Opinie

  1. Marzena S ★★★★★

    Pyszne jedzenie, miła obsługa, fajne miejsce.

  2. Filip Chrapek ★★★★☆

    Wszystko bardzo pyszne i miła obsługa

  3. Pani Recenzentka ★★☆☆☆

    Wybraliśmy pokoje wyłącznie ze względu na blisko położoną salę weselną. Dokonaliśmy rezerwacji 2 pokoi (w każdym znajdowało się niemowlę, o czym wiedziała Właścicielka). Nikt nie poinformował nas podczas zatwierdzania rezerwacji, że tego wieczoru w restauracji odbędzie się impreza 18 stkowa (wybralibyśmy inne miejsce na nocleg ale dowiedzieliśmy się o tym 12h przed weselem). Właścicielka zapewniała, że nie zakłóci to nocy. W pokojach było słychać cały repertuar muzyczny. Dzieci nie potrafiły spać, my dorośli też, był przeogromny hałas. Drzwi z sali były non stop otwarte, Mąż poprosił obsługę o zamykanie tych drzwi- w odpowiedzi uzyskał nic i zdziwioną minę. Przed restauracją obok swego czasu też nagle została zorganizowana impreza, głośnik i muzyka grała bardzo głośno. Prośba nie zdziałała nic. Dopiero wezwana przez nas policja zainterweniowała i rozproszyła towarzystwo bo pewnie do bladego świtu spotkanie rozrywkowe trwałoby w najlepsze. Droga Pani Właścicielko nie tędy droga w biznesie. Warto być szczerym wobec swoich Gości. Jedyny plus: czystość pokoi.

  1. Patrycja P ★☆☆☆☆

    Nigdy już tam nic nie zrobię, i nawet jak będę zaproszona w to miejsce, też nie przyjdę.

  2. Przemysław Wzorek ★★★★★

    Jedzenie smaczne, obsługa miła i szybka. Polecam.

  3. Arkadiusz Falkowski ★★★★★

    Pokoje ok. Obiady ok. Śniadanie ok. Polecam.

  1. Mikołaj Zadrożny ★★★★★

    Pokoje ładne, pachnące, łóżka wygodne. Łazienka duża, bardzo ładna. Nie ma się czego przyczepić. Obsługa miła, jest Wi-Fi, telewizja. Restauracja naprawdę na wysokim poziomie. Pyszne jedzenie, śniadania też smaczne. Hotel naprawdę godny polecenia, można tutaj odpocząć. Na śniadaniu można zjeść pyszne sadzone, a pani właścicielka (chyba) robi przepyszną pizzę włoską, której można spróbować od czwartku do niedzieli. Pizzę w restauracji podają z najprawdziwszą oliwą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tadeusz | Restauracja i Pokoje?

Tadeusz | Restauracja i Pokoje znajduje się przy 3 Maja 82 A, 32-100 Proszowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tadeusz | Restauracja i Pokoje?

Można skontaktować się z Tadeusz | Restauracja i Pokoje pod numerem +48 123 860 066

Jak można dotrzeć do Tadeusz | Restauracja i Pokoje?

Do Tadeusz | Restauracja i Pokoje można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements