Zamówiłam mohito bez alkocholowe moj mąż piwo moja znajoma herbate a jej mąż cuba libre. Polacamy(:
Zdjęcia
Opinie
-
Hanna ★★★★☆
-
Ælexandra Husskade ★★★★★
Romantyczne miejsce na romantyczny posiłek, otoczenie zamkowe robi super wrażenie , obsługa bardzo sympatyczna i pomocna, byliśmy akurat na kawie i deserach ,pyszne ,gorąco polecam !
-
Katja Pandi ★★★★☆
Fajne miejsce z krótką kartą dań, sezonowymi napojami i daniem dnia nawet w niedzielę. Fajnie by było gdyby obsługa wcześniej podała cenę obiadu dnia, żeby się za chwilę nie okazało "że ta kaczka z obiadu dnia kosztuje 59 zł" i wychodzi dość dużo za taki zestaw z zupą. - problem jest, że w menu nie ma frytek (i nie musi być ! ) ale nie polecacie dla dzieci zamiast ziemniaków puree, ziemniaczki opiekane - bo te ziemniaki opiekane to są takie tyłu "ziemniaki z ogniska" - więc dla dzieci jeszcze gorzej..
-
Krzysztof Obrał ★★★★★
Świetne miejsce na obiad lub kolację. Karta wąska ale tak powinno być:) dania przygotowane na świeżo, krótki czas oczekiwania i bardzo smaczne. Zamówiliśmy rosół, schabowego w zestawie oraz gnocchi. Bardzo miła obsługa. Oceniam całościowo na 4,5. Na pewno wrócę :)
-
Mariusz Grin ★★★★☆
Schabowy bardzo smaczny. Ziemniaki dobre. Szkoda jedynie, że papardelle były chłodne. Ale ogólnie miejsce na plus. Ogródek duży, obsługa ok. Ceny dość wysokie. Schabowy, ziemniaki i zasmażana 41 PLN. Smaczna lemoniada.
-
Konrad Hajdamowicz ★★★★★
Najgorsze w tym wszystkim było menu. W sensie wydruku i rozmycia. Po otrzymaniu menu myślałem że dostałem jaskry, wszystko było rozmyte :-) I to jedyna wada, którą zauważyłem. Jedzenie pyszne, super przygotowane, elegancko podane, aromatyczne i dobrze doprawione. Sos grzybowy super, aksamitny, wyrazisty, pasuje do makaronu i kurczaka. Kanapka z szarpaną wołowiną również smaczna. Lemoniada perfekt, dużo miąższu i cząstek owoców. Obsługa miła i sprawna. Nie czekaliśmy długo na obsługę i podanie zamówionych dań. Jedyne na co mógłbym jeszcze zwrócić uwagę, to cena karafki wody 1l 14 zł. Trochę za dużo według mnie. Już lepiej opłaca się lemoniada. Warto odwiedzić.
-
Zerdas (1000krokow.pl) ★★★★☆
Jedzenie smaczne a obsługa należycie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ceny adekwatne, czas oczekiwania bez zastrzeżeń. Posiłki podane zgodnie z kolejnością, dzieci traktowane należycie. Polecam.
-
Marta Koziarz ★★☆☆☆
Nie polecam. Kopytka suche i jak ze sklepu a nie robione w restauracji. Danie z brukselką oznacza dosłownie 4 sztuki brukselki. Parmezan użyty do makaronu to na pewno nie prawdziwy Parmezan. Mało aromatyczny. Wyszliśmy głodni.
-
Sylwester Zaprzałka ★★★★★
Po zwiedzania okolicy, głodni i zmęczeni odwiedzaliśmy tą restaurację. I nie żałujemy! Obiad był pyszny, porcja podanego posiłku idealna, i pięknie podana,a obsługa miła oraz na wysokim poziomie. Napewno tu wrócę! Polecam każdemu! :)
-
Aston ★★★★☆
Świetne miejsce z mega pysznym jedzeniem , czas oczekiwania na potrawy adekwatny do ich jakości , nie zawiodłem się i jednocześnie miło zaskoczyłem , bo był to pierwszy raz kiedy tutaj jadłem i mam nadzieję nie ostatni , bardzo polecam :) EDIT: Niestety muszę obniżyć nieco ocenę z uwagi na fakt , że zamówiłem ponownie tą samą pozycję i zauważalnie wydłużył się czas oczekiwania , znacząco podniosła się cena i niestety porcja stała się mniejsza , szkoda bo myślałem że za każdym razem pewne cechy powinny zostać niezmienne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zamkowa 9?
Zamkowa 9 znajduje się przy Zamkowa 9, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zamkowa 9?
Można skontaktować się z Zamkowa 9 pod numerem +48 727 719 640
Jak można dotrzeć do Zamkowa 9?
Do Zamkowa 9 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku