Po rocznej nieobecności spowodowanej całkowita zmiana klimatu i smaku, powróciłem ponownie by zakosztować tegoż kebsika sprzed 2 lat. Okazało się że zostałem miło zaskoczony smakiem jaki pamiętam z daenych czasów. Smak ok, pikantność ok tak jak zamówiłem to było. Czas oczekiwania ok. Napewno wrócę!!
Zdjęcia
Opinie
-
Damiano b ★★★★★
-
Łukasz Rak ★☆☆☆☆
Totalne dno... Nie ma w tym miejscu niczego prawdziwego a już na pewno nie kebab. "Mięso" najtańsza i podła marketowa kula i surówka z kapusty zalana białą mazią... Jedynie cena na plus co nie zmienia faktu ,że żal nawet tych 20 złotych. Nigdy więcej!
-
Dominik M ★☆☆☆☆
Najgorsza kebab jaki jadłem a podkreśle że lubię kebaby,mięso bez smaku pita wysuszona na wiór zamiast sałatki kapusta z jakimś sosem ,trudno to opisać wymiociny kota,aż dziw że to jeszcze funkcjonuje.
-
Kuba Kozłowski ★☆☆☆☆
,,Prawdziwy kebab” a to dobry żart ze strony właścicieli bo jedyne co było prawdziwe w tym kebabie to moje przeczyszczenie, to nie powinien być kebab tylko środek na przeczyszczenie i to bardzo skuteczny, mięso totalny odpad suche i słabej jakości, sos o ile można to nazwać sosem bo sos ma być gęsty a tutaj jedynie sama woda z przyprawami lejąca się po wszystkim, pita sucha i gumowata a sałata w środku upchana na siłę jakby krowę karmili a nie ludzi.
-
Stefania Gonet ★☆☆☆☆
Pojechałam do tego miejsca tylko dlatego, że widziałam dobrego opinie. Jedzenie - fatalne. Brzuch boli po kebabie, jeśli można to nazwać kebabem. Złożona tortilla i trochę mięsa polana sosem… fatalne! Obsługa? Pani która traktuje cię jak koleżankę, Panowie którzy patrzą na Ciebie jakby nigdy nie widzieli kobiety… żenada. Nie polecam, nie zjem więcej . Zdjęcie dla dowodu jak wygladal kebab.
-
Krakusky ★★★★★
Uwielbiamy kebaby z tego miejsca, chyba jedne z najlepszych w Krakowie ( i okolicach). Baranina mega
-
DJ Mateush ★★★★★
Jeden z lepszych kebabów jeśli chodzi o Niepołomice, wyróżnia się przepyszną surówką którą podają jak i do dania tak i do pity zamiast warzyw, coś rewelacyjnego :) cena adekwatna do wielkości kebaba :)
-
Takie Tam ★★★☆☆
Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii. Kebab co najwyżej ok. Mięso miałem średnio dopieczone i ta pita mi się od razu rozwaliła.
-
Pan Polunek ★★★★★
Zamówiliśmy kebaba z baranina i drugiego z kurczakiem. Obydwa bardzo dobre, w kurczaku mocno przebija się curry. W mega picie dostalem więcej mięsa niż warzyw, także na plus, choviaz tych drugich także nie brakowało. Bardzo podoba mi się że warzywa to kapusta biała z marchewką, bardzo smaczna. Ogólnie polecam. Porcja za 18 Ziko taka że się najadłem i nic nie zostało.
-
Mc_Krk ★★★☆☆
Dobry kebab na szybkiego głoda. Nie bardzo widzę różnice pomiędzy średnim a dużym bo placek idzie ten sam a Pan nakłada na oko. Ale wierze ze z doświadczenia wie ile czego dać :) Próbowałem tylko "Baraniana-Wołowina" ale znowu nie wiadomo czy to sama baranina czy mix. Surówka jak i sosy spoko. Ile razy jestem to kurczaka już nie ma, więc podejrzewam ze jest dobry skoro tak schodzi. Obsługa jak w fast-foodzie, zamów , zapłać i idź. Sprzedają dobrego ayrana, pasuje do całości, czas oczekiwania krótki. Generalnie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PRAWDZIWY KEBAB?
PRAWDZIWY KEBAB znajduje się przy Stefana Batorego 35, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PRAWDZIWY KEBAB?
Można skontaktować się z PRAWDZIWY KEBAB pod numerem +48 730 033 000
Jak można dotrzeć do PRAWDZIWY KEBAB?
Do PRAWDZIWY KEBAB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku