Jedzenie zdecydowanie wyróżnia się smakiem i wielkością porcji w porównaniu do innych miejsc pod tym logiem Obsługa naprawdę miła i uprzejma Polecam ! Jeden z najlepszych Sphinx’ow w jakich jadłem !
Zdjęcia
Opinie
-
M W ★★★★★
-
Joanna Szczepanek ★☆☆☆☆
Mimo wielu wolnych stolików obsluga nie przyjmowała czekających osób. Kolejka była bardzo długa a widać było że pracownikom jest wygodniej bo nie chciało im się obsługiwać sali. Dziewczyna zapytana o powód sytuacji gdyż wszyscy byli już mocno sfrustrowani oznajmiła że nie rozumie po polsku. Po czym po pol godzinnym czekaniu obsługiwała nas w języku polskim i nie było z tym problemów. Bardzo długi czas oczekiwania na wszystko i dostaliśmy ciepłe piwo co było zwieńczeniem tego jakże nie udanego obiadu. Bardzo lubimy tę sieciówkę ale tej lokalizacji nie polecamy
-
Tomek ★★★★★
Mimo pory obiadowej obsługa w sposób sprawny zarządza ruchem osobowym. Nie musieliśmy długo czekać na stolik. Potrawy smaczne, podane w ciekawy sposób.
-
Joanna ★★★★☆
Drink kiepski w porównaniu do tych samych restauracji w innych miejscowościach. Jedzenie smaczne więc polecamy. Obsługa ok. Wystrój słabiutki. Brakuje tu klimatu. Brak toalety w restauracji - trzeba wyjść na zewnątrz do WC galerii.
-
Jagoda Rze ★★★★★
Jestem mile zaskoczona bardzo sympatyczni Panowie kelnerzy (szczególnie Pan z długimi blond włosami oraz drugi Pan który przejął nas po wyjściu Pana blondyna) pokierowali nas byśmy usiedli przy strefie dziecięcej aby roczna córka mogła się pobawić, dostaliśmy też kolorowankę oraz kredki. Obsługa na najwyższym poziomie wszystkie moje prośby co do dania zostały wysłuchane i spełnione. Bardzo smaczne jedzenie (chociaż na przestrzeni lat nieco się zmieniło w smaku ale nie narzekam). Szkoda że można tylko ocenić na 5 gwiazdek bo Panowie kelnerzy zasługują na dużo więcej. Bardzo serdecznie dziękuję za kupon zniżkowy bez problemu został przyjęty i realizowany w restauracji.
-
Андрій Пшик ★☆☆☆☆
Zamówiłem stek, medium, dostałem midium rare wiec za sugestia kelnera poprosiłem o dosmażenie, czekałem 40 minut po czym upomniałem się o moje zamówienie i dostałem kapcia well done. Jakbym się nie upomniał to siedzialbym czekając do jutra i w dodatku było nie dobre. Nie było dużo ludzi w restauracji , wiec to nie kwestia zamieszania
-
Mateusz ★★★★☆
Ceny mocno wygórowane. Porcja shoarmy ostrej nieadekwatna do ceny (vide zdjęcie). Podanie tego dania na talerzu poniżej standardów. Shoarma z krążkami cebulowymi jest zdecydowanie lepszą opcją. Ogólnie jest smacznie ale bez zachwytu. Stary dobry Sphinx chyba zniknął bezpowrotnie. Obsługa przez kelnera w czarnym fartuchu sympatyczna.
-
Meg Flower ★★☆☆☆
Kurczak miejscami surowy! Ryż, jak i warzywa z patelni poddawane wielokrotnej obróbce termicznej straciły na walorach smakowych. Ceny wysokie, nieadekwatne do jakości. Miły, zaangażowany kelner.
-
Bartek ★★★☆☆
Jedzenienok ale smakowo to już nie ten sphinx co kilkanaście lat temu. Bułke, która była już lekko przypalona, dostalem z glownym daniem, kiedys dostawalo sie na zasadzie czekadełka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sphinx?
Sphinx znajduje się przy profesora Adama Rożańskiego 32, 32-085 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sphinx?
Można skontaktować się z Sphinx pod numerem +48 725 100 171
Jak można dotrzeć do Sphinx?
Do Sphinx można dotrzeć, korzystając z poniższego linku