni w kolejności przybycia. Na pewno wrócę ze znajomymi! :)

  2. Sylwia Szafran ★★★★★

    Najlepsze meksykańskie jedzenie w Krakowie. Autentyczny streetfood. Tutaj można poznać prawdziwy Meksyk od kuchni, nie wyjeżdżając nawet z Krakowa. Zdecydowanie warto odwiedzić, polecanko również dla turystów, bo w innych miastach Polski też ciężko znaleźć takie jedzenie.

  3. Karolina Gonciarz ★★★★★

    Wspaniałe jedzenie, prawdziwy meksykański street food, menu krótkie, ale każda pozycja wręcz rozpływa się w ustach. Wołowina mięciutka, wieprzowina doskonale doprawiona, opcja wegetariańska też fajne zbalansowana. Do każdego zamówienia 5 sosów o różnych stopniach ostrości do wyboru. Póki co trochę mały lokal, jednak ma to swój urok! Kolorowy, energetyczny wystrój i szybkie przygotowanie posiłków. Bardzo serdecznie polecam i na pewno jeszcze nie raz będę wracać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Alebriche Mexican Tacos & Grill?

Alebriche Mexican Tacos & Grill znajduje się przy Kalwaryjska 75, Podgórze, 30-504 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Alebriche Mexican Tacos & Grill?

Można skontaktować się z Alebriche Mexican Tacos & Grill pod numerem +48 575 494 923

Jak można dotrzeć do Alebriche Mexican Tacos & Grill?

Do Alebriche Mexican Tacos & Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements