Pani jest nie miła i oschła. Odradzam zakupu kwiatów
Zdjęcia
Opinie
-
Zuzu ★☆☆☆☆
-
juliaa fotografia ★☆☆☆☆
Pani bezczelna i niemiła, od wejścia czuć niemiłą atmosferę, pytając ile kosztuje gipsówka usłyszałam odpowiedź bardzo chamskim tonem ,,u mnie to jest drogo gipsowka i nie sprzedaje samej” jest drogo? Pani próbuje odstraszyć klientów zamiast do siebie ich przyciągać. Kwiatki zgniły dosłownie po 2 dniach, śmierdziały zamiast pachnieć, kwiaciarnia powinna już dawno zostać zamknięta bo to co się tam dzieje to jakieś jedno wielkie nieporozumienie i w życiu już więcej nie dołożę się do tego biznesu.
-
Paula Lasota ★☆☆☆☆
Nie polecam miejsca! Pani obslugujaca pozostawia wiele do życzenia! Przyszlam kupic kwiaty , a nie wysłuchiwać dobrych rad. Finalnie więcej nie skorzystam z miejsca. Potencjał jest. Ale Pani zatrzymała się w głębokim PRL -u jeśli chodzi o kulturę i dbanie klienta.
-
Paweł Bylinka ★★★★★
Piękne kwiaty zawsze duży wybór
-
Beata ziach ★☆☆☆☆
W życiu nie spotkałam się z takim chamstwem !!! Opryskliwa , chamska , nieuprzejmą. Nigdy więcej tam nie pójdę , radze unikać tego miejsca. Pani stwierdziła że nie ma czasu na obsługę bo musi ogarnąć sklep ( a była godzina 9.30 co już dawno powinna to zrobić) . Tragedia jednym słowem!!!
-
B. G ★☆☆☆☆
W życiu nie spotkałam się z takim chamstwem !!! Opryskliwa , chamska , nieuprzejmą. Nigdy więcej tam nie pójdę , radze unikać tego miejsca. Pani stwierdziła że nie ma czasu na obsługę bo musi ogarnąć sklep ( a była godzina 9.30 co już dawno powinna to zrobić) . Tragedia jednym słowem!!!
-
Magdalena Wierzbicka ★☆☆☆☆
Poziom usług i asortyment to jedno wielkie nieporozumienie. "Pani wlascicielka"jest wyjątkowo wulgarna i antypatyczna,kwiaty wiedna w oczach a wszelkie próby reklamacji ,lub chociażby zwrócenia uwagi spotykają się z nieuzasadniona agresja ze strony sprzedawcy.UNIKAC JAK OGNIA
-
Natalia ★☆☆☆☆
NIE POLECAM UNIKAĆ JAK OGNIA. Właścicielka przy klientce STRASZY swoją pracownicę, że się "policzą", bo przyjęta została transakcja 3zł kartą (a przypominam, że odmowa bo cena jest za niska jest NIELEGALNA), oczywiście wszystko z papierosem w ustach, a na koniec miała czelność wyrzucić kulturalną klientkę słowami "więcej pani tu nie zapraszamy"! Jak najmniej takich pracodawców na rynku!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaty u Dorci?
Kwiaty u Dorci znajduje się przy Zamieniecka 92, Praga-Południe, 04-158 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaty u Dorci?
Można skontaktować się z Kwiaty u Dorci pod numerem +48 507 181 303
Jak można dotrzeć do Kwiaty u Dorci?
Do Kwiaty u Dorci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku