Opinie

  1. Mateusz Krotoschak ★★★★★

    Świetna ciepła kuchnia, rameny naprawdę topowe. Sałatka z kurczakiem również top. Od sushi wymagałbym ciut więcej. Bazowe maki w zestawie, jakby z lodówki. Choć to subiektywne odczucie. Na szczęście to detal w morzu przyjemności. Wnętrze przyjazne dla oka. Obsługa sympatyczna. Polecamy.

  2. Wiktoria Miśtak ★★★★★

    Bardzo dobre sushi, ciekawe kompozycje i sporo opcji vege. Krótki czas oczekiwania, uprzejma obsługa, możliwość zamówienia przez telefon i odbioru na miejscu. Smaczne pierożki vege , podane na ciepło z sosem chili który do tego idealnie pasuje. Sushi świeże, przygotowywane na miejscu. Ciekawe miejsce na mapie Krzeszowic. Polecam!

  3. Vira Kotlova ★★★★★

    Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłam miasto Krzeszowice i szukałam dobrego miejsca na obiad. Trafiłam na tę restaurację sushi – na początku miałam pewne wątpliwości, czy jedzenie będzie dobre, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko weszłam do środka. Atmosfera od razu mnie zachwyciła – ciepła, przyjemna, z klasą. Kelner był bardzo uprzejmy, z uśmiechem podszedł do stolika i profesjonalnie mnie obsłużył. Dania były nie tylko smaczne, ale też pięknie podane – prawdziwa uczta dla oczu i podniebienia. Każdy kęs to było niebo w gębie. A deser… po prostu pyszny, idealne zakończenie posiłku. Zdecydowanie polecam to miejsce – świetne jedzenie, miła obsługa i wspaniała atmosfera!

  1. Paula Płaneta ★★★★★

    Miejsce zdecydowanie szczerego polecenia, byłam bardzo ciekawa po przeczytaniu tylu opinii, w porównaniu mamy czołowe knajpki sushi w Krakowie czy choćby Warszawie - sushi smakowało obłędnie, świetnie przyrządzone, składniki bardzo dobrej jakości, ciepły ryż, rolki się nie rozpadają, świetnie przygotowane oraz podane. Plus za przepiękna zastawę - daje ciekawy efekt. Wnętrze przytulne,czyste. Zdecydowanie będziemy tutaj zaglądać regularnie!!

  2. Mateusz Hrycaniuk ★★☆☆☆

    Powiem tak, wygląda ładniej niż smakuje. W środku 3 razy więcej warzyw niż makaronu, a o krewetkach nawet nie wspomnę. Nie polecam.

  3. Bartek Półtorak ★★★★☆

    Miejsce bardzo minimalistycznie i chilloutowo urządzone, obsługa sympatyczna i uprzejma, muzyka w tle całkiem nastrojowa (co niestety jest coraz rzadszym zjawiskiem). - oceniam miejsce bardzo dobrze. ✨ Samo sushi i przystawki - świetne! ✨ Natomiast jeśli chodzi o zupy - miałem wielokrotnie okazje i przyjemność kosztować zup takich jak Tom Yum, Miso czy Ramen, lecz z przykrością muszę stwierdzić, że obecne w WabiSabi TomYum obok prawdziwego TomYum niestety nigdy nie stało. Zupa była smaczna, fakt! Ale nie miała w sobie za grosz oryginalnego smaku Tom Yum z prawdziwego zdarzenia. Smak mocno neutralny, zero kwaśnej i ostrej nuty pasty i kapusta pekińska + pieczarki? Ej. To Polska zupa z dodatkiem kokosa czy Tom Yum? Miso jak miso. Ale wciąż, bardzo neutralne, moim zdanie, zbyt neutralne. Nie pozostawiło we mnie wrażeń smakowych na dłużej niż minuta. Staram się być obiektywnym w swojej ocenie - na pewno nie raz jeszcze wrócę do tego miejsca, lecz już nigdy po Tom Yum.

  1. Dan Soc ★★★★★

    Bardzo dobre Sushi, jedno z lepszych które jadłem. Parking przed lokalem też jako wielki plus. Jedynie brak ogródka w lecie jest wielką szkodą ale za to smak to wynagradza.

  2. Jakub Stępień ★★★★★

    Wszystko na plus! Zamówiłem sezonowe sushi. Rolki były, różnorodne (różne tekstury i smaki), dobrze skomponowane i ciekawe (np. z kiwi czy pomarańczą). Przypadło mi do gustu, że ryby były lekko obsmażone, więc bardziej intensywne i lepsze dla nowicjusza niż w pełni surowa ryba. Wasabi, imbir i sos sojowy były wysokiej jakości. Całość była dobrze udekorowana, użyto na przykład różnych rodzajów ikry w zależności od rolki. Jedzenie przyjechało na czas, obsługa bardzo miła, ceny niewysokie i dobrze dopasowane do Krzeszowic. Polecam wszystkim i trzymam kciuki za powodzenie restauracji, bo brakowało takiego miejsca w Krzeszowicach!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wabi Sushi Krzeszowice?

Wabi Sushi Krzeszowice znajduje się przy Legionów Polskich 7a, 32-065 Krzeszowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wabi Sushi Krzeszowice?

Można skontaktować się z Wabi Sushi Krzeszowice pod numerem +48 531 051 552

Jak można dotrzeć do Wabi Sushi Krzeszowice?

Do Wabi Sushi Krzeszowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements