Opinie

  1. Hanna ★★★★☆

    Zamówiłam mohito bez alkocholowe moj mąż piwo moja znajoma herbate a jej mąż cuba libre. Polacamy(:

  2. Ælexandra Husskade ★★★★★

    Romantyczne miejsce na romantyczny posiłek, otoczenie zamkowe robi super wrażenie , obsługa bardzo sympatyczna i pomocna, byliśmy akurat na kawie i deserach ,pyszne ,gorąco polecam !

  3. Katja Pandi ★★★★☆

    Fajne miejsce z krótką kartą dań, sezonowymi napojami i daniem dnia nawet w niedzielę. Fajnie by było gdyby obsługa wcześniej podała cenę obiadu dnia, żeby się za chwilę nie okazało "że ta kaczka z obiadu dnia kosztuje 59 zł" i wychodzi dość dużo za taki zestaw z zupą. - problem jest, że w menu nie ma frytek (i nie musi być ! ) ale nie polecacie dla dzieci zamiast ziemniaków puree, ziemniaczki opiekane - bo te ziemniaki opiekane to są takie tyłu "ziemniaki z ogniska" - więc dla dzieci jeszcze gorzej..

  1. Krzysztof Obrał ★★★★★

    Świetne miejsce na obiad lub kolację. Karta wąska ale tak powinno być:) dania przygotowane na świeżo, krótki czas oczekiwania i bardzo smaczne. Zamówiliśmy rosół, schabowego w zestawie oraz gnocchi. Bardzo miła obsługa. Oceniam całościowo na 4,5. Na pewno wrócę :)

  2. Mariusz Grin ★★★★☆

    Schabowy bardzo smaczny. Ziemniaki dobre. Szkoda jedynie, że papardelle były chłodne. Ale ogólnie miejsce na plus. Ogródek duży, obsługa ok. Ceny dość wysokie. Schabowy, ziemniaki i zasmażana 41 PLN. Smaczna lemoniada.

  3. Konrad Hajdamowicz ★★★★★

    Najgorsze w tym wszystkim było menu. W sensie wydruku i rozmycia. Po otrzymaniu menu myślałem że dostałem jaskry, wszystko było rozmyte :⁠-⁠) I to jedyna wada, którą zauważyłem. Jedzenie pyszne, super przygotowane, elegancko podane, aromatyczne i dobrze doprawione. Sos grzybowy super, aksamitny, wyrazisty, pasuje do makaronu i kurczaka. Kanapka z szarpaną wołowiną również smaczna. Lemoniada perfekt, dużo miąższu i cząstek owoców. Obsługa miła i sprawna. Nie czekaliśmy długo na obsługę i podanie zamówionych dań. Jedyne na co mógłbym jeszcze zwrócić uwagę, to cena karafki wody 1l 14 zł. Trochę za dużo według mnie. Już lepiej opłaca się lemoniada. Warto odwiedzić.

  1. Zerdas (1000krokow.pl) ★★★★☆

    Jedzenie smaczne a obsługa należycie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ceny adekwatne, czas oczekiwania bez zastrzeżeń. Posiłki podane zgodnie z kolejnością, dzieci traktowane należycie. Polecam.

  2. Marta Koziarz ★★☆☆☆

    Nie polecam. Kopytka suche i jak ze sklepu a nie robione w restauracji. Danie z brukselką oznacza dosłownie 4 sztuki brukselki. Parmezan użyty do makaronu to na pewno nie prawdziwy Parmezan. Mało aromatyczny. Wyszliśmy głodni.

  3. Sylwester Zaprzałka ★★★★★

    Po zwiedzania okolicy, głodni i zmęczeni odwiedzaliśmy tą restaurację. I nie żałujemy! Obiad był pyszny, porcja podanego posiłku idealna, i pięknie podana,a obsługa miła oraz na wysokim poziomie. Napewno tu wrócę! Polecam każdemu! :)

  1. Aston ★★★★☆

    Świetne miejsce z mega pysznym jedzeniem , czas oczekiwania na potrawy adekwatny do ich jakości , nie zawiodłem się i jednocześnie miło zaskoczyłem , bo był to pierwszy raz kiedy tutaj jadłem i mam nadzieję nie ostatni , bardzo polecam :) EDIT: Niestety muszę obniżyć nieco ocenę z uwagi na fakt , że zamówiłem ponownie tą samą pozycję i zauważalnie wydłużył się czas oczekiwania , znacząco podniosła się cena i niestety porcja stała się mniejsza , szkoda bo myślałem że za każdym razem pewne cechy powinny zostać niezmienne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zamkowa 9?

Zamkowa 9 znajduje się przy Zamkowa 9, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zamkowa 9?

Można skontaktować się z Zamkowa 9 pod numerem +48 727 719 640

Jak można dotrzeć do Zamkowa 9?

Do Zamkowa 9 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements